18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
qwerq221 2014-03-18, 12:57
Ja pierdole jak mnie wkurwia samo mówienie o oddawaniu krwi. Jeszcze nie tak dawno nic nie miałem do tej "dobroduszności" niestety teraz o ile sama idea pomagania innym mi pasuje to niestety mam w chuj nieprzyjemne skojarzenia. A to tylko dlatego mi tak zbrzydło bo pewna tępa, pusta suka nakłaniała mnie abym poszedł oddać krew (ona chodziła aby dostać zwolnienie ze szkoły a czekolady zresztą też żarła jak świnia) i to jest jedna z nielicznych rzeczy, które mi przypominają moją krótko mówiąc porażkę i jaką ona była powierzchowną, zarozumiałą, narcystyczną, kretynką i jaki zaślepiony byłem dla suki z ładną buzią. A co do uczciwości ludzi to chyba nie jest tak źle sam kiedyś zgubiłem portfel na parkingu koło supermarketu zorientowałem się po jakichś 10 minutach wróciłem szukałem szukałem i nie ma.. gdy wracałem już do samochodu wkurwiony nagle zaczepia mnie jakaś pani i oddała mi go oczywiście nie omieszkałem odwdzięczyć się kupiłem jej jakieś gówno w stylu czekoladek.
Zgłoś
Avatar
Rysiek86 2014-03-18, 13:13
Zarammoth napisał/a:

***
Wypełniając ankietę przed oddaniem możesz nie wyrażać zgody na to, by twoja krew poszła na handel do instytutów farmaceutycznych.
***


Powiem ci pewną Historie z życia wziętą !
Jeszcze nie dawno mieszkałem na osiedlu !
Jak to na osiedlu ma się swoją grupkę znajomych/kolegów
Były wybory do parlamentu(czy tam czegoś), z kolegami umówiliśmy się że zagłosujemy na typka z końca listy Przykładowy "Pan Edek" który miał szanse na 1-2 głosy a my postanowiliśmy oddać na niego 5 głosów
po oczekiwaniu na wyniki naszym oczom ukazały się 3 głosy z pięciu!

PS :
wypełnienie papierka nic nie znaczy !
a wglądu na to co z twoją krwią się dzieje dosłownie nie masz, masz tylko nadzieje że jest tak jak wypisałeś na papierku
Zgłoś
Avatar
maciejosw 2014-03-18, 13:39
HDK - Hardkorowy dawca krwi ! III stopień wtajemniczenia
Zgłoś
Avatar
b................k 2014-03-18, 14:08
UWAGA MORAŁ: Nie ma co oddawać krwi która może uratować złodzieja. Niech gniją kurwy!
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-18, 17:41
Cytat:

po oczekiwaniu na wyniki naszym oczom ukazały się 3 głosy z pięciu!



Jaki z tego wniosek? Masz dwóch chujowych kolegów którzy nawet jaj z wyborów sobie nie potrafią robić .

Ale kolega widzę z planety brzóz, UFO i ludzi-jaszczurów to dyskusji nie podejmuję . W dodatku widzę doświadczony w temacie HDK.
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2014-03-18, 19:26
Nie ma to jak propagandowa fotka na sadolu...
Zgłoś
Avatar
Erni90 2014-03-18, 22:19
szacunek za godność dla tego złodzieja.
Zgłoś
Avatar
Rysiek86 2014-03-18, 23:30
Dexterkrak napisał/a:



Jaki z tego wniosek? Masz dwóch chujowych kolegów którzy nawet jaj z wyborów sobie nie potrafią robić .

Ale kolega widzę z planety brzóz, UFO i ludzi-jaszczurów to dyskusji nie podejmuję . W dodatku widzę doświadczony w temacie HDK.



Przedtem dziecko teraz awansowałem na kolegę !
Weź ty się kurwa zemną nie spoufalaj
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-19, 5:24
Teraz nazwę cię odbytem a jutro to jeszcze pomyślę.

Zgłoś