18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Źle wymierzył...
n................2 • 2012-09-10, 0:10
Nie wiem jaki dac opis,
ale jeb solidne:D

Nagrywane chlebem.

Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2012-09-10, 17:48
Widzę, że kurwa nikt do końca nie obejrzał
Zgłoś
Avatar
z................a 2012-09-10, 18:15 1
"Nagrywane chlebem."
Wiem, że ten post nie wnosi nic do wątku katastrofy, ale wasza kreatywność mnie zadziwia...
Zgłoś
Avatar
k................1 2012-09-10, 19:09
Dopek napisał/a:



Już się to kurwa nudne robi... I jeszcze piszę to osoba w wieku 18 lat do osoby w wieku 26 lat... O ironio !

Czyli powiadasz, że masz 18 lat i jesteś dorosły oraz pamiętasz te "dawne" czasy ?



po prostu obudziłem się dziś lewą nogą i mi kurwa pokaż gdzie ma 26 lat bo zaraz ustawie na 50... tak jestem dorosły bo tak ustawa przewiduje, kończysz 18 jesteś gdzie chcesz i robisz co chcesz i mam w dupie te twoje liczby i twoje zdanie tak jak ty możesz mieć moje, i tak kurwa "powiadam" ci, że pamiętam te dawne czasy ! i spójrz na swój avatar bo w tym momencie bym ci go podesłał, tylko zamiast tego okularnika wstawił bym twojego kota czy psa czy członka rodziny i zapewniam cię nie było by żadnego uśmiechu bo to "sadistic kurwo", skoro to już takie nudne to czekajmy aż ktoś wymyśli inne określenie na "gimbusa" bo tobie sie kurwa znudziło!?

ps. sory za tyle kurew
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-09-11, 0:53
Jakim gatunkiem chleba nagrywane?
Zgłoś
Avatar
n................2 2012-09-12, 17:51
@up Razowym
Zgłoś