18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-05-06, 9:59 4
qhash napisał/a:



chwila chwila, czy to wina bmw, że też ją dresy kupują ?

to, że często są skatowane to wina użytkownika a nie samej fury, bo raczej bmw należy do najmniej awaryjnych w klasie

tak tak, proszę sobie poczytać rankingi awaryjności a dopiero później pier*olić farmazony



Nie ma w tym niczyjej winy. Po prostu chodzi mi o głupie zaprzeczanie, że BMW nie jeżdżą dresy...

BMW stare są mało awaryjne jeśli chodzi o ciężkie awarie, jednak nęka je sporo mniejszych awarii. Jednak BMW ma to do siebie, że nie potrzeba o nie dbać by jeździło.

Raporty awaryjności mnie nie interesują, TÜV ma wyniki z dupy wzięte, jest oderwany od rzeczywistości (gdzie kurwa koszty napraw?!), o wiele bardziej cenie sobie Warranty Direct, które niestety dla zapyziałych fanów niemieckiej myśli technicznej jest nie do przyjęcia. "Daleki wschód najniższy wskaźnik awaryjności, ALfa 147 przed BMW X5 - panie to chujowe musi być".

Więc jeśli się zasłaniamy rzetelnymi rankingami to niestety ale BMW nie wypada dobrze.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-05-06, 9:59 1
ja mam bmw i driftuje bokiem jak jade do sklepu po cipsy
bmw jest dla pro koxuw a nie dla pip
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-05-06, 10:15 1
Jak przy takich odgłosach wiertarki, można jeszcze "tańczyć"...
Zgłoś
Avatar
simos921 2013-05-06, 10:22 1
eee noo przecież obok stoi e36 więc czego się spodziewać

spinka właścicieli etrzydziestekszóstek za 3... 2... 1...
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-05-06, 11:01
Nap_Linek napisał/a:



Nie ma w tym niczyjej winy. Po prostu chodzi mi o głupie zaprzeczanie, że BMW nie jeżdżą dresy...

BMW stare są mało awaryjne jeśli chodzi o ciężkie awarie, jednak nęka je sporo mniejszych awarii. Jednak BMW ma to do siebie, że nie potrzeba o nie dbać by jeździło.

Raporty awaryjności mnie nie interesują, TÜV ma wyniki z dupy wzięte, jest oderwany od rzeczywistości (gdzie kurwa koszty napraw?!), o wiele bardziej cenie sobie Warranty Direct, które niestety dla zapyziałych fanów niemieckiej myśli technicznej jest nie do przyjęcia. "Daleki wschód najniższy wskaźnik awaryjności, ALfa 147 przed BMW X5 - panie to chujowe musi być".

Więc jeśli się zasłaniamy rzetelnymi rankingami to niestety ale BMW nie wypada dobrze.



ale właśnie nie mam na myśli TUV i tym podobnych
bmw ma swoje bolączki ale to i tak nic w porównaniu do innych marek, więc naprawdę nie jest tak źle jak niektórzy uważają

oczywiście, są marki bardziej wytrzymałe, ale większość pospolitych samochodów nie ma wyżyłowanych silników no i umówmy się, kto corollą jeździ szybko ? poza tym tylny napęd to jednak bardziej skomplikowany układ niż FWD

żeby nie było, fakt, często w beemkach jeżdżą dresiki z mlekiem pod wąsem, aczkolwiek teraz przerzucili się na ałdi

i jeszcze jedno, prędzej w korku przepuści mnie kierowca bmw niż ktoś inny, ciekawe, co
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-05-06, 11:05
Mały zlot bo tylko dwa auta i dwóch kierowców przyjechało :/
Zgłoś
Avatar
Szczawik791 2013-05-06, 11:35 1
-Jak zrobić szybko przecier z buraka ?
-Wrzucić granat do BMW
Zgłoś
Avatar
Johny212 2013-05-06, 11:36
Teraz czekamy na zlot Passata TDI.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-05-06, 12:14
qhash napisał/a:



ale właśnie nie mam na myśli TUV i tym podobnych
bmw ma swoje bolączki ale to i tak nic w porównaniu do innych marek, więc naprawdę nie jest tak źle jak niektórzy uważają

oczywiście, są marki bardziej wytrzymałe, ale większość pospolitych samochodów nie ma wyżyłowanych silników no i umówmy się, kto corollą jeździ szybko ? poza tym tylny napęd to jednak bardziej skomplikowany układ niż FWD

żeby nie było, fakt, często w beemkach jeżdżą dresiki z mlekiem pod wąsem, aczkolwiek teraz przerzucili się na ałdi

i jeszcze jedno, prędzej w korku przepuści mnie kierowca bmw niż ktoś inny, ciekawe, co



Raczej ktoś kto nie ma W jako 1 literki w rejestracji
Zgłoś
Avatar
Pan Kot 2013-05-06, 13:02 1
drenio napisał/a:

mam BMW i wydaje mi się że jakieś ograniczenia powinno się wprowadzić żeby tacy debile nie mogli kupić tego auta ..... bo później jakieś je***e głupie opinie są o Tych co mają to Auto... " BMW dla normalnych" :O



przecież nikt normalny nie kupi bmw!

dziękuję dobracnoc
Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-05-06, 13:32
ten koleś to podobny do mojego brata, wręcz byłam przez moment pewna, że to on. Może to on? Ja jebię. Jaki wstyd.
Zgłoś
Avatar
k................K 2013-05-06, 13:32 1
zawsze BMW będzie się kojarzyło z takimi wybrykami natury, jak ten typ na filmiku i chuj.
Zgłoś
Avatar
shmitu88 2013-05-06, 13:38
Województwo Podlaskie??
Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2013-05-06, 14:05
drenio napisał/a:

mam BMW i wydaje mi się że jakieś ograniczenia powinno się wprowadzić żeby tacy debile nie mogli kupić tego auta ..... bo później jakieś je***e głupie opinie są o Tych co mają to Auto... " BMW dla normalnych" :O



zgadzam się, przez moje Volvo ludzie myślą, że wożę trupy, porywam dzieci, a w domu mam dorosłego łosia... "Volvo dla normalnych" !
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-05-06, 14:41
Pan Kot napisał/a:



przecież nikt normalny nie kupi bmw!

dziękuję dobracnoc



fakt, to nie są auta dla frajerów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie