18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Historia zaczerpnięta z YAFUDA. Nie moja, ale mnie rozbawiła.

Niedawno doznałem złamania stopy w 3 miejscach. Jest to moje pierwsze złamanie w życiu (a mam 20 lat). Następnego dnia pojechałem do lekarza, który zaproponował aby nastawić mi to "na żywca". Powiedział, że będzie bardzo bolało i czy jestem gotów. Odpowiedziałem, że tak. Chrzęk kości, odgłos mojego głośnego bąka i głośny krzyk "kuu..." poszły na całe pomieszczenie. Lekarz spytał "boli?" i w emocjach odpowiedziałem mu "no nie kurwa, łaskocze", a tata mnie jeszcze powalił tekstem "dobrze że nie miałeś kreta w drodze". YAFUD
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-02-12, 19:59 4
dobre , stary słusznie prawi
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-02-12, 20:00 36
Gdybym chciał czytać durne historie z YAFUDA to wpisałbym w pasek adresu YAFUD nie sadistic. Kurwa jego mać.
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2013-02-12, 20:13 26
@up, ja przeglądam YAFUD'a codziennie, inni rzadziej, a jeszcze inni wcale. Nie wiem czy zauważyłeś ale sadistic nie jest autorskim serwisem i każda treść tutaj jest z innego źródła. "Materiały własne" stanowią może tu 1-2% całej zawartości. Chłopak z góry zaznaczył, że nie jego tylko z YAFUD'a; ulżyłoby Ci gdyby napisał "autentyk kolegi"? Pewnie nie, dalej byś pierdolił, że coś nie gra.

"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy."
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-02-12, 20:25 5
Nie wiem czy to ja mam dzisiaj zły humor czy poziom wstawek jest tak żałosny, ale hejtowałbym niemal wszystko z góry na dół. Jakiś kurwa kolo terrorysta, chińska bajka i bąk u lekarza. Boże jak śmiesznie... :/
Zgłoś
Avatar
Pabloooo 2013-02-12, 20:29
Szkoda że YAFUD to w 99% przypadków bardzo biedne lub dosłowne tłumaczenia treści zamieszczanych na serwisie fmylife.com
Zgłoś
Avatar
KamilAW 2013-02-12, 20:48
Miałem podobną historię na fotelu u dentysty, podczas aplikowania znieczulenia dentysta trafił na jakiś nerw, tym sposobem bąk trzymany od kilku godzin znalazł się na zewnątrz:) Do dziś pamiętam ten zapach jak zepsutych jaj, ahh..
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2013-02-12, 20:55
nie rozumię
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-02-12, 21:07
A mnie ten kret uraczył swoją prostotą. Ma chłop rację xD
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2013-02-12, 22:03
kuzyn mial peknieta stope to nasz zajebisty chirurg powiedzial: "wie pan, ja nie wiem czy ta stopa jest peknieta cyz nie, ale na wszelki wypadek damy do gipsu" -.-
Zgłoś
Avatar
YoogiGoogi 2013-02-12, 22:05 1
ok ok, jeden tekst z YAFUDa a nie KURWA DZIESIĘĆ

kwejk -> YAFUD -> co dalej ?
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2013-02-12, 22:15
@McMenel
A ja kurwa nie znam YAFUDA, i chcę żeby ktoś te durne historię tutaj wrzucał. Bo jestem internetowym leniem, i nie chce mi się do chuja przeglądać 10 innych stron.
Zgłoś
Avatar
Stalovy 2013-02-12, 22:20
McMenel napisał/a:

Gdybym chciał czytać durne historie z YAFUDA to wpisałbym w pasek adresu YAFUD nie sadistic.

A jednak przeczytałeś, więcej - nawet zaszczyciłeś temat swoim komentarzem. Ktoś tu kłamie...
Zgłoś
Avatar
konował 2013-02-12, 23:08
Ale wy tu kurwa płaczecie. Wrzuciłem tą durną historyjkę bo mnie najzwyczajniej rozśmieszyła. A wy tu kurwa hejtujecie jak bym wam matkę kiełbasą krakowską zabił.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-13, 3:29
Po pierwsze: strasznie żałosna opowieść. Po drugie: oddal się w pośpiechu. Do historyjek z YAFUDa jest YAFUD, a nie kurwa Sadol.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie