18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Buszu92 2010-12-02, 23:10
Sezon czas zacząć podobno w zimę najłatwiej odróżnić prawdziwych kierowców, od ludzi z prawem jazdy.
Zgłoś
Avatar
GooseKat 2010-12-02, 23:16
+10 do lansu za przywalenie w glinowóz
Zgłoś
Avatar
geza1927 2010-12-02, 23:37
Zapierdalał, zapierdalał zobaczył policjantów, zesrał się w zbroje i chciał zwolnić bałwan zamiast spuścić z gazu i obok spokojnie przejechać.

Co tym ludziom odpierdala żeby taranować radiowozy, na co 3 filmiku z wypadkiem wpadają na radiowóz.
Zgłoś
Avatar
makaroniarnik 2010-12-02, 23:38
Widzę, że z Ciebie taki kierowca jak Ci na filmikach.

Jeśli chodzi o jazdę w zimie, to w takich warunkach jeździ się powoli a nie Zapierdala - na drugim filmie gość miał conajmniej z 80. No chyba, że masz off-road'owe opony. Zresztą doświadczony kierowca wyszedłby cało z obu sytuacji, a nie, z wciśniętym hamulcem, machał kierownicą jak cipa.

@exculibrus

a ty lanco nawet nie wiesz, ze z wciśniętym hamulcem na śliskiej nawierzchni machanie kierownica nie powoduje zmian kierunku jazdy!? Chyba należysz do tych "cip" , o których sam pisałeś!!
Zgłoś
Avatar
exculibrus 2010-12-03, 1:36
@up

Jak już pisałem - DOŚWIADCZENIE.

1. Mówimy o zamarzniętej, nie o śliskiej. Na śliskiej efekty widać jak najbardziej.
2. A czy on skręcił? Z tego co ja widziałem, to gość machał przodem. Normalnie by pojechał w tym kierunku, w którym skręcił, nie mistrzu?
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-12-03, 9:02
a może to drugi patrol ? wezwali posiłki i zapierdalają
Zgłoś
Avatar
duda 2010-12-03, 9:26
@exculibrus

No właśnie o to chodzi, że nie pojechałby w tym kierunku, w którym skręcił, bo było ślisko... Mógł cisnąć na środek, gdzie był śnieg (przez co mógł odzyskać trochę przyczepności), a po wytraceniu prędkości wróciłby na swój pas.
Zgłoś
Avatar
kamX 2010-12-03, 11:00
W takich warunkach powinno się zapomnieć o hamulcach (jedynie w końcowej fazie zwalniania można ich użyć), ale gdy ktoś kto wpada w poślizg hamuje to od razu widać co się dzieje..
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2010-12-03, 11:19
ooo ile tu Robertów Kubiców mamy na Sadisticu:D
Zgłoś
Avatar
Fabio 2010-12-03, 11:29 1
Jebać śmiecia dobrze mu tak ! Już nie będzie taki pewny za kółkiem
Zgłoś
Avatar
chetek 2010-12-03, 12:25
@duda

A ty nie zrozumiałeś odpowiedzi exculibrusa.
Zgłoś
Avatar
sleepo11 2010-12-03, 20:48
2 razy miałem ostre hamowanie na zimowych i raz na letnich podczas tych wspaniałych jesiennych opadów zimowych.
Skoro ja mam auto całe a prawo jazdy posiadam od 2,5 lat to gwiazda filmu mając napęd na obie osie, prawdopodobnie system ESP i ABS i rozpierdoliwszy się gdzieś w pizdu najnormalniej na świecie jest chujowa i na chuj się nadaje.
Zgłoś
Avatar
Fumigant 2010-12-04, 1:26
@up
skąd ta pewność że miał ESP i ABS?? gdyby to miał padalcu to by w życiu w taki poślizg nie wpadł... pizda jesteś nie driver...

a co do filmiku koleś co prawda zapierdalał ale nikt z was rajdowców nie zauwazył że koleś bronił się instynktownie przed czołówką lub zawinięciem sie o drzewo... w sumie wybrał najlepiej... szkoda tylko że tak słabo przypierdolił
Zgłoś