18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Basika063 2010-06-19, 0:16 4
...i bezkarnie grzeszyć!
Zgłoś
Avatar
xopher 2010-06-19, 0:22
fake, ksieza nosza buty zamszowe, tzn za swoje ale z zamszu
Zgłoś
Avatar
E................n 2010-06-20, 10:43
Piękne!
Zgłoś
Avatar
koksiq 2010-06-20, 11:52
Głupie. Przecież prowadzą pielgrzymki, odwiedzają chorych w szpitalach, prowadzą akcje charytatywne. Jak zazdrościcie to idzie do seminarium a nie pieprzycie głupoty.
Zgłoś
Avatar
mblbn 2010-06-20, 13:11 4
@koksiq
Przecież prowadzą stada baranów, odwiedzają kurwy w burdelach, prowadzą akcje ściągania haraczu. Jak zazdrościcie to idźcie do seminarium - to jedyne miejsce w którym mafia może legalnie szkolić swoich żołnierzy
Zgłoś
Avatar
Clawer 2010-06-20, 13:13 1
Fakt... dzisiaj mnie ksiądz wqrwił, na początku mszy powiedział "nie możemy wam mówić, drogie owieczki na kogo głosować ale chcę żebyście wiedzieli że moje serce i serce całej parafii jest z J... (kandydatem PIS'u) ...
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-06-20, 13:28
koksiq napisał/a:

Głupie. Przecież prowadzą pielgrzymki, odwiedzają chorych w szpitalach, prowadzą akcje charytatywne. Jak zazdrościcie to idzie do seminarium a nie pieprzycie głupoty.



Tak, Ojciec Tadeusz i reszta purpuratów na pielgrzymce i odwiedzający chorych i biednych? Człowieku bajki są dla dzieci a nie dla starych koni. Ci z nizin kościelnych o których wspominasz, też tego nie robią za psi ch.j ani za bóg zapłać, tylko tylko konkretna za kasę.
Zgłoś
Avatar
koksiq 2010-06-20, 13:37 1
Turkusowa Dziewica napisał/a:

koksiq, twój ojciec jest księdzem, że się tak orientujesz?



Nie, ale to akurat chyba każdy wie. Oczywiście nie wszyscy księża tacy są. Są dobrzy księża i są księża skurwiele
Zgłoś
Avatar
Tamazaki 2010-06-20, 13:58 2
koksiq napisał/a:



Nie, ale to akurat chyba każdy wie. Oczywiście nie wszyscy księża tacy są. Są dobrzy księża i są księża skurwiele



Pierdolisz jak potłuczony..
Zgłoś
Avatar
t................j 2010-06-20, 14:21 3
Aahahahahahahaahaha ale zabawne! Żart pierwsza klasa! Widzę, że sadyści tęsknią za pięknymi czasami Stalinizmu, kiedy to kościoły były zamykane, a księża prześladowani. Wtedy było tak pięknie, nie był ogłupiania ciemnej masy, była prawdziwa wolność obyczajów, a nie ciemnota i zabobon!

Dajcie ludziom robić co chcą ze swoimi pieniędzmi!
Zgłoś
Avatar
W................s 2010-06-20, 14:32 1
głupie,dobrze że chociaż obraża kler
Zgłoś
Avatar
kanadinol 2010-06-20, 14:54
@trzazaj - to nie są ich pieniądze,tylko m.in. moje.z podatków.i jakby mi ktoś dał z nimi robić co chcę,to akurat czarne kutasy na pewno by ich nie dostały.
Zgłoś
Avatar
mblbn 2010-06-20, 16:10
kanadinol napisał/a:

@trzazaj - to nie są ich pieniądze,tylko m.in. moje.z podatków.i jakby mi ktoś dał z nimi robić co chcę,to akurat czarne kutasy na pewno by ich nie dostały.


otóż to - ta pierdolona czarna zaraza pożera miliardy budżetu polskiego
Zgłoś
Avatar
t................j 2010-06-20, 17:56
@mblbn
dokładnie 100mln, więc to nie są jakieś gigantyczne pieniądze. Pomyśl ile pożera czerwona zaraza ze związków zawodowych...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie