18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
DeLux 2024-08-29, 16:17
LucasSaatkamp napisał/a:

na takie bydle lepiej shot guna dla pewności



Niby lepiej ale z kozika die wytłumaczę (jabłka obieram dzieciom) a z shotguna nie bardzo.
Zgłoś
Avatar
cichy1 2024-08-29, 16:52
DeLux napisał/a:

Na taką okazję nosi się nożyk.



Zabić takiego dużego psa małym nożem bez uszczerbku na zdrowiu własnym to nie taka prosta rzecz. Ja wiem że w Internecie to każdy jest John Wick i by ołówkiem psa zajebał mimo wszystko nie podszedłbym do rozszalałego pitbulla ze scyzorykiem czy innym nożem kieszonkowym.
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-08-29, 17:10
cichy1 napisał/a:

Zabić takiego dużego psa małym nożem bez uszczerbku na zdrowiu własnym to nie taka prosta rzecz. Ja wiem że w Internecie to każdy jest John Wick i by ołówkiem psa zajebał mimo wszystko nie podszedłbym do rozszalałego pitbulla ze scyzorykiem czy innym nożem kieszonkowym.



Nie mam psa, więc nie rozważam bronienia kundla małym nożem. Mam za to dzieci i będę ich bronił tym co mam pod ręką. Poza domem najczęsciej nożykiem.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-08-29, 18:40
Mógł tym szpadlem go zajebać chociaż...
Zgłoś
Avatar
CPMan 2024-08-29, 20:51
Mam nadzieję, że pitbull'a zajebali łopatą
Zgłoś
Avatar
Natiimar 2024-08-30, 0:37
Thralsai napisał/a:

To nijak ma się do mojego komentarza, ale pytasz więc odpowiem. Jak już to "poręka", a nie "poręce" (celownik l.p.), oznacza zapewnienie lub poręczenie, to drugie natomiast nie mam pojęcia. Może chodziło ci o "chodzi"? Jeśli tak, "chodzić" oznacza po prostu "go" z angielskiego (iść , chodzić) lub też "work" (działać: np. o jakimś sprzęcie).



Prosta zasada - piłeś nie pisz. Wtedy literówki się nie wkradają i stylistyka zachowana.
Zgłoś
Avatar
TomekTJ 2024-08-31, 18:18
Jakbym miał takiego pitbulla to wytresował bym go do polowań na małpy, gdyby przyjechały do Polski to by się przydało
Zgłoś