18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
x................s 2014-03-07, 9:55 6
już nie taki kozak jak dostał drewnianą w kosteczki.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-03-07, 10:10 2
Jak ja kurwa nienawidzę tych pierdoł utrudniających aresztowanie... stawiających opór...
Zgłoś
Avatar
Dreszczyk 2014-03-07, 10:52 22
Oddziały specjalne kurwa
Zgłoś
Avatar
spiceman 2014-03-07, 10:56 5
Nie ma chuja we wsi u naszych byli szkoleni
Zgłoś
Avatar
t00ks 2014-03-07, 13:05
aj ty! aj ty niedobry! a masz a masz!
Zgłoś
Avatar
Zofar 2014-03-07, 13:05 4
Sapwood napisał/a:

Jak ja kurwa nienawidzę tych pierdoł utrudniających aresztowanie... stawiających opór...



Kolega chyba nie z policji A tak serio to nie wiadomo za co chcą go zatrzymać może bezpodstawnie a po za tym ich jest tylu zeby spokojnie go aresztować bez bicia
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-03-07, 13:14 5
Każdy wie że 60% policji to chłopy z mikrofiutkami chcący poczuć się lepsi od innych i bezkarni, ale są też spoko gliny i neutralni. Policjant też człowiek, ale profil służby przyciąga niestety pewien typ ludzi
Zgłoś
Avatar
Sokole_Oko 2014-03-07, 13:33 9
0;20
Johny wkracza do akcji


Zgłoś
Avatar
Ant4gon1st 2014-03-07, 13:34 3
Ja rozumiem gdyby koleś był jakoś nadmiernie agresywny. Ale trzyma się kraty jedną ręką, to zamiast chwycic za tą rękę i wyszarpnąć to trzeba najpierw po całym ciele napierdalać? -_- Dwa, jak koleś nie potrafi utrzymać w dłoni broni palnej to niech pracę zmieni, ja pierdolę żal patrzeć.
Zgłoś
Avatar
MajkelT 2014-03-07, 13:35 6
Cytat:

Jak ja kurwa nienawidzę tych pierdoł utrudniających aresztowanie... stawiających opór...



Nie wszyscy jak Ty kładą sie na glebe i leżą bez mrugnięcia gdy podjeżdża patrol w parku. Jeszcze pewnie pokazujesz im gdzie piwko wyrzuciłeś.
Zgłoś
Avatar
MarcinnicraM 2014-03-07, 13:38 2
Jak zwykle w takich akcja są dwie strony medalu.
Pierwsza to koleś utrudniający aresztowanie, myślący że jak złapie się kraty to policja sobie odpuści i pójdzie na kawę i pączki.
Druga to tak jak ktoś wyżej zauważył niekompetencja policji, pobór durni z ulicy którzy chcą tylko się dobrać do pały i lać.
Dziękuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Srasquacz 2014-03-07, 13:42 5
MajkelT napisał/a:



Nie wszyscy jak Ty kładą sie na glebe i leżą bez mrugnięcia gdy podjeżdża patrol w parku. Jeszcze pewnie pokazujesz im gdzie piwko wyrzuciłeś.



W szkole też taki mądry byłeś? Policjant każe ty wykonujesz- kropka. Zgodnie z prawem możesz dostać po gębie.

A jegomość z filmiku nie musi stawiać oporu (czynnego) aby dostał z pały...później dzieją się takie historie jak w naszym pięknym kraju jak policjanci szarpią się z debilami. Tonfa/paralizator nie zabija.
Zgłoś
Avatar
czyhanastrychu 2014-03-07, 13:52 1
Oficjalne stanowisko rzecznika:
Mężczyzna przykleił się do krat klejem cyjano-akrylowym znanej firmy. Funkcjonariusze podjęli wszelkie konieczne działania aby pomóc mężczyźnie się odkleić. Podjęte działania okazały się skuteczne.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-07, 14:02 1
Bociek napisał/a:

Każdy wie że 60% policji to chłopy z mikrofiutkami chcący poczuć się lepsi od innych i bezkarni, ale są też spoko gliny i neutralni. Policjant też człowiek, ale profil służby przyciąga niestety pewien typ ludzi



wg mnie większośc w policji to ludzie, którzy chcą zarobić na rodzinę pomimo hejtu nieudaczników z ławki pod blokiem i patologii osiedlowej chlejącej pod monopolem tanie piwo z butelki plastikowej.

nie jestem policjantem, nie mam nikogo w rodzinie kto jest z policji, dostałem w chuj mandatów

okaż szacunek,a będzie ci odwzajemniony
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie