18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
gucio_gu 2024-04-03, 7:26
I tak pewnie kradziony chyba że jak bagieta maska naryj od covida na mordzie
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-03, 9:02
Podobno prawdziwy facet różowego się nie boi.
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2024-04-03, 9:33 5
Veni_Vidi napisał/a:

Podobno prawdziwy facet różowego się nie boi.



Twój chłopak tak tylko pierdoli
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-04-03, 10:13 2
eeeee tam to tylko :

Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-03, 11:44
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

Twój chłopak tak tylko pierdoli



Samiec alfa boi się różowego? Może idź na terapię, taki uraz zryje ci beret nieodwracalnie...
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2024-04-03, 12:09
Veni_Vidi napisał/a:

Samiec alfa boi się różowego? Może idź na terapię, taki uraz zryje ci beret nieodwracalnie...



Zabolało co? pewnie jeszcze nie "wyszedłeś z szafy" i dusisz to w sobie
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-04-03, 12:37 1
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

Zabolało co? pewnie jeszcze nie "wyszedłeś z szafy" i dusisz to w sobie



Jak jesteś pedałem to twoja sprawa. Normalny facet po ubraniu różowej koszulki nie nabiera ochoty na pento w papę. Ta chęć jest w tobie od zawsze.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-04-03, 12:53 1
Shorty, shirty – jeden pies?
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2024-04-03, 13:05
BambiPMT napisał/a:

Jak jesteś pedałem to twoja sprawa. Normalny facet po ubraniu różowej koszulki nie nabiera ochoty na pento w papę. Ta chęć jest w tobie od zawsze.



Następna Tęczowa parówa,odjebcie się ode mnie
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-04-03, 13:19 2
BambiPMT napisał/a:

Normalny facet po ubraniu różowej koszulki nie nabiera ochoty na pento w papę. Ta chęć jest w tobie od zawsze.



NORMALNY facet NIE zakłada różowej koszulki !!!

To po pierwsze !
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-04-03, 13:23 5
widzę że motopipki już przestają się kryć powoli z orientacją i zaczynają się uzbrajać w swoje właściwe pedalskie kolory. Wiadomo nie od wczoraj że każdy facet na motorze to gejek. Powinni pozdrawiać się na zdrodze gestem obciągania kutasa a nie lewa w górę, chyba że lewą ręką właśnie obciągają sobie na wzajem i o to w tym chodzi?
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-04-03, 14:34 1
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

Następna Tęczowa parówa,odjebcie się ode mnie



No ale masz pentagram w logo. Od pentagramu do penta niedaleko. Sataniści i metale to pedały.

psotny_fiutek napisał/a:

NORMALNY facet NIE zakłada różowej koszulki !!!
To po pierwsze !



Normalny facet takiej nie ma. Ja nie mam. Kolejny co ma wymówkę na pedalstwo. Że to niby czary, od kolorów mu się chujów zachciało.

Na wschodzie Polski dziewczynki się ubierało na niebiesko a chłopców na różowo.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-03, 15:49
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

Zabolało co? pewnie jeszcze nie "wyszedłeś z szafy" i dusisz to w sobie



Są kraje, w których chodzenie codziennie w dresie to oznaka pedalstwa. Tak więc możesz "wyjść z szafy" i kup sobie ubrania dla dorosłych.
Na tej stronie i tak nikogo nie obchodzi z kim się jebiesz po kątach...
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-04-03, 16:27 4
Veni_Vidi napisał/a:

Podobno prawdziwy facet różowego się nie boi.



Takie całkiem niezłe objaśnienie:

Błękit – kojarzony z niebem, z boskością – był kolorem żeńskim. Kolor różowy zaś był kolorem męskim. Uznawano bowiem róż za bledszą wersję koloru dla ludzi majętnych, czyli czerwieni (drogiej w uzyskaniu). Mógł być wtedy kojarzony z władzą i luksusem, ale mimo wielowiekowej tradycji różowych, męskich strojów, skojarzenia te nie mają odzwierciedlenia w dzisiejszym postrzeganiu różu, który znany jest jako kolor kobiecy. Kobiety zaczęły nosić różowy dopiero po drugiej wojnie światowej i dopiero wtedy barwie tej przypisano dziewczęce atrybuty. Wynikało to z faktu, że mężczyźni przejęli kolor niebieski – niebieskie były stroje robocze, a mundury szaroniebieskie.

Ale tak - mężczyźni mają w dupie nazwy kolorów, gdyż i tak na co dzień rozpoznają tylko trzy: fajny, chujowy i pedalski.
Zgłoś