18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ellsworth 2019-10-12, 21:29
tarcer123 napisał/a:

A ja lubie motocykle. Kto j3zdzil ten wie jaka to frajda. A debile sa tak samo w samochodach jak na motocyklach. Liczy sie czlowiek i to co ma pod kopula a nie to czym jezdzi.
LWG



Frajda to jest fajnie polecieć jednośladem o własnych siłach, dlatego tyle osób lubi jeździć rowerem. A motor? No wielki mi bohater bo umie manetkę przekręcić, ale gdyby sam miał go napędzić to by zszedł na zawał. No więc motopizda.
Zgłoś
Avatar
ValVryj 2019-10-12, 22:33 1
ellsworth napisał/a:

Frajda to jest fajnie polecieć jednośladem o własnych siłach, dlatego tyle osób lubi jeździć rowerem. A motor? No wielki mi bohater bo umie manetkę przekręcić, ale gdyby sam miał go napędzić to by zszedł na zawał. No więc motopizda.


A ty pedalarzu posrałbyś się po pierwszej setce na zegarku:D
Zgłoś
Avatar
duch1990 2019-10-12, 23:59 4
Nie ma to jak komentarze dzieci na temat motoryzacji, które póki co jeżdżą na tylnej kanapie lanosa swojego starego
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2019-10-13, 0:15
duch1990 napisał/a:

Nie ma to jak komentarze dzieci na temat motoryzacji, które póki co jeżdżą na tylnej kanapie lanosa swojego starego



Albo jezdza JUŻ lanosem swojego starego hehe..
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-10-13, 1:31
Zrobili to tak, bo po prostu mogli. Przy odbiorze będzie sapał? Było lepiej "zaparkować". Ciężko powiedzieć, że nie ma gdzie takiego piździka postawić
Zgłoś
Avatar
Zordonek 2019-10-13, 10:41
i takie coś się rozmnoży :00 Nie dziwie się bo idioci są wszędzie
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2019-10-13, 11:24 1
Bardzo dobrze motopizdy to pizdy... stawiają te hujostwo gdzie popadnie stadami...



Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-10-13, 11:45 1
No co? Zholować go mieli to zholowali....
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2019-10-13, 16:35
xv89 napisał/a:

Zastanawia mnie, w jaki sposób tacy ciężcy w myśleniu idioci byli w stanie przeżyć we względnym zdrowiu tyle lat, aby dochrapać się prawa jazdy i roboty...
Skoro taki debil nie jest w stanie wspiąć się na wyżyny intelektualne, jakimi jest zrozumienie prostych związków przyczynowo-skutkowych, to taki powinien któregoś dnia zginąć w drodze do/ze szkoły...
Oni są kurwa jakoś specjalnie hodowani do ukończenia pełnoletności, mają zapewnioną opiekę 24h, aby przypadkowo się nie utopili pijąc herbatę czy jak?



przeciezz on to zrobil, bo mu na to prawo pozwalalo. nie z glupoty, tylko ze zlosliwosci. Sam jestes debil skoro tego nie ogarnales.
Zgłoś
Avatar
pogoda88 2019-10-13, 18:38 1
Nie macie budżetu na motocykl że pozostaje wam skomleć o "motopizdach" ?
Siedzieć przed kompem i marszczyć freda do filmików na hardzie to wasze całe życie?
Byliście już głosować na tęczowych?
Zgłoś
Avatar
janlew 2019-10-14, 12:03
xv89 napisał/a:

Zastanawia mnie, w jaki sposób tacy ciężcy w myśleniu idioci byli w stanie przeżyć we względnym zdrowiu tyle lat, aby dochrapać się prawa jazdy i roboty...
Skoro taki debil nie jest w stanie wspiąć się na wyżyny intelektualne, jakimi jest zrozumienie prostych związków przyczynowo-skutkowych, to taki powinien któregoś dnia zginąć w drodze do/ze szkoły...
Oni są kurwa jakoś specjalnie hodowani do ukończenia pełnoletności, mają zapewnioną opiekę 24h, aby przypadkowo się nie utopili pijąc herbatę czy jak?


Też się zastanawiam skąd te tępe chuje się biorą. Prosta rzecz, parkujesz to gówno w złym miejscu, to zostanie brutalnie odholowane. Brutalnie, bo nikt nie lubi motopizd. I piwko dla pana laweciarza

pogoda88 napisał/a:

Nie macie budżetu na motocykl że pozostaje wam skomleć o "motopizdach" ?


Buahahaha. Jak masz budżet to kupujesz rajdówkę, albo samochód sportowy i zapierdalasz bezpiecznie. Jak jesteś bieda, to kupujesz rower co ma 150 kuni jakim jest ścigocz, i fakt też zapierdala ale czyni z ciebie zagrożenie, dawcę, motopizdę ale przede wszystkim głupka.
Zgłoś
Avatar
maciox560 2019-10-14, 20:34
xv89 napisał/a:

Zastanawia mnie, w jaki sposób tacy ciężcy w myśleniu idioci byli w stanie przeżyć we względnym zdrowiu tyle lat, aby dochrapać się prawa jazdy i roboty...
Skoro taki debil nie jest w stanie wspiąć się na wyżyny intelektualne, jakimi jest zrozumienie prostych związków przyczynowo-skutkowych, to taki powinien któregoś dnia zginąć w drodze do/ze szkoły...
Oni są kurwa jakoś specjalnie hodowani do ukończenia pełnoletności, mają zapewnioną opiekę 24h, aby przypadkowo się nie utopili pijąc herbatę czy jak?



Wymienię tylko kilka z przyczyn:
- socjalizm, każdy debil może spłodzić dziecko i dostać na nie pieniądze a jak nie pracuje to jeszcze więcej pieniędzy
- brak dostępu do broni ,gdy nie ma socjalizmu nie ma też pieniędzy dla debili i jeżeli taki element chce zagrabić sobie Twoją własność w formie jak ja to nazywam "socjalizmu na skalę lokalną" - czyli kradzieży, to najzwyczajniej w świecie możesz takiego delikwenta odstrzelić
- brak wychowywania w kulturze odpowiedzialności społecznej, jeżeli mamy mieć powszechny dostęp do broni należy uczyć odpowiedzialności w tym zakresie i odpowiedzialności zbiorowej za integralność państwa oraz społeczeństwa, przykładem niech będzie Szwajcaria,
- szkolnictwo mające wykształcić dobry elementy dupokratycznego systemu, piętnujące nieszablonowe myślenie i działanie po za schematami,
- brak kary śmierci, taki debil wie że może w większości krajów dokonać wielokrotnego morderstwa, doprowadzić do katastrofy itp. a i tak nie poniesie sprawiedliwej kary tylko zostanie odizolowany z ludźmi na swoim poziomie za pieniądze reszty społeczeństwa,
- brak przymusowej pracy więźniów, praca uszlachetnia i uczy myślenia
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-10-14, 21:40
ValVryj napisał/a:

A ty pedalarzu posrałbyś się po pierwszej setce na zegarku:D



No pochwal się ile tych setek przejechałeś o własnych siłach. Chociaż jedną, czy za każdym razem musiał cię holować silnik jak jakiegoś niepełnosprawnego inwalidzki wózek elektryczny?
Zgłoś