18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Zły dzień w złym miejscu.
de_Sade • 2019-09-20, 21:24
Lubisz siedzieć przy oknie, a zostały tylko miejsca w przejściu... Zdaje się, że ten murzyn też dostał gorszą miejscówkę :/


2019-09-21, 00:02
Pimp187 napisał/a:

Polaki nie dość, że by od tych czarnych dostali
wjeb,to jeszcze ich żonki,siostrunie i dziewczyny by im się oddały hahahahaha



Twoja na pewno, ch*jowa kopio loaloi.

2019-09-21, 00:04
małpy robią małpie figle

2019-09-21, 00:12
SupremeLeader napisał/a:

Twoja na pewno, ch*jowa kopio loaloi.



Śmieszni jesteście polaczki, śmieszny jest was rasizm podczas gdy wasze kobiet masują się paluszkami fantazjując o tych jak to wy mówicie małpach,a co niektóre spełniają swoje fantazje kiedy tylko nadarzy się okazja...k***a w sumie to mi was żal hahahaha

:-)

2019-09-21, 00:25
Takie tam, jeden skok adrenaliny, 25 lat w pokoiku 2x2 metry...

2019-09-21, 00:43
Pimp187 napisał/a:

Śmieszni jesteście polaczki, śmieszny jest was rasizm podczas gdy wasze kobiet masują się paluszkami fantazjując o tych jak to wy mówicie małpach,a co niektóre spełniają swoje fantazje kiedy tylko nadarzy się okazja...k***a w sumie to mi was żal hahahaha



Powiedz mi proszę, na to niedoj***nie umysłowe cierpisz od dziecka czy to po jakimś wypadku? To ze cie matka kiedys wywiozla do Niemiec na szparagi nie zrobi z ciebie swiatowca. "Wy polaczki", "was polaczki", a buc jeszcze niedawno mył mi na światłach szybę w samochodzie. Przegrales życie misiu, ja to wiem, Ty to wiesz i każdy tutaj to wie. A teraz odpisz sobie i nazwij mnie polaczkiem, ulzyj sobie cipciu. Jutro wstajesz na zmywak. Tak przy okazji to w fantazjowaniu to Ty tu jesteś mistrzem, trzymaj się stulejo.

2019-09-21, 01:07
SupremeLeader napisał/a:

Powiedz mi proszę, na to niedoj***nie umysłowe cierpisz od dziecka czy to po jakimś wypadku? To ze cie matka kiedys wywiozla do Niemiec na szparagi nie zrobi z ciebie swiatowca. "Wy polaczki", "was polaczki", a buc jeszcze niedawno mył mi na światłach szybę w samochodzie. Przegrales życie misiu, ja to wiem, Ty to wiesz i każdy tutaj to wie. A teraz odpisz sobie i nazwij mnie polaczkiem, ulzyj sobie cipciu. Jutro wstajesz na zmywak. Tak przy okazji to w fantazjowaniu to Ty tu jesteś mistrzem, trzymaj się stulejo.



No cóż, też jestem polaczkiem także to już świadczy że mam jakieś niedoj***nie mózgowe,ale w mniejszym stopniu nizywy bo ja się przynajmniej wstydzę swojego pochodzenia, pozdrawiam

;-)

2019-09-21, 01:09
Pimp187 napisał/a:

No cóż, też jestem polaczkiem także to już świadczy że mam jakieś niedoj***nie mózgowe,ale w mniejszym stopniu nizywy bo ja się przynajmniej wstydzę swojego pochodzenia, pozdrawiam



Brawo tygrysie


2019-09-21, 01:10
Pimp187 napisał/a:

Polaki nie dość, że by od tych czarnych dostali
wjeb,to jeszcze ich żonki,siostrunie i dziewczyny by im się oddały hahahahaha



Nie no, słuchajcie! Dajcie mu spokój! Przecież wiadomo, że murzyni, jak tyko by chcieli, to by cały świat zawojowali i wpie**ol dosłownie wszystkim dzidami spuścili. Biali mieli przed nimi taką trwogę i taki szacunek mieli dla nich, że ich za darmo bez biletów przez ocean przeprawiali...

2019-09-21, 01:14
de_sade napisał/a:

Nie no, słuchajcie! Dajcie mu spokój! Przecież wiadomo, że murzyni, jak tyko by chcieli, to by cały świat zawojowali i wpie**ol dosłownie wszystkim dzidami spuścili. Biali mieli przed nimi taką trwogę i taki szacunek mieli dla nich, że ich za darmo bez biletów przez ocean przeprawiali...



Nieistotne co tam biali z nimi kiedyś robili,liczy się to co czarni robią z waszymi polskimi laseczkami internetowi husarze

;-)

2019-09-21, 01:18
Pimp187 napisał/a:

No cóż, też jestem polaczkiem także to już świadczy że mam jakieś niedoj***nie mózgowe,ale w mniejszym stopniu nizywy bo ja się przynajmniej wstydzę swojego pochodzenia, pozdrawiam



Chcesz chusteczkę?

2019-09-21, 01:18
Pimp187 napisał/a:

Nieistotne co tam biali z nimi kiedyś robili,liczy się to co czarni robią z waszymi polskimi laseczkami internetowi husarze


Twoja matka to nie wszystkie :amused:

2019-09-21, 01:20
Psy szczekają,a karawana z murzynami jedzie dalej prosto w c**y waszych kobiet :-D

2019-09-21, 01:22
Pimp187 napisał/a:

Nieistotne co tam biali z nimi kiedyś robili,liczy się to co czarni robią z waszymi polskimi laseczkami internetowi husarze



Jak któraś jest w głębi duszy szmatą, to nic nie poradzisz. Choćbyś nie wiem jak tłumaczył, to się gównem uwala. Z drugiej strony inne społeczności śmierdzą bez wyjątku i to od urodzenia...

2019-09-21, 01:27
Pimp187 napisał/a:

Nieistotne co tam biali z nimi kiedyś robili,liczy się to co czarni robią z waszymi polskimi laseczkami internetowi husarze





Pimp187 napisał/a:

Nieistotne co tam biali z nimi kiedyś robili,liczy się to co czarni robią z waszymi polskimi laseczkami internetowi husarze



Napisz wprost że mama była na last minute w egipcie i masz sniadego braciszka, a nie wylewasz tu swoje żale, a może żona? Tak? Trafiłem? To dla tego pimpuś jest taki rozgoryczony? Prawda? Idź do psychologa bo masz naprawdę jakiś problem. Te twoje marzenia o sniadym kochanku świadczą o twojej prawdziwej orientacji, nie ukrywaj tego, my Cię zaakceptujemy. To już drugi filmik gdzie odpisujesz się nad cudownoscią ciemnoskórych, spójrz prawdziwe w oczy kryptogeju i zaakceptuj samego siebie.

2019-09-21, 01:36
SupremeLeader napisał/a:

Napisz wprost że mama była na last minute w egipcie i masz sniadego braciszka, a nie wylewasz tu swoje żale, a może żona? Tak? Trafiłem? To dla tego pimpuś jest taki rozgoryczony? Prawda? Idź do psychologa bo masz naprawdę jakiś problem. Te twoje marzenia o sniadym kochanku świadczą o twojej prawdziwej orientacji, nie ukrywaj tego, my Cię zaakceptujemy. To już drugi filmik gdzie odpisujesz się nad cudownoscią ciemnoskórych, spójrz prawdziwe w oczy kryptogeju i zaakceptuj samego siebie.



Gdybym był gejem to w żaden sposób bym z tym nie walczył,gdybym miał czarnego brata to bym z tym nie walczył natomiast wy walczycie że swoimi myślami, wypieracie świadomość tego jak jesteście śmieszni w porównaniu do czarnych i arabów, walczycie z tym że każda kobieta wybierze czarnego a nie łysiejącego Polaka z brakami w uzębieniu mimo, że zdaje się wam że jesteście od nich lepsi... smutne.Pozostaje wam tylko rasistowskie szczekanie i tylko w internecie,bo twarzą w twarz nawet byście słówkiem nie pisnęli czarnemu,bo wpie**ol murowany

;-)