18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
BongMan 2013-12-22, 18:44 83
Chciałbym złapać kiedyś mordercę rodziny posła. Powiedziałbym potem policji:
- Tak, złapałem skurwiela, ale pan poseł wymyślił takie mądre prawo, że panowie by mnie zamknęli jakbym go przytrzymał, więc go wypuściłem. Szukajcie go sami i podziękujcie panu posłowi
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2013-12-22, 18:46 1
Polska... oczywiście gdyby burmistrz był np. pedałem to by go nie ruszyli bo prześladowanie itp itd
Zgłoś
Avatar
E................e 2013-12-22, 18:47 3
A biedny złodziejaszek dostanie jeszcze odszkodowanie. A potem tylko będzie brakowało wpisania kradzieży jako zawód (chociaż to już jest, tylko pod trochę inną nazwą)
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-12-22, 19:30 28
A powinien zabić i zakopać. Byłby spokój.
Zgłoś
Avatar
e................y 2013-12-22, 19:51
złodziejowi nic nie zrobią , bo jakby go zamknęli to by się domagał odszkodowania za uprowadzenie i przetrzymanie
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2013-12-22, 19:55 8
BongMan to w pl byś poszedł siedzieć za "utrudnianie pracy policji", albo za pomaganie podejrzanemu w ucieczce.... >,>

No chyba że nagle okazało by się że naprawdę skutecznie wspierasz finansowo program socjalny skierowany do rodzin policjantów...
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-12-22, 21:19
Złodzieje, gwałciciele, pedofile i inne zbiry nie powinny mieć żadnych praw kurwa, ale tak to niestety jest.

Tak samo zasada samoobrony- w Ameryce możesz chuja zapierdolić, ale w Polsce musisz przestrzegać tego, że możesz używać różnych środków do samoobrony wręcz proporcjonalnych do stopnia zagrożenia.
Zgłoś
Avatar
łysa_pała 2013-12-22, 21:39
Widziałem to w tv jakiś czas temu. Gość trochę źle zrobił. Mógł mu bardziej dojebać i zostawić w tym lesie. Tylko mu zapowiedzieć, że następne spotkanie będzie jeszcze mniej miłe dla złodzieja. Na chuj go na posterunek zawoził?! Sam się w kłopoty wjebał.
Zgłoś
Avatar
davinci666 2013-12-22, 21:42
Jakby tego nie zrobił to by dostał za to że chciał wyłudzić odszkodowanie
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-22, 21:50
Łykacie znowu jak pelikany. To przykre. To tylko świadczy o poziomie inteligencji.
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-12-22, 21:51
To moj kraj taki piekny, gdzie kazdy przestepca jest chroniony przez prawo, gdzie ewidentnie winnemu przysluguje domniemanie niewinnosci, a gdzie pijanych rowerzystow i nie placavych alimentow wsadza sie za kratki, to jest Polska !!
Zgłoś
Avatar
geoadam 2013-12-22, 21:53
O widzę czerwone Audi 80 b3
Zgłoś
Avatar
ramzei 2013-12-22, 22:26 1
BongMan napisał/a:

Chciałbym złapać kiedyś mordercę rodziny posła. Powiedziałbym potem policji:
- Tak, złapałem skurwiela, ale pan poseł wymyślił takie mądre prawo, że panowie by mnie zamknęli jakbym go przytrzymał, więc go wypuściłem. Szukajcie go sami i podziękujcie panu posłowi


To byś poszedł siedzieć za pomoc i współudział...
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-12-22, 22:37
Bo polskie prawo... jest lewe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie