18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zjeść martwy płód? why not.
ImmoXZ • 2016-01-05, 15:17
Coś dla miłośników dania z martwych płodów. Filmik raczej dokumentalny.

Balut.



widać że jedzą tylko takie rzeczy bo szkielety z tych ludzików. Ciekawe czy gościu ma buty, kogoś mi przypomina.

Źródło : wykop
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2016-01-05, 15:36 9
na hardzie widziałem już laski srające sobie do ust, albo tę japonkę wpierdalającą sałatkę z rzygowin powiedz mi więc jakim cudem ma mnie ugotowane jajko obrzydzić?
Zgłoś
Avatar
fun88 2016-01-05, 15:44 2
Ale z typa cisną beke hehe
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2016-01-05, 16:10 19
Typ taki szczur ale dobrze go się słucha.
Zgłoś
Avatar
Sol 2016-01-05, 17:06 66
Zawsze jak oglądam podobne materiały, to szkoda mi, że u nas tak nie można. Stanęłaby sobie baba na chodniku z garem bigosu czy flaków, albo szyneczką chociażby. Nie tylko my moglibyśmy sobie na szybko coś dobrego zjeść, ale i ewentualni turyści mogliby popróbować naszych specjałów. A i ludzie by sobie parę groszy zarobili. Jebany sanepid.
Zgłoś
Avatar
saves 2016-01-05, 17:54 4
up
Pamiętam na Bazarze Różyckiego na Pradze - "Flaki, gorące flaki!!!" Ależ to była pychota... I wiadomo było, że nie są to żadne psy zmielone z budą. I komu to przeszkadzało?
Zgłoś
Avatar
sard 2016-01-05, 17:59 1
SolAngelica napisał/a:

Zawsze jak oglądam podobne materiały, to szkoda mi, że u nas tak nie można. Stanęłaby sobie baba na chodniku z garem bigosu czy flaków, albo szyneczką chociażby. Nie tylko my moglibyśmy sobie na szybko coś dobrego zjeść, ale i ewentualni turyści mogliby popróbować naszych specjałów. A i ludzie by sobie parę groszy zarobili. Jebany sanepid.


Słoneczko ty moje... bo to jest Polska i nikt Polaka tak dobrze nie wydyma na kasę jak inny Polak... i gdyby nie sanepid to już dawno w biedrach weszłyby oficjalnie do sprzedaży cztery smaki wymiocin niemowlęcych, mrożone kupy wyższych sfer, ser spod napleta prezia Jarosława, cygańskie korale z posypką czy macerowane świńskie uszy w spierdolinie islamskiej.
Zgłoś
Avatar
harrisson 2016-01-05, 19:33 18
up
ale Ty pierdolisz...
Zgłoś
Avatar
carlos232323 2016-01-05, 20:12 1
płyn owodniowy smakuje jak "woda z żółtka" co on pierdoli w ogóle.... co to jest woda z żółtka
Zgłoś
Avatar
R................o 2016-01-05, 21:45 1
jakieś 40 kilowy globtroter wpierdala baluta i dobrze, niech mu w masę idzie !!! suchy cham niemiłosiernie powinien z 6 takich dziennie jesć !
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2016-01-05, 23:08 3
@SolAngelica
To nie wina sanepidu tylko. Ale też konsumentów, którzy chcą taniego żarcia, w dużej ilości, dostępnego o każdej porze roku by długo można było przechowywać w lodówce. To dostajemy chemiczny chłam. Widziałem jak ludzie wybrzydzali, gdy facet sprzedawał dobre jakościowo swojsko wędzone wyroby "bo w Biedronce taniej".

Co do samego filmiku, w sumie co w tym obrzydliwego? To tak jak zjeść jajko na miękko z dodatkiem drobiu.
Zgłoś
Avatar
Darki72 2016-01-05, 23:17 1
saves napisał/a:

up
Pamiętam na Bazarze Różyckiego na Pradze - "Flaki, gorące flaki!!!" Ależ to była pychota... I wiadomo było, że nie są to żadne psy zmielone z budą. I komu to przeszkadzało?



Dokladnie, najsmaczniejsze pyzy i flaki.
Zgłoś