18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
k................a 2013-12-22, 22:51
Cytat:

Łykacie znowu jak pelikany. To przykre. To tylko świadczy o poziomie inteligencji.



jak już wątpisz w poziom kogoś inteligencji to uzasadnij ten swój wywód
Zgłoś
Avatar
k................1 2013-12-22, 23:17
kurwa no nie mogę już!
jak nie dziadka pobitego przez bandytę to teraz to - gdzie ja kurwa żyje ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-22, 23:31
warstolog napisał/a:



jak już wątpisz w poziom kogoś inteligencji to uzasadnij ten swój wywód



Masz kurwa i płacz. Zaczynasz od ścierwa pseudo dziennikarskiego. Może ale kurwa nikt nie oskarżył. Może to być jutro następna wojna. Łykasz gówna jak pelikan ryby nie znając okoliczności ale już wiesz. To co to tobie pasuje i pod takich pajaców to przecież pisane.
Zgłoś
Avatar
MrPink 2013-12-22, 23:44
Kodeks postępowania karnego

Art. 243. § 1. Każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.

§ 2. Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji.

Raczej nic się nie stanie burmistrzowi
Zgłoś
Avatar
Yamissek 2013-12-23, 3:21
Teraz złodziej napisze książkę, o tym jak go przetrzymywano w bagażniku i zarobi miliony, a to wszystko przez to, że jest synem znanego polityka.
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-12-23, 7:45
@up zincum jakiś ty mądry zbawiciel świata wielki teoretyk spiskowiec - na jakim ty świecie żyjesz deklu
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-23, 11:44
warstolog napisał/a:

@up zincum jakiś ty mądry zbawiciel świata wielki teoretyk spiskowiec - na jakim ty świecie żyjesz deklu



Deklu, facet siedzi w pierdlu. Ktoś go podpuścił to złożył doniesienie do prokuratury. To prokuratura postawiała zarzuty. Normalna procedura. Facet nie jest pozbawiony praw obywatelskich. Deklu. Burmistrzowi nic nie zrobią, deklu. Łykaj dalej tanie sensacyjki, deklu.
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-12-23, 12:30
zincum, i co ulżyło ?! nie możesz sprawy wyjaśnić normalnie ?! i jeszcze bronisz złodzieja :facepalm2:więcejtutaj
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-23, 15:02
Czyś ty się z fiutem na łby pozamieniał? Gdzie ja bronię złodzieja? Człowieku, to że masz problemy z logicznym myśleniem to nie moja wina. Łykasz jak pelikan każde ścierwo dziennikarskie a później masz pretensje, że to łykasz? Idź pan w chuj.
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-12-23, 15:10
zincum, i widzisz spinasz sie nie wiadomo o co ! czy ty naprawde masz 38 lat ? bo jak na taki wiek to poziom dyskusji z tobą to jak rozmowa z absolwentem gimnazjum
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-23, 16:58
Dyskusji? Pokaż mi moment, w którym ty dyskutujesz. Ograniczony człowieku.

Pogadamy, jak się nauczysz używać języka ojczystego. Ja z tobą już zamiaru dyskutować nie mam. Bo nie ma z kim. To, że jesteś z gatunku Homo sapiens jeszcze nie znaczy, że masz coś do powiedzenia. Przykro mi ale rób za trolla gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-12-23, 18:40
zincum napisał/a:

warstolog napisał/a:

jak już wątpisz w poziom kogoś inteligencji to uzasadnij ten swój wywód

Masz kurwa i płacz. Zaczynasz od ścierwa pseudo dziennikarskiego. Może ale kurwa nikt nie oskarżył. Może to być jutro następna wojna. Łykasz gówna jak pelikan ryby nie znając okoliczności ale już wiesz. To co to tobie pasuje i pod takich pajaców to przecież pisane.



Popatrz zadałem całkiem kulturalne pytanie , a ty od razu wyskakujesz z przekleństwami i wyzwiskami . I ty masz zamiar mnie oceniać . Widzisz drzazge w czyimś oku a belki w swoim już nie .
Zgłoś