18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Igorek95 2015-12-03, 10:02 1
Ogólnie to chuj wie jak to z nią było, jest kilka prawdopodobnych wersji
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2015-12-03, 10:09 111
Black Pitt napisał/a:



Nikodem_Szulcc

Wiek: 27

Pozostaje ci życzyć żebyś kiedyś został wypierdolony z rodzinnego domu, założył swoją, spłodził córkę.

Może wtedy dojdzie do twojej pustej pały mentalny gimbusie z czego można się napierdalać a kiedy współczuć. Od dawania piwek takim chujowym materiałom nie urośnie penisek, nie staniesz się bardziej męski.



Gryzie glebę? Gryzie. Więc o chuj chodzi. Współczucie nie przywróci jej życia. Owszem, są tematy gdzie nie ma nawet z czego się nabijać, ten suchar też nie śmieszy ale czarny humor to czarny humor.

Idź robić łańcuszki na fejsbuczku #pray4ewa.
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2015-12-03, 10:15 3
Cytat:

Idź robić łańcuszki na fejsbuczku #pray4ewa.



twój wiek, pewnie również zawyżony żeby móc się brandzlować na hardzie i znajomość powyższego daje mi pewność że jesteś produktem reformy oświaty czyli gimbozjebem.
Zgłoś
Avatar
dissidentaggressor 2015-12-03, 10:21 82
Black Pitt napisał/a:



Nikodem_Szulcc

Wiek: 27

Pozostaje ci życzyć żebyś kiedyś został wypierdolony z rodzinnego domu, założył swoją, spłodził córkę.

Może wtedy dojdzie do twojej pustej pały mentalny gimbusie z czego można się napierdalać a kiedy współczuć. Od dawania piwek takim chujowym materiałom nie urośnie penisek, nie staniesz się bardziej męski.



Proponuję stworzyć listę pod tytułem "Z czego wypada się śmiać na sadistic.pl". Obecnie panuje następujący trend:
sytuacje, z których można się śmiać:
- śmierć murzyna,
- śmierć ciapaka,
- śmierć w wypadku samochodowym,
- śmierć poprzez porażenie prądem,
- śmierć poprzez uduszenie się własnymi żygowinami,
- itp. itd.
sytuacje, z których nie można się śmiać:
- śmierć naprutej kobiety, która utonęła
- śmierć psa.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2015-12-03, 10:36 3
@Up

Ogólnie temat śmierci jest zabawny, ale tu należy rozróżnić:
1. Śmierć człowieka (biała rasa, eskimosi + większość azjatów) i gatunków pokrewnych (arab, mudżyn) w każdych okolicznościach. "Akceptowalna, w każdych okolicznościach, choć zwykle przyczyna to głupota i/lub wypadki"
2. Śmierć zwierzaka z jego własnej winy: "Akceptowalne"
3. Śmierć katowanego, porzuconego zwierzaka z winy człowieka: "Nieakceptowalne, co prawda sadystyczne, ale może zachęcać do celowego złego traktowania zwierząt, tylko po to by zabłysnąć materiałem".
Zgłoś