18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:45
🔥 Huś, huś, huś... - teraz popularne
🔥 W warszawskiej taksówce - teraz popularne
🔥 Kup mi fajki na dole - teraz popularne
🔥 Precyzyjny odstrzał dzików - teraz popularne
Złodziej w sklepie
o................9 • 2012-09-29, 22:46
nareszcie spotkało go to, co powinno spotkać każdego złodzieja

Zgłoś
Avatar
gimi84pl 2012-09-29, 23:31 9
"nareszcie spotkało go to, co powinno spotkać każdego złodzieja"

rączek mu nie urwało
Zgłoś
Avatar
Radoslaf 2012-09-29, 23:40 10
Brawo dla faceta, który zachował spokój i wyczekał na dobry moment i nieuwagę rabusia. Człowiek powinien mieć możliwość obrony siebie. W tej sytuacji obrony innych osób. Nieraz się zastanawiałem jak zachowałbym się w podobnej sytuacji.
Wiem tylko, że na pewno nie zastrzeliłbym gangstera bo naszym kochanym kraju nie możesz mieć broni, bo broń jest zarezerwowana dla kryminalistów i hołoty w sejmie.
Zgłoś
Avatar
KlotorKurwa 2012-09-29, 23:40
zaszelił go jebany
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2012-09-30, 0:12 14
Zaczynam się ostatnio mocno zastanawiać nad dostępem do broni w naszym pięknym kraju. Zawsze byłem przeciwnikiem posiadania broni przez każdego obywatela, bo w naszym państwie dominuje ciemnota i cwaniactwo. Jednak ostatnio moje zdanie zaczyna się zmieniać. Myślę, że choćby ze względu na nasze położenie na mapie obywatele mogliby posiadać po sztuce, dwie broni. Zawsze przecież będziemy mieli Ruska z "prawej", Niemca z "lewej" i nie wiadomo co im do łba strzeli za 20-30 lat, albo jak jakiś dres będzie chciał zrobić komuś kuku to kupi sobie za 200zł bez problemu jakiegoś gnata u cygana, a w sytuacji zagrożenia mojego życia, a tym bardziej mojej rodziny chciałbym mieć czym zajebać bydlaka.
Ułatwiony dostęp do broni nie powinien zostać jednak wprowadzony z dnia na dzień. Proces powinien trwać kilka, 5-10 lat. Edukacja o broni powinna obejmować szkoły podstawowe, żeby uczulić dzieciaki na zagrożenia związane z bronią, tak samo jak się ich uczy rozglądać przed przejściem na drugą stronę jezdni. W szkołach średnich mogłaby wrócić obsługa np. KBKS'ów, dodatkowo jakieś przepisy.
Ostatecznie masowa sprzedaż broni przyspieszyłoby rozwój polskiej gospodarki, powstałyby strzelnice sportowe, ośrodki szkoleniowe, masy sklepów z amunicją.
Na razie jednak pozostaniemy tanią siłą roboczą Europy, Holendra, Szwaba albo Norwega. Tępy naród łatwo daje się ciągnąć za pysk i sterować. Będziemy sobie nadal żyli w Ciemnogrodzie na Zielonej Wyspie Tuska, Kaczora czy kto tam po nich jeszcze przyjdzie.
Eż kurwa, idę spać bo mi się wzięło na jakieś pierdolenie od rzeczy 1000km od domu.
Zgłoś
Avatar
felorybak 2012-09-30, 1:28 1
makarybenc napisał/a:

Zaczynam się ostatnio mocno zastanawiać nad dostępem do broni w naszym pięknym kraju. Zawsze byłem przeciwnikiem posiadania broni przez każdego obywatela, bo w naszym państwie dominuje ciemnota i cwaniactwo. Jednak ostatnio moje zdanie zaczyna się zmieniać. Myślę, że choćby ze względu na nasze położenie na mapie obywatele mogliby posiadać po sztuce, dwie broni. Zawsze przecież będziemy mieli Ruska z "prawej", Niemca z "lewej" i nie wiadomo co im do łba strzeli za 20-30 lat, albo jak jakiś dres będzie chciał zrobić komuś kuku to kupi sobie za 200zł bez problemu jakiegoś gnata u cygana, a w sytuacji zagrożenia mojego życia, a tym bardziej mojej rodziny chciałbym mieć czym zajebać bydlaka.
Ułatwiony dostęp do broni nie powinien zostać jednak wprowadzony z dnia na dzień. Proces powinien trwać kilka, 5-10 lat. Edukacja o broni powinna obejmować szkoły podstawowe, żeby uczulić dzieciaki na zagrożenia związane z bronią, tak samo jak się ich uczy rozglądać przed przejściem na drugą stronę jezdni. W szkołach średnich mogłaby wrócić obsługa np. KBKS'ów, dodatkowo jakieś przepisy.
Ostatecznie masowa sprzedaż broni przyspieszyłoby rozwój polskiej gospodarki, powstałyby strzelnice sportowe, ośrodki szkoleniowe, masy sklepów z amunicją.
Na razie jednak pozostaniemy tanią siłą roboczą Europy, Holendra, Szwaba albo Norwega. Tępy naród łatwo daje się ciągnąć za pysk i sterować. Będziemy sobie nadal żyli w Ciemnogrodzie na Zielonej Wyspie Tuska, Kaczora czy kto tam po nich jeszcze przyjdzie.
Eż kurwa, idę spać bo mi się wzięło na jakieś pierdolenie od rzeczy 1000km od domu.



wiesz za 20/30 lat mogą pójść atomówki (nie będę pisał dlaczego bo chyba większość wie) a jak jedna pójdzie to się armagedon zacznie i te debile z uska roska itp się rozjebią nawzajem bo myślą że atomówki dadzą im zwycięstwo a tylko się wytępią nawzajem

ale co ja tam wiem przecież moje IQ = 0
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2012-09-30, 1:44
@up patrząc na obecną sytuację na tzw bliskim wschodzie, wydaje mi się że szybciej.
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-09-30, 4:48
Co się stało na filmie?
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-09-30, 8:48
@up bandyta chciał obrabować sklep, gościu, chyba klient wyczekał na moment i postrzelił złodzieja! nie wiadomo czy był po lewej czy po prawej ten klient z gnatem gdyż bandyta ma ADHD i nie wiedział w którą strone spierdalać

..biedny
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-09-30, 10:15
z prawej strony widac jak ktos mierzy bornia :")
Smiesznie sie to oglada, gosciu patrzy za drzwi w poszukiwaniu klienta, a ten z tylu mu bf robi xd
Zgłoś