18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Duczki1234 2023-10-03, 15:05 9
Haha

Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-10-03, 15:18
Żeby te czarne kurwy do pośredniaka tak szybko biegały jak do tego auta.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2023-10-03, 15:29 11
Kurwa Tanisza i Lejkłonda jakie zdziwione, że smoluch auto pociągnął i jeszcze to tępe pytanie pasujące do gatunku- do you know him?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-10-03, 15:51 13
Cały ten film jest dla mnie surrealistyczny jakiś. To jakieś amerykańskie krowidło pewnie z V8 pod maską albo V6 najmarniej a ta zapierdala tym rozwożąc żarcie dla ubera... jak to się opłaca w ogóle?
Do tego to zostawianie odpalonego auta w czarnej dzielnicy...

Wielokrotnie byłem świadkiem jak w sklepach na zadupiach ludzie zostawiali odpalone samochody z dziećmi w środku a raczej niemowlakami... Nie rozumiem po chuj tak ludzie robią. Znaczy oni tak robią "no na chwilkę" "bo na sekundkę"... no ale jeśli na chwilkę to na chuj odpalone? Nawet jak jest upał to sie nie zdąży nagrzać "przez chwilkę".
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-10-03, 16:02
@Velture Już sama próba zrozumienia tego fenomenu, jest stratą czasu który można przeznaczyć na bardziej pożyteczne zajęcia.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2023-10-03, 16:15
VeIture napisał/a:

Cały ten film jest dla mnie surrealistyczny jakiś. To jakieś amerykańskie krowidło pewnie z V8 pod maską albo V6 najmarniej a ta zapierdala tym rozwożąc żarcie dla ubera... jak to się opłaca w ogóle?
Do tego to zostawianie odpalonego auta w czarnej dzielnicy...
Wielokrotnie byłem świadkiem jak w sklepach na zadupiach ludzie zostawiali odpalone samochody z dziećmi w środku a raczej niemowlakami... Nie rozumiem po chuj tak ludzie robią. Znaczy oni tak robią "no na chwilkę" "bo na sekundkę"... no ale jeśli na chwilkę to na chuj odpalone? Nawet jak jest upał to sie nie zdąży nagrzać "przez chwilkę".



No cóż po co zostawiają. A miałeś kiedyś słaby akumulator w aucie? Możesz mieć krowę V8 albo V6 , ale im większa krowa tym większy i sprawniejszy musi mieć akumulator do rozruchu.
Zgłoś
Avatar
Serrhol 2023-10-03, 17:13
No cóż, lepiej chyba wymienić akumulator niż samochód.
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-10-03, 17:46
do murzynowa się nie bierze kursów, może się nauczy
Zgłoś
Avatar
Will70 2023-10-03, 20:47 4
Mam nadzieję że spróbowała chociaż zrobić zdjęcie nr rejestracyjnych
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2023-10-04, 9:55
U nich auta V8 czy V6 to standard, tak samo jak stoiska broni w marketach. Ale akumulatory teraz robią takie chujowe, że wytrzymuje to kilka lat i nadaje się na śmietnik. Więc nie ma się co dziwić że ktoś zostawia auto odpalone , żeby na chwile gdzieś wyskoczyć. Złodziej kradnie taki samochód i na dzień dobry ma Akku do wymiany.
Zgłoś