18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
fikuswdoniczce 2018-07-09, 23:31
Brawo dla pracowników, którzy zachowali się po męsku zamiast się przed chujem płaszczyć.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-10, 6:35
wpr napisał/a:



A nie pomyślałeś o tym, że ta Twoja feralna kanapka była 58217 z kolei którą w ciągu dnia robił gościu od kanapek i zwyczajnie zapomniał bądź przeoczył kwestię ogóreczka? Trochę empatii, człowieku. Otworzyć kanapeczkę, wyjebać ogóra i zamknąć z powrotem możesz sobie SAM.
Co do tankowania i malowania, te rzeczy po prostu robię samodzielnie, bo jak ktoś mi zrobi i spierdoli, to konsekwencje - jak sam zauważyłeś - obciążą MNIE np. finansowo. W przypadku ogóra w kanapce bądź jego braku - konsekwencje są żadne, no, może oprócz niezadowolonego Erutleva.


No to skoro tak lubisz być ruchanym to już twój problem.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-10, 8:44
Erutlev napisał/a:


Teraz już lepiej ale kiedyś to mnie do kurwicy doprowadzały matoły w macu jak zamawiałem w okienku kurwa jakąś kanapkę "BEZ OGÓRKA" a potem z jebanym ogórkiem było w środku.
I nie mówię o pojedynczym przypadku tylko to było kurwa spierdolone w co 2gim zamówieniu. Mówisz 3 razy bez pierdolonego ogórka debilowi a dostajesz kurwa z jebanym ogórkiem.



Jeśli Ci tak zrobią to wygrałeś dodatkową bułkę gratis.
Jak pójdziesz zareklamować to zazwyczaj wydają Ci nową taką jak zamawiałeś i pozwalają zostawić tą "złą".
Ja się tak kiedyś owpierdalałem w burdel kingu do posrania. Zamówiłem Big Kinga XXl bez cebuli i dostałem z cebulą. Zgłosiłem. Dostałem nowego bez cebuli i zostawili mi tego "wadliwego". Wyjąłem cebulę i wpierdoliłem oba
Zgłoś
Avatar
wpr 2018-07-10, 10:23
Erutlev napisał/a:


No to skoro tak lubisz być ruchanym to już twój problem.



Ja tam wolę ruchać zamiast być ruchanym, ale co kto lubi. Za to ty... po prostu pierdolisz głupoty.
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2018-07-12, 4:34
@erutlew zobaczyli takiego pedałła jak ty to pewnie jeszcze nasrali do twojej bułki jak twój stray w pizdę twojej matuli
Zgłoś