18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
zły ojciec
Freedom_69 • 2014-09-13, 8:48
Byłem strasznie zdziwiony kiedy moja dziewięcioletnia córka powiedziała mi, że jej nauczyciel uważa mnie za złego ojca. Odparłem na to: 'dokończ piwo i pójdziemy z nim pogadać.'
Zgłoś
Avatar
K................z 2014-09-13, 11:40 3
Uja prawda. Prawdziwy nauczyciel tak jak prawdziwy rodzic wie że dziecka nie można izolować od wszystkiego co "złe". Moja mama (nauczycielka) nie miała problemu z np daniem nalewki na kulig szkolny dla mnie i znajomych. Wiedziała że nic głupiego nie zrobie, a lepiej żebym miał coś pewnego. Tak samo nasz nauczyciel w liceum który na wycieczkach zwyczajnie siadał z nami i pił drinki. To jest normalne podejście a nie jakieś ściganie za piwo.
PS. Alkoholu nie pijam, bo nie lubie. Ba nigdy nie byłem pijany. Jak widać mama mnie nie rozpiła

Tak mi się przypomniało jak na wycieczce we wrocławiu lata temu:
"Chodźmy do sklepu to kupicie sobie żywiec... ( wzrok kumpli w stylu NAUCZYCIELKA ZA TOBĄ)
...
...
...zdrój"
Zgłoś
Avatar
Zimon2210 2014-09-14, 3:08
Kubacz napisał/a:

Uja prawda. Prawdziwy nauczyciel tak jak prawdziwy rodzic wie że dziecka nie można izolować od wszystkiego co "złe". Moja mama (nauczycielka) nie miała problemu z np daniem nalewki na kulig szkolny dla mnie i znajomych. Wiedziała że nic głupiego nie zrobie, a lepiej żebym miał coś pewnego. Tak samo nasz nauczyciel w liceum który na wycieczkach zwyczajnie siadał z nami i pił drinki. To jest normalne podejście a nie jakieś ściganie za piwo.
PS. Alkoholu nie pijam, bo nie lubie. Ba nigdy nie byłem pijany. Jak widać mama mnie nie rozpiła

Tak mi się przypomniało jak na wycieczce we wrocławiu lata temu:
"Chodźmy do sklepu to kupicie sobie żywiec... ( wzrok kumpli w stylu NAUCZYCIELKA ZA TOBĄ)
...

...
...zdrój"



Opowiedz o nauczycielce i tobie.
Zgłoś
Avatar
J................o 2014-09-14, 16:55
dowcip, gdzie początek brzmi "moja 9letnia córka" a puentą nie jest jej ruchanie?

Szok. Za samo moje zdziwienie leci piwo
Zgłoś
Avatar
lois_hartos 2014-09-14, 17:31
odpowiedź ojca, wersja krakowska; "dokończ piwo i bierz maczetę, idziemy z nim pogadać"
wersja na sadistic;" nie pierdol tyle i już mi się tu wypinaj!"
Zgłoś