18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
Avatar
J................8 2017-08-01, 17:08 1
lucilla napisał/a:

Przeczytałem "skrobankę"...


to naucz się czytać czy coś
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-08-01, 18:33 3
kotorminator napisał/a:

@elfis
Przestań spinać dupę. Kolega próbuje wytłumaczyć postępowanie chłopaków, którzy właśnie takie ideały mają tylko i wyłącznie wydrukowane na odzieży. Ktoś kiedyś powiedział, że patriotyzm to płacenie podatków. Ilu z tych Sebixów uczciwie pracuje? Patriotyzm to dbanie o swój kraj. Chlanie taniego piwa, szczanie pod murem no i okradanie hospicjów, nie bardzo idzie w parze. O honorze i Bogu nie będę już wspominał.



masz rację,
ale nie w tym wypadku, bo ten gościo cały czas pluje Polaków, poczytaj jego posty,
to nie jest przypadek
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-08-01, 19:07 1
Nic nie widać bo w kapturze jebany jest i kradnie ciężko zarobione złotówki.
Zgłoś
Avatar
S................k 2017-08-02, 9:41 6
@Abraxus

Pierdolenie, ja przez krótki okres swojego życia pracowałem w Niemczech. Spotkałem się z zupełnie innym podejściem, Niemcy wiedzieli, że Polacy wykonują brudną i ciężką robotę więc w jakiś sposób nas za to szanowali. Wielokrotnie byłem przepuszczany w sklepach w kolejce tylko dlatego, że widzieli, że jestem po pracy i na szybko chce zrobić zakupy na obiad. Normalnie czułem się bardzo głupio w takich sytuacjach. Ogólnie spotkałem się z ogromną uprzejmością ze strony Niemców mimo, że podświadomie czułem do nich jakąś niechęć.
Zgłoś
Avatar
cinekpsw 2017-08-02, 9:42 1
on jest dla mnie jak murzyn
Zgłoś
Avatar
modyf 2017-08-02, 9:52 3
z kościoła, to jeszcze bym zrozumiał... ale hospicjum... pierdolony patol i tyle.
Zgłoś
Avatar
M................w 2017-08-02, 9:58 16
Szwejk napisał/a:

Wielokrotnie byłem przepuszczany w sklepach w kolejce tylko dlatego, że widzieli, że jestem po pracy i na szybko chce zrobić zakupy na obiad.



Po prostu od ciebie jebało i chcieli się szybko pozbyć smrodu ze sklepu
Zgłoś
Avatar
S................k 2017-08-02, 10:42 1
Ciężko żeby jebało od kogoś po prysznicu, ale ok.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2017-08-02, 10:49 2
Był tu wcześniej bo wie gdzie jest kamerka. Można przejrzeć monitoring z wcześniejszych dni i szukać chuja w niebieskich spodniach wpatrującego się w kamerkę. Na bank nie zmieniał spodni więc łatwo będzie go rozpoznać.
Zgłoś
Avatar
adamov 2017-08-02, 10:53 1
ja pierdole jaką to kurwą trzeba być... murzyni może małpy są ale tam u nich jak się patrze na sadolu na filmiki co złodziejom robią to im akurat przyklaskuje
Zgłoś
Avatar
Clarx 2017-08-02, 11:17 1
ej, a mi go nawet wyjątkowo szkoda
jak nisko trzeba upaść....
Zgłoś
Avatar
ojcieckogut 2017-08-02, 11:27 5

widzę że z zachodu przychodzi do nas liberalna auto-nienawiść (self-hatred) - najlepiej nie rozmnażać się, nie podtrzymywać Polskiej kultury - bo przecież jesteśmy tacy straszni i okropni.

Abraxus - nigdy nie spotkałem się z taką postawą wobec Polaków gdziekolwiek, nie słyszałem o tym i nie spotkałem w życiu nikogo kogo by to spotkało. Dlatego ci nie wierzę.

AleDlaczego - "kradzieŻ", nie "kradzierz" - to że cię dręczą w szkole nie wynika z tego, że żyjesz w Polsce. Dręczenie innych uczniów jest powszechnym problemem w szkołach na całym świecie. Jeśli myślisz, że jest ci źle tylko dlatego że mieszkasz w Polsce, to jest to nieprawdą.
Zgłoś
Avatar
Clarx 2017-08-02, 11:53 3
@up ej Ty wyżej.

Szczerze?

To nie jakaś "moda z zachodu" tylko jebane patusiarstwo obrzydza inteligentnym ludziom patriotyzm.
Przez tych imbecylów patriotyzm jest kojarzony z czymś prymitywnym.
Chociaż może słusznie, bo ile można się jarać granicami narysowanymi na Ziemi przez ludzi.
Dla ludzi inteligentnych nie ma granic.
Zgłoś
Avatar
bollol_stern 2017-08-02, 13:52 5
Szwejk napisał/a:

@Abraxus

Pierdolenie, ja przez krótki okres swojego życia pracowałem w Niemczech. Spotkałem się z zupełnie innym podejściem, Niemcy wiedzieli, że Polacy wykonują brudną i ciężką robotę więc w jakiś sposób nas za to szanowali. Wielokrotnie byłem przepuszczany w sklepach w kolejce tylko dlatego, że widzieli, że jestem po pracy i na szybko chce zrobić zakupy na obiad. Normalnie czułem się bardzo głupio w takich sytuacjach. Ogólnie spotkałem się z ogromną uprzejmością ze strony Niemców mimo, że podświadomie czułem do nich jakąś niechęć.



Często pracuję za granicą, na kontraktach. Pracowałem w całej Skandynawii, Włoszech, Belgii etc. Nigdy nie spotkałem się z negatywną a priori postawą względem Polaków. W miejscach pracy Polacy są cenieni za fachowość i zdolność myślenia w pracy, moje pokolenie potrafi się także porozumieć w przynajmniej jednym języku europejskim, poza polskim. Myślę, że to była indywidualna reakcja na wygląd Abraxu. Nie wiem jak jest na wyspach brytyjskich, bo tam nie byłem i nie pracowałem.
Zgłoś
Avatar
ojcieckogut 2017-08-02, 14:14 5

Clarx no to rozróżnijmy dwie kwstie:

1) część osób o zachowaniach patologicznym szczyci się byciem Polskimi patriotami - bo taka moda,
2) pogarda co niektórych powyżej do Polski i Polaków oraz zmyślenie niestworzonych historii o tym jak Polacy są gorsi on innych ludzi,

Człowiek logicznie myślący z twierdzenia nr 1 nie wyciągnie wniosku nr 2.

Proponuje pojeździć po świecie i nie spędzać tego czasu tylko na przebywaniu w pięknych hotelach. Poznajcie zwykłych ludzi w obcych krajach, porozmawiajcie z nimi wieczorem przy dobrym alkoholu, zjedzcie z nimi obiad i szczerze zapytajcie ich co sądzą na niektóre tematy.

Fakt że wypowiedź AleDlaczego zawierająca błąd ortograficzny na poziomie podstawówki ma najwięcej piw pod tym tematem, jest obrazą dla sadistic.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie