18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Złodzieje
A................P • 2012-05-19, 14:09
ZAPAMIĘTAJCIE TE MORDY ! Właściciel małego sklepu spożywczego jest regularnie okradany przez idiotów którzy myślą, że im wszystko wolno.W dniu 11 maja kilku niezbyt rozgarniętych małolatów ukradło ze sklepu ''Mikrus''w Poznaniu dwa kosze z Chrupkami.Właściciel zgłosił sprawę na policję, ta jednak nic z tym nie zrobiła z powodu ''Niskiej rangi wykroczenia''. (Obecnie jest to kwota 250 zł). Powtarzało się to wielokrotnie !. Właściciel pieniędzy za towar nie odzyskał więc film z tego incydentu umieścił na Youtubie.A oto filmik jak zawstydzony złodziej próbuje zerwać swoje zdjęcie.
.
To mieszkańcy Poznańskiego Łazarza.




Zrodlo
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-05-20, 14:00
Eliot Imperio napisał/a:

aż szczeźnie



Raczej bez "z" się to powinno pisać

Sczeznąć - umrzeć, zginąć, zmarnieć
Zgłoś
Avatar
TurboDymoMan 2012-05-20, 14:52
W Ameryce właściciele mają strzelby
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-05-20, 17:28

dobrze zamaskowany złodziej
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-05-20, 19:50
Ludzie proszę Was nie piszcie tutaj o jakimś podłączaniu półek do prądu czy dodawaniu substancji sraczko wywołujących do jedzenia , bo to logiczne jest że nikt tego nie zrobi , a nawet nie będzie ryzykował .
Załóżmy że ta kurwa co sięga po chrupki będzie miała wadę serca , jebnie go prąd i po nim i co właściciel idzie na dobrych parę lat do więzienia , nikt tak nie będzie ryzykował .
Jedynym rozwiązaniem to zainwestować w pistolet do Paintballa o wysokiej skuteczności wystrzału oraz duży zapasik butelki z gazem pieprzowym .
Skurwiel wpadnie do sklepu , a właściciel mu tym paintballem serie , z odległości 5 metrów , to ból jest ogromny , ładowałbym tymi gumowymi kulkami ile się da , aż by się przewrócił na podłogę a wtedy podbiec i gazem po oczach i niech kurwa rzyga , na koniec na wsiasz i jak Ferdek Kiepski z laczka w dupe pocisnąć .
Wtedy gościu nie miałby problemów z prawem , a założę się , że skurwysynom by się nie spieszyło do tego sklepu
Zgłoś
Avatar
sard 2012-05-20, 19:51
Cóż... tak już jebane dresy mają - od małego żyją w przekonaniu, że im wszystko wolno, a potem kogoś zajebią za 5zł.

Dziadostwo inaczej niż pierdolnięciem w głupi łeb nie da się wyleczyć.
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2012-05-20, 20:49
Linekk napisał/a:

O w kurwełkę, to na Głogowskiej. Przełażę tamtędy jakieś 5 razy w tygodniu.


Mam nadzieje że nie z patrolem.....
....i dlatego dzisiaj wszyscy spierdzielają z miasta na peryferie , czyli wieś...
...jakby mało było na wsi gnoju.
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-05-20, 22:29
Załóż ktoś przez proxy nowe konto i podaj ich nazwiska!
Zgłoś
Avatar
grandl 2012-05-21, 0:00
Miasto warte poznania
Zgłoś
Avatar
wsmigiel 2012-05-21, 9:38
proponuje zrobić zrzutę, 700 osób przeleje na konto tego okradanego gościa po 1 PLN, wtedy kupi sobie rewolwer na gumowe kule i będzie mógł za ladą bronić interesu!
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-21, 9:40
orzeszwmorde napisał/a:

Mam nadzieje że nie z patrolem.....



Obawiasz się czegoś, staruszku?
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2012-05-22, 12:14
Linekk napisał/a:



Obawiasz się czegoś, staruszku?


Coś taki ciekawski ?
Chipsy smakowały?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-30, 11:31
Kod:
21 maja pisaliśmy o właścicielu niewielkiego sklepu spożywczego przy ulicy Głogowskiej, który jest notorycznie okradany przez tych samych nastolatków. Sklepikarz umieścił nagrania z kradzieży w internecie. Teraz sprawcy się mszczą.




Cytat:

Niewielki sklep spożywczy przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu od pewnego czasu jest regularnie okradany przez grupę nastolatków. Wchodzą do lokalu, zabierają z niego towar, a następnie po prostu wychodzą - jakby się nic nie stało. Raz nastolatkowie wynieśli nawet całe kosze z chipsami.

Sklepikarz sprawę zgłosił dzielnicowemu. Ten nagrania przekazał policjantom. Mimo to, właściciel sklepu postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość i umieścił nagrania z kradzieży na portalu YouTube.

Obecnie sprawcy kradzieży i ich znajomi mszczą się na właścicielu sklepu. - Zgłosiłem policji wszystkie te kradzieże, które miały miejsce jakiś czas temu - tłumaczy Marek Obtułowicz, właściciel sklepu. - Sprawcy pierwszej kradzieży już zostali rozpoznani przez policję i w związku z tym we wtorek złożyłem oficjalne zgłoszenie o ściganie i ukaranie - dodaje. - Okazuje się, że jeden z tych młodych ludzi ma na swoim koncie o wiele wiele więcej i jest w schronisku.

Do internetu trafił jednak kolejny film z monitoringu sklepu. Do lokalu 27 maja w godzinach wieczornych ktoś wrzucił butelkę po piwie. Celował we właściciela sklepu. - Odwagi starczyło im jednak tylko na tyle. Potem ratowali się ucieczką mimo przewagi liczebnej - tłumaczy Obtułowicz. Sprawę już zgłosił policji.

- Uważam, że każda osoba, która jest w podobnej sytuacji, czy to właściciel sklepu, czy osoba prywatna, której ukradziono rower jednak nie powinna chować głowy w piasek i powinna to zgłaszać policji - kończy.



orzeszwmorde napisał/a:

Chipsy smakowały?



Nie jestem już nastolatkiem.
Zgłoś
Avatar
lolnik1 2012-06-01, 16:03 1
Złodzieje proszą sprzedawcę o zezwolenie na publikację ich godności
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2012-06-01, 18:23
Linekk napisał/a:

[code]
Nie jestem już nastolatkiem.



No teraz co widzę to nie.....wcześniej jak sie tak obawiałes o moje poczucie bezpieczeństwa to pod nickiem miałeś troszkę jak by mniej lat....
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-06-01, 18:51
orzeszwmorde, zaniżam czasem wiek coby inni akceptowali. Mało kto lubi starców.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie