18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Złodzieje
A................P • 2012-05-19, 14:09
ZAPAMIĘTAJCIE TE MORDY ! Właściciel małego sklepu spożywczego jest regularnie okradany przez idiotów którzy myślą, że im wszystko wolno.W dniu 11 maja kilku niezbyt rozgarniętych małolatów ukradło ze sklepu ''Mikrus''w Poznaniu dwa kosze z Chrupkami.Właściciel zgłosił sprawę na policję, ta jednak nic z tym nie zrobiła z powodu ''Niskiej rangi wykroczenia''. (Obecnie jest to kwota 250 zł). Powtarzało się to wielokrotnie !. Właściciel pieniędzy za towar nie odzyskał więc film z tego incydentu umieścił na Youtubie.A oto filmik jak zawstydzony złodziej próbuje zerwać swoje zdjęcie.
.
To mieszkańcy Poznańskiego Łazarza.




Zrodlo
Zgłoś
Avatar
bach 2012-08-16, 20:19
Wygląda na to, że radzić sobie musimy sami, tak ze złodziejami, jak z policją. Są zdjęcia, nagrania, a sprawca nie może zostać schwytany i ponieść odpowiedzialności, zatem po co nam biometryczne dowody osobiste i takież same paszporty ? Ale to chuj, dalej utrzymujmy mundurowych skurwysynów, budujmy im piękne gmachy sądów, niedługo za puszczenie bąka w miejscu publicznym każdy z nas będzie przestępcą ukaranym surową grzywną. Czy nikt nie widzi, że dojeni jesteśmy jak bydło i tak samo pilnowani ?

Też zostałem w tym roku okradziony, złodziej oprócz gotówki wszedł w posiadanie kart płatniczych, którymi się posłużył tak w sklepach, jak w bankomatach, są jego zdjęcia z różnych miejsc, jest wszystko, dzięki czemu można gnoja ukarać, jednak po trzech miesiącach dochodzenie zostaje umorzone.
Wychodzi na to, że nikomu nie zależy na schwytaniu kogokolwiek, bo i po co ? to się nie opłaca przecież, skradzione dobra pozostają w obiegu, a skoro tak jest, to i podatek jest od nich pośrednio odprowadzany. Nie ma na co czekać, trzeba brać sprawy we własne ręce, zaopatrzyć się w nielegalną broń i się przed skurwysynami bronić, niszczmy im fotoradary i radiowozy, wytykajmy palcami przebiegłych prawników, jeżeli nie podejmiemy żadnych środków, to mamy pozamiatane.
Zgłoś
Avatar
Rolnik3a 2012-08-18, 18:35

Prokuratura umorzyła postępowanie, resztę informacji znajdziecie w filmiku.
Zgłoś
Avatar
~Griszon 2012-09-09, 9:16 3
kolega od zapalniczek przyszedł z pretensjami
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2012-09-25, 12:24
Żal mi chłopa bo widzę że jest u skraju załamania nerwowego.Dziwi mnie tylko fakt iż po mimo tych nagrań nikt mu nie pomaga. Na jego miejscu nie fatygowałbym się na Policję, wiem że sprawcy są im doskonale znani. Z takimi typami nie można postępować w sposób prawny, trzeba wykorzystać sposoby takie jakie oni stosują... nie można z orangutanem rozmawiać o poezji...
Zgłoś
Avatar
trane1 2012-11-13, 7:33 5
Zdenerwował sie
Zgłoś
Avatar
c................s 2012-11-13, 7:52
Piwa mu polać! Prawdę mówi!
Zgłoś
Avatar
zenither119 2012-11-13, 8:07
To ja zagłosuję na PO bo liczę na 2 taki odcinek
Zgłoś
Avatar
Halman 2012-11-13, 17:10
100% racji o naszym zdegenerowanym państwie - podpisuję się wszystkim kończynami!
Zgłoś