18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
DonKutassinio 2023-09-25, 21:38 6
Amator, widać że pierwszy raz - ten stołek był zbyt niski i zafundował grubasowi nieprzyjemne uduszenie. Wieszanie polega na złamaniu karku poprzez szarpnięcie- wtedy śmierć następuje praktycznie w ułamku sekundy w momencie przerwania rdzenia kręgowego. Duszenie trwa parę nieprzyjemnych chwil, no i człowiek niewyjściowo spuchnięty.
Z ciekawostek dodam, że jest specjalny wzór na wyliczenie długości liny, tak żeby szarpnięcie złamało rdzeń kręgowy ale nie urwało głowy - kaci amatorzy często olewali naukę i urywali głowy.
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2023-09-25, 21:39 3
Przynajmniej elegancko - świeżo ostrzyżony, ogolony, najlepsza koszula i spodnie - na własnych zasadach.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2023-09-25, 21:43 7
smc napisał/a:

Tragedia życiowa, a wy tak żartujecie...
Może robił ostatnią robotę, żeby spłacić długi, a ktoś go oszukał i nie zapłacił. Jak miał wrócić do domu i spojrzeć w oczy dzieciom... Nie znacie dnia ani godziny swej śmierci, więc strzeżcie się...



ale pierdolenie. Czasami życie jest jak za ciasny, szorstki sweter. Każdy ma prawo wyboru. Śmierć to coś normalnego, taka czy inna.
Zgłoś
Avatar
jajasadzone 2023-09-25, 22:17
smc napisał/a:

Tragedia życiowa, a wy tak żartujecie...
Może robił ostatnią robotę, żeby spłacić długi, a ktoś go oszukał i nie zapłacił. Jak miał wrócić do domu i spojrzeć w oczy dzieciom... Nie znacie dnia ani godziny swej śmierci, więc strzeżcie się...



wyglada raczej na piwniczaka...
Zgłoś
Avatar
kinio7777 2023-09-25, 22:20 2
smc napisał/a:

Tragedia życiowa, a wy tak żartujecie...
Może robił ostatnią robotę, żeby spłacić długi, a ktoś go oszukał i nie zapłacił. Jak miał wrócić do domu i spojrzeć w oczy dzieciom... Nie znacie dnia ani godziny swej śmierci, więc strzeżcie się...



No ten akurat znał... mógł nawet ją zmienić.

freddy.krueger napisał/a:

Wiesz ogólnie o co chodzi w tym powiedzeniu że go używasz nieadekwatnie do sytuacji czy piszesz aby pisać ??



Raczej wie, ale tak jest smiesznie;)
Zgłoś
Avatar
casimus 2023-09-25, 22:26
Riikko napisał/a:

ja sie pytam, na chuj mu to krzeslo bylo?



Plus 3 debile co dały plusa... .

Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-09-25, 22:50
Cryo napisał/a:

Nie wiem. Aby móc przywiązać pasek do gałęzi?



To nie mógł poprosić kogoś wyższego?
Zgłoś
Avatar
PiotrusCinek88 2023-09-25, 23:08
"Rewelacja" no kurwa to mają widać niezłe atrakcje w tych Pabianiacach.
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2023-09-25, 23:19 1
Też bym nie wytrzymał w Pabianicach
Zgłoś
Avatar
Robertuss 2023-09-25, 23:23
Moim zdaniem jebnal mu kark krzesło złamane czyli szarpnął z impetem,gdyby się dusił krzesło by kopnął z kilka razy odruchowo a tak elegancko za nim leży..fachowa robota
Zgłoś
Avatar
PR0boszcz 2023-09-25, 23:33
Oglądać koniecznie z dźwiękiem.
Zgłoś
Avatar
mdxfoto 2023-09-26, 0:30 6
Ja sobie myślę.. na chuj ten koleś to nagrał i wystawił.. zresztą po dialogu w materiale on sam chyba nie wie..Szacun za materiał własny rzecz jasna ale z drugiej strony smut trochę bo czego się nie robi dla fame-u.. tym bardziej że narrator raczej z tych niebłyskotliwych
Zgłoś
Avatar
BartusUkF 2023-09-26, 6:49
Aardem go
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-09-26, 6:57 4
Pytanie do eksperta prawnika. Czy coś grozi autorowi nagrania ? Jak to wygląda z punktu widzenia prawa ? Twarzy nie pokazał, zbeszczeszczeniem zwłok chyba tego nie nazwiesz, śladów też nie pozacierał bo każdy kto taką sytuację zobaczył mógł tam podejść i pooglądać zanim wezwał służby. Co na to prawo, bo etyka i moralność mnie w tym wypdku nie interesuje.
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2023-09-26, 8:14 3
Szkoda typa. Śmierć to zawsze ostateczność
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie