18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Avatar
Hrabia Drapula 2017-07-11, 22:47 4
i dlatego u nas też powinno być przyzwolenie na broń, wychodzisz i mówisz "masz kurwa 3 sekundy na spierdolenie i strzelam" a tak z widłami mam wyjść na niego
Zgłoś
Avatar
htp 2017-07-11, 23:12 5
Młody jest i czarny. Nauczy się.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-07-11, 23:23 4
Hrabia Drapula napisał/a:

i dlatego u nas też powinno być przyzwolenie na broń, wychodzisz i mówisz "masz kurwa 3 sekundy na spierdolenie i strzelam" a tak z widłami mam wyjść na niego



W polsce nawet na nożyk do grzybów powinno być pozwolenie bo ten naród jest bezmyślny i nieodpowiedzialny.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2017-07-12, 0:39
Gdyby nie ten stres zauważył by pistolet na kulki z odpustu.

serio życie takie jest, szwagierka 10 lat temu w biedronie pracowała i był napad z taką bronią
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-07-12, 0:39
htp napisał/a:

Młody jest i czarny. Nauczy się.


czarny jest młody * bo te ''i'' zaraz lewaki wyczają i będzie
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-07-12, 0:59
Nawet w trybie nocnym można rozpoznać odcień skóry. Producenci kamer są przewidujący.
Zgłoś
Avatar
szelkin 2017-07-12, 1:09
a mógł zabić, ehhh.
Zgłoś
Avatar
dlancer 2017-07-12, 6:07 3
AleDlaczego napisał/a:



W polsce nawet na nożyk do grzybów powinno być pozwolenie bo ten naród jest bezmyślny i nieodpowiedzialny.



W Polsce możesz legalnie jeździć z maczetą a nawet siekierą i jakoś nie słychać o masowych amputacjach tak że tego... Mam nadzieje że dyro w zakładzie odetnie Ci dostęp do neta.
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2017-07-12, 11:37
Nie słychać? Kurwa, co chwila ktoś z kosą w żebrach wjeżdża na noszach gościu, to że media o tym nie gadają nic nie znaczy.
Zgłoś
Avatar
Heyda 2017-07-12, 19:48
@Azazel91

Skoro nie słychać, to skąd Ty masz takie informacje i na jakiej podstawie Ci wierzyć?
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2017-07-13, 22:42
AleDlaczego napisał/a:



W polsce nawet na nożyk do grzybów powinno być pozwolenie bo ten naród jest bezmyślny i nieodpowiedzialny.


jakoś po wojnie Polacy mieli mnóstwo broni, wcale nie tak bardzo dawno też nie było takich problemów że by dostać pozwolenie na broń, myśliwych też mało nie jest, a jakoś nikt kurwa nie chodzi i nie strzela, to zjebany tok myślenia Macierewicza że Polacy nie mają w swojej tradycji broni, a to gówno prawda. Wiadomo że nikt z legalnej broni nie wyjdzie strzelać, a jak będzie chciał postrzelać do ludzi to legalnie czy nie broń zdobędzie bez problemu,
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2017-07-14, 13:07
Hrabia Drapula napisał/a:


jakoś po wojnie Polacy mieli mnóstwo broni, wcale nie tak bardzo dawno też nie było takich problemów że by dostać pozwolenie na broń,



Nadal jest to banalnie proste.
Zgłoś