18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
pylek8412 2014-07-19, 23:23
myślę ze trzeba im glany sprzedać w tedy wpierdol byłby iście sadystyczny
Zgłoś
Avatar
Musiol 2014-07-20, 0:45
I bardzo dobrze, koleś już nigdy nic nie ukradnie.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-07-20, 3:19
złodziej i coś ukradł? niemożliwe
Zgłoś
Avatar
Yami 2014-07-20, 3:44 1
@maksymilian45

Ot wiejski plejboj: białe szorty jeansowe, polo w paski/z lansiarskim nadrukiem, założę się że włoski na żel i lansiarskie buciki tez były, ale gdzieś się rozmyły w machinie wpierdolu. Gdzie on kurwa do potrzebującego? Nawet jak dłużył komuś hajs, to sam się do takiego stanu doprowadził. Jak bierzesz dług u szemranych typów na niepewny procent i nie potrafisz tego ogarnąć, to się mówi dysmózgia i selekcja naturalna. Mi jakoś nie szkoda, nie chciałbym być dzieckiem takiego człowieka. I ci mówię, bo jestem stuprocentowo pewien, a każdy z nas nawet w dużym mieście spotkał takiego wiejskiego cwaniaczka, łapka gdzieś go zaswędziała, podprowadził komuś biżuterię, kasę lub dziewczynę.
Zgłoś
Avatar
keremere22 2014-07-20, 6:36
Nie przeżył, nie miał butów .
Zgłoś
Avatar
JaGiKuba 2014-07-20, 8:46
Może by powiedzieć, że wbito mu do głowy aby już więcej nie kradł
Zgłoś
Avatar
Robster 2014-07-20, 9:20
Magsurf napisał/a:

Myślę, że to najskuteczniejsza metoda walki ze złodziejami w małych społecznościach. I podatnicy nie muszą śmiecia utrzymywać.



Skoro jest taka skuteczna, to dlaczego tyle tego typu filmików jest w sieci? Bądźmy szczerzy, dobra jest tylko dlatego, że pokrzywdzeni od razu czują że sprawiedliwości stało się za dość, nie ma to najmniejszego wpływu na liczbę przestępstw. Sądzę, że motywuje to tylko przestępcę do bardziej radykalnych kroków by nie zostać złapanym.
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-07-20, 13:03
Wszyscy bez licencji do winrara powinni dostać taki sam wpierdol, złodziej to złodziej
Zgłoś