18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
sebeks 2013-03-03, 12:20
bezimienny90 napisał/a:

bardzo pozytywny koleś, potrzeba takich w tych ponurych tuskoczasach



brałeś udział tylko [albo i nie] w jednych wyborach parlamentarnych, atakuj tych co wybierali wszystkie poprzednie ekipy rządowe bo jak patrze na zacietrzewionych gówniarzy co jeszcze życia nie lizneli to po prostu cofa mi się wszystko co zjadfłem od śniadania
ludzie co tak pierdolą na Tuska [kiedy niby było lepiej/gorzej? ciągle jest kuirwa tak samo chujowo] w większości nie dokładaja palca do niczego by poprawić ten kraj niż tylko napierdalanie na Tuska

żałosne, młode bydło
Zgłoś
Avatar
Kopulator 2013-03-03, 12:38
pozytywny koleś ;D wyjebane po całości, zatem nie ma co komentować, bo i tak by to wszystko przeczytał i poszedł pierdolnąć wiadro xD
Zgłoś
Avatar
TurboDymoMan 2013-03-03, 12:42
jak on się wypowiada to męczę się razem z nim gdy go słucham
Zgłoś
Avatar
messi169 2013-03-03, 12:52 1
Jestem pewien, że jara, chociaż od czasu do czasu.
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-03-03, 13:14
jest tu ktoś, kto zna go osobiście? z nim to muszą mieć beke. rozładowuje napięcie

taka

sytuacja
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2013-03-03, 14:06 1
O kurwa, video jest o sporcie a znaleźli się tu ludzie z bólem dupy, którzy jadą po Tusku potem po młodych gniewnych i udają wielce życiowych. To jest kurwa problem internetu i większości głupich ludzi bo tacy są na sadolu, wypowiadanie się na tematy niedotyczące głównego wątku. I wy chcecie kraj na normalny zmieniać... zacznijcie od siebie.

A Żyła jak zawsze pozytywny chyba polaczków boli że się nie umieją uśmiechać na co dzień.
Zgłoś
Avatar
chuck2606 2013-03-03, 15:19
Piotr zyła to chyba daje w żyłe ;p
Zgłoś
Avatar
gadom 2013-03-03, 15:29
Haha. Kiedyś mnie drażnił, ale teraz nie mogę się nie uśmiechnąć na widok jego roześmianej mordy!
Zgłoś
Avatar
Borutałkię 2013-03-03, 17:52
typowe polskie zawistne podejście - cieszy się chłopak, to trzeba go zdeptać. A najlepiej jeszcze wjebać coś politycznego.

a kurwa znajdziesz złotówkę na chodniku to ci pała staje z radości i dzwonisz do babci żeby się pochwalić jak to ci się w życiu powodzi.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-03-03, 18:35
I znów internet zmarnuje życie kolejnemu człowiekowi...
Ale to jest sadistic tu się życie marnuje na okrągło he he he...
Swoją drogą szkoda mi go, jest niby pozytywnym człowiekiem ale zachowuje się niezbyt racjonalnie, albo on nie ma internetu...

W każdym razie ja gościa lubię
Zgłoś