18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
robo72 2024-08-29, 23:12 2
pokrzywdzony mając tylu szwagrów nie mógł sobie oprawcy nawet kopa zasadzić
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-08-29, 23:21 2
Dobrze wiedział, że jak wyciągnie kluczyki to go tak łatwo nie odpali
Zgłoś
Avatar
ruddie 2024-08-29, 23:24 2
Aż serce rośnie. Piękne.
Zgłoś
Avatar
Shinigammi 2024-08-29, 23:44 2
Ten jeden to chyba kotlety na obiad klepie hah
Zgłoś
Avatar
saves 2024-08-29, 23:49 2
SmokPoracha napisał/a:

Wpierdol zaliczony, teraz czeka go jeszcze honowanie odbytu.



Wyobraziłem sobie maszynę do szlifowania cylindrów obrabiającą mu dupsko na trzeci szlif.
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-08-30, 0:38
Podobno został już u nich w gości zamiast starej kozy
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-08-30, 7:46 1
Geraldinio napisał/a:

ilu ich tam zza tej bramy wypadło, ja pierdolę, z moją fobią społeczną nie wytrzymałbym w tym społeczeństwie nawet godziny.



Tam to normalne. Niby pista ulica a jakiś wypadek, ktoś krzyknie a z bram wybiegają setki ciapaków jak karaluchy.
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-08-30, 9:39
Quassar napisał/a:

O kurde to w indiach też tak kradną na chama jak w brazyli, ale dziwne bo tam wszędzie setki ludzi i zawsze kilkunastu z tych tysiąca ludzi z jednej alejki się rzuci na złodzieja
No i sie typa wciągneło kilkunastu chłopa z chaty wybiegli niczym mrówki z mrowiska.



Najprawdopodobniej do Pakistan. Smutniejsze kolory piżam tam mają.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-08-31, 22:24
Wygląda jakby jakieś indyjskie pedały tam mieszkały. Teraz go pewnie będą tradycyjnie ruchać w dupę. A i widać zainteresowanie sąsiadów, więc może oni też wpadną.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów