18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:46
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
🔥 Babka w pizzerii - teraz popularne
Avatar
s................k 2014-07-08, 10:58 52
podać na policje rejestracje tego idioty z osobówki.

z filmem.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-07-08, 11:01 28
na tej trasie kurwy wymuszają, żeby jechać poboczem jak wyprzedzają.

kierowca autobka powinien dostać solidną premię.
Zgłoś
Avatar
Saute 2014-07-08, 11:01 217
Pewnie pusty jechał, bo gdzieś te jaja musiał zmieścić.
Zgłoś
Avatar
kubczyk 2014-07-08, 11:04
Jaja ze stali.
Zgłoś
Avatar
aras0992 2014-07-08, 11:18 1
co to za jakieś cyganskie okrzyki ?
Zgłoś
Avatar
Rinko 2014-07-08, 11:21 3
Szerokie pobocze ale nie jebaniec nie zjedzie wcześniej w myśl zasady "ja się wlokę busem to inni też niech cierpią". Tam by się spokojnie 4 osobówki zmieściły ale cebulakom gula rośnie że ktoś może ich wyprzedzić.
Zgłoś
Avatar
garota 2014-07-08, 11:29 106
@up

Ciebie chyba pojebało. Nauczcie się właśniecebulaki pierdolone że nasze statystyki spowodowane są waszym zjebanym podejściem do kierowania pojazdów. Każdy niedojeb który w życiu nie osiągnął nic specjalnego, wsiadając do samochodu czuje się mistrzem kierownicy, rajdowcem i kierowcą formuły 1. A później rodziny płaczą, bo jeden z drugim musi zapierdalać jak idiota i daje sobie buzi gdzieś na jakiejś zjebanej trasie chuj go wie gdzie...
Zgłoś
Avatar
PawelZet 2014-07-08, 11:31 2
grubo poszedł
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-07-08, 11:49 14
Wypadki w Polsce biora się nie tylko ze zjebanej polityki państwa, które nie buduje ekspresówek z dwoma pasami (które znacznie ograniczają ryzyko wyprzedzania) między duzymi miastami ale także cebulaków którzy pobocza uznają za dodatkowy pas ruchu umożliwiający wyprzedzanie "trzecim pasem ruchu" - pośrodku drogi. Póki ludzie są kulturalni i spostrzegawczy i zjeżdzają na pobocze wszystko jest ok, jednak wystarczy jedna oferma która np. pisze eska albo zmienia stację w radio bez patrzenia na drogę i mamy karambol z czołowką jak się patrzy

______________

"Multikulturowość jest dobra!" - Elin Krantz
Zgłoś
Avatar
Rinko 2014-07-08, 12:01 7
@garota
Oczywiście usypiający ludzie którzy jadą na trasie 70 km/h i są zupełnie zdekoncentrowani bo przecież "jadą wolno i swoim pasem więc nie muszą za bardzo zwracać uwagi na sytuację na drodze" wypadków nie powodują według Ciebie.
Wyprzedzanie to dla Ciebie mistrzostwo kierownicy? Powinni tego zakazać? Samochody nie zostały wynalezione dla poprawy bezpieczeństwa. Jeszcze 10 lat temu WSZYSCY zjeżdżali na pobocze umożliwiając wyprzedzanie, wolniejsze samochody(trabanty, maluchy) wręcz cały czas jechały poboczem ale teraz taki cebulak kupił sobie Pandę czy inna Thalię i jak to ktoś może go wyprzedzić przecież ma nowy samochód.
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-07-08, 12:13 32
Ekipa do sprzątania siedzeń w autobusie raz!

@up

Obyś jebany cebulaku kiedyś się rozpierdolił o jakiegoś tira któremu wyjedziesz prosto na maskę, bo przecież "co, ja jestem królem szosy i wszyscy inni niech się mi rozstępują na drodze"
Zgłoś
Avatar
cts 2014-07-08, 12:25 10
obstawiam, że w tej sytuacji dla odmiany klaskali pasażerowie
Zgłoś
Avatar
bluetooth 2014-07-08, 12:29
kurwa kto mu dał prawo jazdy takim idiotom trzeba je zabierac
Zgłoś
Avatar
frytaa 2014-07-08, 12:37
lodowaty browar dla kierowcy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie