18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
MrSiwy88 2021-02-19, 0:49 1
Kurwa Panie, a kto mnie teraz za to zapłaci kurwa !!!!
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-02-19, 1:32 1
MrSiwy88 napisał/a:

Kurwa Panie, a kto mnie teraz za to zapłaci kurwa !!!!



z polisy z rozszerzonym pakietem od blondynek
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2021-02-19, 2:12 6
To nie w Polsce. Tak Julki namalowały by jeszcze błyskawice, tęczę oraz napisały by jednym słowem, że każdy ma opuścić to miejsce, a i że aborcja jest ok (bardzo żałują że ich rodzice ich nie wyskrobali). Nie żebym był za PISem i tą ich ustawą. Uważam że żaden fanatyzm i skrajne poglądy nie są dobre a wręcz emanują głupotą.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2021-02-19, 6:32
Tępe dzidy
Zgłoś
Avatar
Artixxxx 2021-02-19, 8:21
To cud że była szyba a nie filar albo ściana nośna bo ta kabaryna z przodu dopiero by narobiła szkód
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-02-19, 10:00 1
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

To nie w Polsce. Tak Julki namalowały by jeszcze błyskawice, tęczę oraz napisały by jednym słowem, że każdy ma opuścić to miejsce, a i że aborcja jest ok (bardzo żałują że ich rodzice ich nie wyskrobali). Nie żebym był za PISem i tą ich ustawą. Uważam że żaden fanatyzm i skrajne poglądy nie są dobre a wręcz emanują głupotą.



Twoje poglądy były skrajnie lewicowe 30 lat temu, a za 30 lat będą skrajnie prawicowe, bo ludzie wolą biernie się wypiąć niż podjąć jakąś skrajną decyzję. Jesteśmy w stanie wojny, a ten troll propaguje bierność na wszystkie ataki, ewentualnie będzie propagował, że żadnej wojny nie ma i to teoria spiskowa, a z lewicą trzeba iść na kompromisy.

Właśnie te twoje kompromisy doprowadziły USA na skraj upadku, a jutro doprowadzą naszą cywilizację.

Takie bierne podejście jest na rękę skrajnej lewicy.

Z UE też trzeba było iść na ugodę i wziąść połowę uchodźców, bo ich odrzucenie to skrajność.

UK powinna pozostać w UE ale zrzec się praw, bo wyjście to skrajność.

Wszystko wyrównać i zlikwidować skrajności!!!
Zgłoś