18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Złodzieje
A................P • 2012-05-19, 14:09
ZAPAMIĘTAJCIE TE MORDY ! Właściciel małego sklepu spożywczego jest regularnie okradany przez idiotów którzy myślą, że im wszystko wolno.W dniu 11 maja kilku niezbyt rozgarniętych małolatów ukradło ze sklepu ''Mikrus''w Poznaniu dwa kosze z Chrupkami.Właściciel zgłosił sprawę na policję, ta jednak nic z tym nie zrobiła z powodu ''Niskiej rangi wykroczenia''. (Obecnie jest to kwota 250 zł). Powtarzało się to wielokrotnie !. Właściciel pieniędzy za towar nie odzyskał więc film z tego incydentu umieścił na Youtubie.A oto filmik jak zawstydzony złodziej próbuje zerwać swoje zdjęcie.
.
To mieszkańcy Poznańskiego Łazarza.




Zrodlo
Zgłoś
Avatar
szuleq 2012-05-19, 16:15 4
Ja juz tego kraju nie pojmuje, jak ja bym ukradł chleb to poszedł bym pewnie na pół roku do kicia oni kradną co chcą i są na nagraniu i nic, pojebany kraj. Zabijesz gnoja idziesz siedziec, pobijesz idziesz siedziec. Na miejscu sprzedawcy wynajął bym jakiegoś zakapiora za kilka tysi ktory ukręcił by im łby i huj po sprawie.
PS.mam wyjebane na błedy jaki zrobiłem w poscie tak jestem leniwym dyslektykiem.
Zgłoś
Avatar
k................a 2012-05-19, 16:16
Rączki poucinać ...
Zgłoś
Avatar
Halman 2012-05-19, 16:16 3
Chwasty się wyrywa a nie filmuje
Zgłoś
Avatar
Z................m 2012-05-19, 16:17 1
U mnie w Biedronce zakuli gościa za parówki...
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-05-19, 16:20 27
Grupka osób powinna zebrać się przed sklepem i tak dwie osoby w sklepie , jak skurwysyny przyjdą to poprzetrącać im ręce , skoro policja ma wyjebane , powinna się ludność tym zająć .
Zgłoś
Avatar
Siernik 2012-05-19, 16:21
zajebałbym skurwysynów, wpierdol spuścić porządnie i byłby koniec, albo gazówke niech właściciel kupi i niech napierdala do nich
Zgłoś
Avatar
Kam 2012-05-19, 16:22 3
@up i pewnie gnojki nie byli by jp na 100% tylko 40 i pobiegli zgłosić pobicie
Zgłoś
Avatar
Stablo 2012-05-19, 16:43 29
Liczę na filmik na hardzie z ich pobicia.
Zgłoś
Avatar
jula140 2012-05-19, 16:47 6
No tak, typowe łazarskie drechy, "kozaki" o inteligencji paprotki.
Zgłoś
Avatar
mdma888 2012-05-19, 16:54 1
te filmiki i reakcja władz polskich "to jest właśnie Polska"
Kraj w którym ponad 400 złodziej siedzi na Wiejskiej i chuj nikt ich nie tknie, a normalny szary człowiek, dzień w dzień walczy z takim skurwysyństwem i nie ma żądnej pomocy.
NAwet zajebać ich nie można, bo człowiek przekroczy granice obrony koniecznej i dostanie z 10 lat.
Kurwa mać się tylko ciśnie na usta, nic więcej...
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-05-19, 17:00 3
Wszystko to jednostrzałowcy, powinien te koszyki pod prąd podłączyć, najlepiej pod takie napięcie, żeby się usmażyli.
Zgłoś
Avatar
d................i 2012-05-19, 17:08 5
Upierdolić skurwysynom łapy. Nie nawidzę zakapturzonych skurwieli w dresach, pojeby tylko żerują na ludziach poza tym tylko krzywo się popatrzysz i od razu możesz dzwonić po karetkę żeby zdążyli przyjechać. Takie ścierwo trzeba kurwa tępić!
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-05-19, 17:17
Mógł przestawić stoisko z chrupkami czy co to tam leży, ewentualnie podłączyć do prądu i jak koledzy by wpadali po darmową wyżerkę to włączyć zasilanie
Zgłoś
Avatar
coolfon 2012-05-19, 17:21 1
nie ma czegoś takiego jak
Cytat:

Niskiej rangi wykroczenia


przestępstwem jest kradzież gdzie wartość szkody to co najmniej 250 zł. poniżej tej kwoty to wykroczenie i jako takie może być karane na podstawie kodeksu wykroczeń. gdyby pogrozili gosciowi jakims majchrem albo wleźli przez wybitą szybe to wtedy jest to przestępstwo bez względu na wartość szkody (odpowiednio rozbój i kradzież z włamaniem) tak czy inaczej ja bym tego tak nie zostawił, nagrane ma, policyjny psi obowiązek to zająć się sprawą, goście by pewnie jakiś mandat dostali ale za chrupki musieliby oddać
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-05-19, 17:23
Facet powinien się zaopatrzyć w pistolet gazowy... Strzał w ryj, skleić taśmą i zadzwonić po pały.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie