18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Złodzieje
A................P • 2012-05-19, 14:09
ZAPAMIĘTAJCIE TE MORDY ! Właściciel małego sklepu spożywczego jest regularnie okradany przez idiotów którzy myślą, że im wszystko wolno.W dniu 11 maja kilku niezbyt rozgarniętych małolatów ukradło ze sklepu ''Mikrus''w Poznaniu dwa kosze z Chrupkami.Właściciel zgłosił sprawę na policję, ta jednak nic z tym nie zrobiła z powodu ''Niskiej rangi wykroczenia''. (Obecnie jest to kwota 250 zł). Powtarzało się to wielokrotnie !. Właściciel pieniędzy za towar nie odzyskał więc film z tego incydentu umieścił na Youtubie.A oto filmik jak zawstydzony złodziej próbuje zerwać swoje zdjęcie.
.
To mieszkańcy Poznańskiego Łazarza.




Zrodlo
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-06-22, 1:18 1
Leouch napisał/a:

Ej skoro znamy ich mordy i miejscowość to chodźcie się zbierzemy i im napierdolimy... a potem pójdziemy siedzieć>.>


Znając życie, zdążyliby spierdolić zanim doszlibyśmy do wniosku kto pierwszy zdecyduje się uderzyć ich w mordę.
Zgłoś
Avatar
Manian 2012-06-23, 13:56
Jak okradać to tylko biedronki tesco i lidle ... wtedy nikt nic nie traci ... i żadne jebane korporacje nie będą na nas zarabiać i wpierdalać trucizn do żarcia ...
Zgłoś
Avatar
~Griszon 2012-06-26, 12:57 3
ciąg dalszy
Zgłoś
Avatar
pawel6 2012-06-26, 13:04
Goście są śmieszni, cała Polska się z nich śmieje a oni nadal trollują.. Na miejscu tego typa porządnie bym ich spałował albo co najmniej gazem jebnął po oczach raz czy dwa i by się szczury szybko nauczyły.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-26, 14:45 1
Może nareszcie policja coś zrobi z tym pajacem?
Ten sklepikarz powinien mieć pozwolenie na broń.
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-06-29, 17:21 1
Zgłoś
Avatar
Halman 2012-06-30, 17:30 1
Gościu, walcz o swoje, bądź symbolem że zasady istnieją. To tylko gówniarze którzy myślą że sa przejebani a są gówno warci i wierz mi że w koncu ktoś im dojebie dla jaj... za co? za sklepik z netu
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-08-10, 11:27 3
Zgłoś
Avatar
Rolnik3a 2012-08-11, 0:03 1
Niestety mój temat został przeniesiony na było.pl więc tu to wklejam:
W Poznaniu, w sklepie Mikrus ponownie doszło do zuchwałej kradzieży, tym razem złodziej śmieje się nam i naszemu prawu w twarz . Pomóżcie odkryć lub schwytać sprawców kradzieży!

Cytat:

Miałem nadzieję , że już mam spokój . A tu nie - spokojny czwartkowy wieczór godzina około 23 ,10 . Do sklepu najpierw wchodzi jeden młodzian około 21 - 22 lata . Prosi setkę cytrynówki i piwo . Po chwili wchodzi drugi. Nic nie wskazuje ,że mają złe zamiary . Podaję zamówione towary. Nagle jeden gwałtownym ruchem porywa porywa z lady cały karton zapalniczek.
Zgłaszam sprawę na policji nr alarmowy 112 . Piękna akcja - policja jest już po około siedmiu minutach. Objeżdżamy okoliczne ulice. Jednak złodziej już zdążyli się zaszyć.
Jutro zgłaszam sprawę na ul. Rycerską. Żarty się skończyły.



ZAŁĄCZAM ZDJĘCIA ZŁODZIEI






Butelka dobrej whisky, dla tego kto ujawni dane osobowe sprawców!
Zgłoś
Avatar
Rolnik3a 2012-08-11, 0:38
Wiadomość o tym człowieku przekazałem już Panu Markowi, wielkie dzięki, jeżeli coś z tego wyniknie od razu o tym napisze .
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-08-11, 14:00
Mnie też przenieśli do było. Takie coś powinno mieć osobny temat a nie być trzymane w sarkofagu!
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-08-11, 14:02
Jesteście pewni, że mam wydzielić swój post i wstawić jako osobny temat?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-08-11, 14:56 1
dback napisał/a:

Takie coś powinno mieć osobny temat a nie być trzymane w sarkofagu!



Jak się do ciebie raz napisze to nie wystarczy?
W temacie opisana jest cała sytuacja, jest kilka próśb o identyfikację skurwysynów, dodane kilka materiałów filmowych to po kiego grzyba akurat 10 film ma być jako osobny temat?
Zgłoś
Avatar
Rolnik3a 2012-08-11, 21:53
Jak dla mnie jest spoko, widzę że jest odzew, więc ludzie tu zaglądają. Na pohybel skurwysynom

@Джамал człowiek ze zdjęcia został sprawdzony, co prawda jest podobny, ale nie jest to sprawca, nie mniej jednak pan Marek serdecznie dziękuje za pomoc w poszukiwaniu sprawcy .
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-08-14, 13:18
W poniedziałek właściciel Mikrusa, Marek Obtułowicz, otrzymał z prokuratury pismo informujące o umorzeniu sprawy z czerwca (pisaliśmy o tym tutaj). - Oblano mnie wówczas piwem, rzucono we mnie dwukrotnie butelką przed którą musiałem się chować za drzwiami, a ostatecznie doszło też do kradzieży - mówi Obtułowicz. - W poniedziałek prokuratura poinformowała mnie, że sprawa została umorzona ze względu na to, że te działania nie miały znamion czynu zabronionego - dodaje. - To dla mnie po prostu skandal. Czy to oznacza, że rzucanie butelkami i kradzieże w sklepie lizaków, czy butelek z napojami są normalne i powinniśmy się do nich przyzwyczaić - pyta.

Obtułowicz zauważa, że pismo z informacją o umorzeniu na pewno trafiło też do nastolatka, który brał udział w tym zdarzeniu. - I co on może sobie pomyśleć? Nie pójdzie do mojego sklepu, bo się boi. Ale wybierze inny! Tam będzie kradł, bo nie jest to czyn zabroniony.

Właściciel sklepu liczy na to, że prokuratura mimo umorzenia sprawy, zajmie się nią biorąc pod uwagę kodeks wykroczeń. - Jeśli nie było to przestępstwo, to liczę na to, że chłopak zostanie ukarany za wykroczenie. Jeśli tak się nie stanie, pofatyguję się do Warszawy i zadam pytanie Ministrowi Sprawiedliwości w tej sprawie - zapewnia.

Obtułowiczowi ochronę w sklepie zaproponowała... grupa rekonstrukcyjna. - Na początku moja walka o sprawiedliwość nie przynosiła większych efektów. Chciałem obudzić społeczeństwo, ale mi się to nie udawało. Gdy przyszedł do mnie młody człowiek proponując, że do końca wakacji z kolegami z grupy rekonstrukcyjnej będą mi ochraniać sklep, nie wiedziałem co powiedzieć. Jednak te moje nagrania przyniosły jakiś skutek, dały jakiś efekt. Odmówiłem, bo nie chcę być postrzegany jako dziadek, który sobie nie radzi. Ja potrafię sobie poradzić, oni nie mogą mnie chronić przez całe życie - wyjaśnia.

Choć początkowo Obtułowicz narzekał na brak pomocy ze strony policji, obecnie na funkcjonariuszy nie mówi złego słowa. - Nie mogę narzekać. To dzięki nim sprawa tego chłopaka trafiła do prokuratury. To oni ustalili jego tożsamość. Pomagają mi, są obecni, gdy ich wzywam. Liczę, że równie pomocna okaże się ostatecznie także prokuratura.

Sprawę prowadziła Prokuratura Rejonowa Poznań-Grunwald. - Nie będę udzielać informacji na ten temat. Wszystko jest w postanowieniu, które otrzymał pan Obtułowicz - mówi prokurator Magdalena Kopras, która prowadziła sprawę. - Jeśli pan Obtułowicz ma jakieś wątpliwości co do postanowienia lub ma pytania, zapraszam serdecznie. Chętnie na nie odpowiem - dodaje. Kopras pytana o to, czy umorzenie sprawy oznacza definitywne jej zakończenie, nie odpowiada. - Rozpatrywanie tego w kategorii przestępstwa i wykroczenia to dwie zupełnie różne sprawy - kończy.



Źródło: epoznan.pl/news-news-34466-Glogowska_oblali_piwem_i_okradli_wlasciciel...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie