18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:52
🔥 Autobus w Wołgogradzie - teraz popularne
Avatar
AlbertoNihilo 2022-08-17, 0:49
Gdzieś w Brazylii, gdzieś we Francji.. Weź się wysil i przy dodaniu kolejnego postu poszukaj więcej informacji na temat zdarzenia.
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-08-17, 1:02
AlbertoNihilo napisał/a:

Gdzieś w Brazylii, gdzieś we Francji.. Weź się wysil i przy dodaniu kolejnego postu poszukaj więcej informacji na temat zdarzenia.


Przynajmniej pisane jest miejsce, jeśli mam sam napisane skąd dany filmik pochodzi. Jak chcesz to szukaj dalej, nikt nie zabrania.
Mam pisać 2 razy to samo? Czyli w opisie: W Brazylii złapano dwóch złodziei i spuszczono im wpierdol?
No tyle to można chyba sobie samemu wydedukować...
Zgłoś
Avatar
szlugi 2022-08-17, 8:59
tak sie nie robi
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2022-08-17, 10:51
Jak dla mnie, to oni tańczą oberka.
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2022-08-17, 12:43 1
AlbertoNihilo napisał/a:

Gdzieś w Brazylii, gdzieś we Francji.. Weź się wysil i przy dodaniu kolejnego postu poszukaj więcej informacji na temat zdarzenia.



Popieram. Muszę wiedzieć które miasta w Brazylii są niebezpieczne na wypadek gdybym tam jechał na wakacje ( myślę że jeszcze ze dwadzieścia lat jak się dorobię )
Zgłoś
Avatar
golu 2022-08-17, 13:03
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Popieram. Muszę wiedzieć które miasta w Brazylii są niebezpieczne na wypadek gdybym tam jechał na wakacje ( myślę że jeszcze ze dwadzieścia lat jak się dorobię )



za te 20 lat to sami siebie wybiją w tej dziczy
Zgłoś
Avatar
Angevil 2022-08-17, 14:18
Złapać jakiegoś dilera to nie, lepiej złapać bidule co kradnie żeby żyć i sklepać na śmierć... za dilerów przecież wezmą się inni dilerzy i to jeszcze czasem nagrają.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2022-08-17, 15:40
Angevil napisał/a:

Złapać jakiegoś dilera to nie, lepiej złapać bidule co kradnie żeby żyć i sklepać na śmierć... za dilerów przecież wezmą się inni dilerzy i to jeszcze czasem nagrają.



O czym Ty ziomal pierdolisz za przeproszeniem? Kradnie żeby żyć? Wypłać se za to liścia i się zastanów …
Zgłoś
Avatar
BundyR 2022-08-17, 16:01
A jakby człowieka bili?
Zgłoś
Avatar
SandaczPL65 2022-08-17, 21:50
No i kurwa to jest piękna kara a nie jakaś deskopatia...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-08-18, 1:42
Pod koniec wygląda jakby ich szykowali do utylizacji
Zgłoś