18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
n1troo 2014-01-29, 18:41
0:45 rudy ma dziewczynę !
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2014-01-29, 18:50
Ta z 0:52 ma taki słodziutki głosik.. Jakby mnie tym głosikiem poprosiła o klocka na klatę, to bez wahania..
Zgłoś
Avatar
teken 2014-01-29, 18:59
Czy te polskie jutubery musza wszystko z zagranicznych ściągać ?
Zgłoś
Avatar
joker2111 2014-01-29, 19:19
Przypierdalacie się do gościa o plagiat albo o to, że używa angielskich słówek w polskich zdaniach. A po cholere to ? Nie lepiej nacieszyć się wkrętką na polakach ?? Jak widać nie każdy u nas ten numer zna
Zgłoś
Avatar
merh 2014-01-29, 19:25 2
Mam pełne prawo przypierdalać sie do szerzenia obcego języka w moim kraju. Wypierdalać z team'ami,golkiperami,coach'ami i całą resztą tego gówna promowanego w Tv,za którą ktoś jeszcze każe sobie płacić abonament. Przypomina mi to czasy,kiedy Polacy jarali się francją i ich kulturą.
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2014-01-29, 20:17 1
merh napisał/a:

Mam pełne prawo przypierdalać sie do szerzenia obcego języka w moim kraju. Wypierdalać z team'ami,golkiperami,coach'ami


No toś Pan pojechał po bandzie. Tylko, że te apostrofy nie mają sensu. Poprawniej byłoby napisać "coachami" i "teamami", choć i tak kiepsko to wygląda.
Z kolei bohater filmiku popisał się angielszczyzną w ~1:50: "I get hitted" - hitted?! Od kiedy odmienia się to w ten sposób? I got hit...
Strajt? Strejt...
Zgłoś
Avatar
606 2014-01-29, 20:26
Zróbcie zbiorczy na te "pranki", będziemy je omijać i luz, niech gimbaza sobie ogląda.
Zgłoś
Avatar
KMD 2014-01-29, 20:36
Dobry Prank.
Nie żart.
Prank.
Mam nadzieję, że ktoś dostał bólu dupy.
Zgłoś
Avatar
merh 2014-01-29, 20:40 3
Nie mają sensu tak jak zapożyczenia dla okreslenia rzeczy,które mozna wyrazić po polsku. Jakby nam faktycznie słów brakowało w słowniku.W pewnym wieku to zaczyna drażnić.A odpowiadając na typowy argument "to nie czytaj i sie nie przypierdalaj!" - czytam i ubolewam. Chcecie Pranko,prosze bardzo:

I piwo za Kavinski'ego z apostrofem.
Zgłoś
Avatar
Dwarfu 2014-01-29, 20:51
Pierdolicie. Język jest elastyczny. Prawdopodobne, że za 400 lat słowo "prank" będzie widniało w słowniku języka polskiego i przyszłe gimbusy nie będą wiedzieć, że jest ono zapożyczone. W tym naszym ojczystym języku i tak mamy w chuj zapożyczeń, więc ból dupów troszkę nie na miejscu.

Ewentualnie wszystko pierdolnie w chuj.
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2014-01-29, 21:08
merh napisał/a:



I piwo za Kavinski'ego z apostrofem.


Patrz, znowuż zbędny apostrof
Zgłoś
Avatar
zuzahofner 2014-01-29, 21:33
Velture napisał/a:

@up
Kurwa dzięki chłopie. Myślałem ,że jestem tutaj jedynym którego wkurwiają te jebane "PRANK".

Banda debilów co nie znają języka i nie potrafią po polsku tego napisać więc wpierdalają angielskie słowo w polskie zdania.

Autor może równie dobrze napisać "Ja idę się kill na poddaszu i będzie dużo blood jak sobie podetnę żyły a potem się powieszę using rope" i też wyjdzie na zjebanego debila.



kurwa napisałem tak jak było na yt jebany patrioto od siedmiu boleści
Zgłoś
Avatar
Chill56 2014-01-30, 2:12
Problem z "prankiem" i "dowcipem", czy innym "żartem" jest taki, że prank odnosi się do takich konkretnie czynności*. Owszem, w języku polskim powinno się stosować jeden z dwu wyrazów, które już podałem, jednak są one bardzo silnie nacechowane skojarzeniowo i, przez brak konkretyzacji, przegrywają konkurencję ze słowem zapożyczonym z języka angielskiego.

* Dowcip raczej kojarzy się ze słownym przejawem humoru (Przychodzi baba do lekarza, a tam ciapaty.); żart - również z humorystycznym, werbalnym aktem komunikacyjnym, jednak o podłożu sytuacyjnym (Kochanie, jestem w ciąży. Odłóż ten tasak, żartowałam.). Prank natomiast jest tylko i wyłącznie sztuką nabierania ludzi przy wykorzystaniu większej ilości gry, a mniejszej ilości mowy.

Tak to rozróżniam, dziękuję, polecam się na przyszłość.
Zgłoś
Avatar
soczi 2014-01-30, 12:31
XtravaganZa napisał/a:


Patrz, znowuż zbędny apostrof


No tu akurat nie jest zbędny.
Zgłoś
Avatar
Braxior 2014-01-30, 12:51
Piwo za prank!

piwo za Wrocław
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie