18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
Avatar
~Vuko 2015-01-14, 23:33
Velture napisał/a:

O kurwa.... ale akcja... taksiarz nie włączył kierunkowskazu... ja jebie... emocje jak na grzybobraniu.


A mi się popcorn skończył
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-01-14, 23:40
A jak mówiłem, że zmorą następnych lat będą różnej maści kamerki to nikt nie chciał wierzyć.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-01-15, 1:34 12
Ja pierdole ja nie ogarniam... czy w tej Polsce same zjeby mają kamerki na pokładach? Mi w takiej sytuacji nawet nie przeszłoby przez myśl aby się nawet lekko zirytować. Nie wiem od czego to niedojebanie pochodzi. To wkurwianie się na siłę? Nie rozumiem... ja przeklnę np. gdy jest zajebisty korek, ale nie w każdym korku się denerwuję tylko powiedzmy w co 10 a to, że ktoś nie włącza kierunkowskazów heh proszę was nie rusza mnie nawet jeśli ktoś wymusi na mnie albo gdy zajeżdża mi pas albo np. pasy kierunkowe to, że z tego pasa należałoby jechać w prawo a ktoś pojedzie prosto kurwa wielkie mi rzeczy no powiedzmy, że jeszcze lekko mogę się zirytować gdy muszę stawać na czerwonym na 5 czy 10 z kolei bo akurat na mnie się zapaliło.
Robienie z igły widły chuj wie po co i chuj wie na co. Nic ci się nie stało, nic nic nikomu się nie stało to zamknij mordę i jedź gdzie jedziesz.
Zgłoś