18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
Zjedli z ziemniaczkami..
Myszka696 • 2013-07-25, 22:56
Przeglądając strony natrafiłam na taki oto artykuł:

19 stycznia 2009 roku 16-letnia Karina Barduchian wyszła ze szkoły i nie wróciła do domu. Spotkała na swojej drodze Maksima Gołowaczika i Jurija Możnowa. Prawdopodobnie znała ich już wcześniej.
Mężczyźni zwabili dziewczynę do mieszkania i utopili ją w wannie. Następnie poćwiartowali jej ciało, a niektóre części ciała zjedli. Pozostałe poupychali do plastikowych torebek.Zostały one później odnalezione w różnych częściach miasta.
W zeznaniach złożonych podczas śledztwa mężczyźni twierdzili, że zabili 16-latkę, bo byli... głodni. Przyznali, że makabryczny posiłek przygotowali w piekarniku i zjedli z gotowanymi ziemniakami. Na sali sądowej zmienili jednak zdanie. Obaj zarzekali się, że są niewinni.
Maksim Gołowaczik i Jurij Możnow zostali skazani odpowiednio na 19 i 18 lat więzienia przez sąd w Petersburgu.Pierwszy z nich był wcześniej leczony psychiatrycznie, a drugi miał na koncie wyrok za kradzież. Obaj trafią do więzienia o zaostrzonym rygorze..






Głodny nie jesteś sobą..
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-07-26, 23:39
Ale pojeby, tylko odstrzelić... Taka dupa a nawet nie zgwałcili
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-07-26, 23:42
"Maksim Gołowaczik i Jurij Możnow zostali skazani odpowiednio na 19 i 18 lat więzienia przez sąd w Petersburgu.Pierwszy z nich był wcześniej leczony psychiatrycznie, a drugi miał na koncie wyrok za kradzież. Obaj trafią do więzienia o zaostrzonym rygorze.."

a u nas to by kurwa dostał zawiasy bo przecież się leczy psychiatrycznie...
Zgłoś
Avatar
gwauro 2013-07-26, 23:42
słuchawki na szyi i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
Ciupas 2013-07-26, 23:55 1
MrCollie napisał/a:

Mam patent na takich pojebów.
Akcja właściwa 8:15.
Jak ktoś chce to może całe zobaczyć. Film to Prawo Zemsty.

W której części na YouTube jest kontynuacja odcinania kończyny? Bo w 3/9 nie ma a w 2/9 scena jest urwana :/
Zgłoś
Avatar
MrCollie 2013-07-27, 0:09 1
No właśnie nie ma... urwana scena jest tak oryginalnie w filmie.
Nie chcieli pewnie robić z filmu kolejnej części piły.
Zgłoś
Avatar
strogg88 2013-07-27, 0:19
Przypisałbym im Tegretol- normalnie na szajbe xD
Zgłoś
Avatar
KurakaoDrink 2013-07-27, 0:49
Czasami mi się wydaje że dla nich cyklon b byłby zbyt humanitarny. Szkoda dziewczyny wyrosła by na piękną kobietę...
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-07-27, 1:20 3
Laska ładna była szkoda dziewczyny :/
@MrCollie zgadzam się co do tego fragmentu Prawa Zemsty z Tobą w 110% takich kolesi się nie zabija kulką czy więzieniem na 10-15 czy 20 lat czy też dożywociem chodź to ostatnie powinno być dla takich właśnie ludzi tak dożywocie zniszczyłeś czyjeś życie to sam sobie je zniszczyłeś i do końca życia będziesz jak w pudełku tylko, że w Polsce koleś gwałciciel, pedofil,morderca ma większe prawo niż koleś co zjarał blanta bądź posiadał 0,5g marihuany ale to mniejsza sęk w tym, że tacy ludzie powinni iść za piękną zasadą w kodeksie Hammurabiego "Oko za oko, ząb za ząb". Ale nie po co wypuśćmy ich za 5-6 lat nic nikomu nie zrobią są zresocjalizowani będą grzecznie a 2 tygodnie później znajdujemy u typa na mieszkaniu części ciała i organy ludzkie w lodówce przygotowane jak mięso na niedzielni obiad.
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2013-07-27, 2:00
Ja to sie pytam po prostu , co to kurwa jest po lewej i po prawej !?!? już na pierwszy rzut oka źle tym kurwom z oczu patrzy...
Zgłoś
Avatar
Myszka696 2013-07-27, 2:15 1
@up
Twój nick jest adekwatny do tematu Powinieneś ich zrozumieć doskonale A tak poważnie to zgadzam się z Tobą w 100%..
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-07-27, 3:38
Ja takich bym zamykał w dyby w centrum miasta albo na pręgierzu i niechaj lud robi z nimi jak uważa. Po takich by nie było co ściągać.
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-07-27, 11:20
Mam patent na takich pojebów.
Akcja właściwa 8:15.
Jak ktoś chce to może całe zobaczyć. Film to Prawo Zemsty.

Powinni w ten sposob eliminowac takie scierwa to nastepni moze by sie zastanowili co robia...
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2013-07-27, 12:41
było o tym na sadolu dawno, chujmnie to gdzie i w jakim temacie, to robota moderatora żeby ogarnął forum jak rwie się do funkcji
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-07-27, 13:34
@MrCollie

Krata zimnego piwa dla Ciebie za tę wstawkę. Obejrzałem cały film do końca, zajebisty, pozdro.
Zgłoś
Avatar
Leniwiec1 2013-07-27, 15:51
Dla wszystkich co hejtują tych panów, a zapominają jaką była głupią pizdą, że się z nimi zadawała.
Myszka696 napisał/a:

Prawdopodobnie znała ich już wcześniej.


Myślała o nich "fajne chłopaki, są bardzo cool", a oni ją zjedli. Jak dla mnie to za głupotę się płaci, może wysoka cena, fakt, ale bez winy nie była, miała 16 lat, powinna umieć myśleć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie