18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
k................z 2015-04-22, 23:54 33
znowu ten baraN
i jego tytułowaniE
Zgłoś
Avatar
Areczos 2015-04-23, 0:04 7
kokroucz napisał/a:

znowu ten baraN
i jego tytułowaniE

BeeeeeeE
Zgłoś
Avatar
stalowalowa 2015-04-23, 0:09 5
Facet, wyjaśnij wszystkim Sadolom, czemu dodajesz zawsze na końcu tytułu tematu dużą literę. Mnie to niespecjalnie interere, ale widzę, że pod twoimi postami użytkownicy już powoli kurwicy dostają, a mi się to podoba I piwko za avatar z Quake'a.
Zgłoś
Avatar
666WalczaK666 2015-04-23, 0:15 1
piwko za quak'a
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-04-23, 0:18
cockrączka coś dzisiaj strasznie spięty popierdala
Zgłoś
Avatar
Areczos 2015-04-23, 0:39 16
stalowalowa napisał/a:

Facet, wyjaśnij wszystkim Sadolom, czemu dodajesz zawsze na końcu tytułu tematu dużą literę. Mnie to niespecjalnie interere, ale widzę, że pod twoimi postami użytkownicy już powoli kurwicy dostają, a mi się to podoba I piwko za avatar z Quake'a.


Mi też się podoba, dlatego tak opisuję swoje tematy. Skoro inni mają kurwicę i dostają nerwobóli, niech piszą co chcą.
Na pewno nie chcę się wywyższać spośród Was. Każdy normalny ma na to wyjebane i ogląda to co wrzucam.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-04-23, 0:50 9
Bongman ma suche dowcipy, Cały_Internet wrzuca ciekawe dokumenty, ja piszę śmieszne wierszyki obrażające grzesia.c - jebanego zakalca ludzkiego a Areczos dodaje dużą literkę na koniec...takie tu mamy dziwne fetysze.

Wiecie czemu dodaje dużą literkę?

Żeby was
Zgłoś
Avatar
carlos232323 2015-04-23, 8:44 1
Szczerze chuj mnie to obchodzi co robi ta duża literka na końcU. Nie obchodzi mnie często nawet nazwa tematu bo chuj mówi o temaciE. I nie rozumiem po chuj ludzią to wiedzieĆ. Piwko lecI.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2015-04-23, 9:38 1
I to jest męski sport!
Zgłoś
Avatar
nobas 2015-04-23, 9:45
zagralbym szkoda ze u nas tak slabo rozwiniety sport tak samo jak futboll amerykanski
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2015-04-23, 10:14 6
Polska istnieje tylko teoretycznie. Zadłużenie kraju nie do spłacenia. Słowo polityk w naszym kraju to synonim na słowo złodziej. Emerytur nie będzie, bo ZUS zbankrutuje lada chwila (już by zbankrutował gdyby nie szarpnął kasy z OFE). Władza mąci na Ukrainie balansując na krawędzi Trzeciej Wojny Światowej. Gospodarka jeszcze dyszy, ale już leży, a zaraz będzie kwiczeć, a wy macie problem z wielką literką na końcu tematu.
Zgłoś
Avatar
J................r 2015-04-23, 10:32 1
@Z jakiego szpitala piszesz ?
Swoja droga to jak zderzenie z pociagiem
Zgłoś
Avatar
M................w 2015-04-23, 10:45 1
"Polska istnieje tylko teoretycznie. Zadłużenie kraju nie do spłacenia. Słowo polityk w naszym kraju to synonim na słowo złodziej. Emerytur nie będzie, bo ZUS zbankrutuje lada chwila (już by zbankrutował gdyby nie szarpnął kasy z OFE). Władza mąci na Ukrainie balansując na krawędzi Trzeciej Wojny Światowej. Gospodarka jeszcze dyszy, ale już leży, a zaraz będzie kwiczeć, a wy macie problem z wielką literką na końcu tematu."

Ktoś tutaj ma dobrą fazę
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2015-04-23, 13:26 1
pizdeczki z "futbolu" amerykańskiego uczcie się jak wygląda prawdziwy sport
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie