18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
Loaloa 2018-03-15, 19:43 3
Pytanie o religię na konferencji pobazgranych facetów kopiących się gołymi girami po ryjach jest jednym z ostatnich, jakie powinno paść.
Zgłoś
Avatar
Sokole_Oko 2018-03-15, 20:08
mateusos napisał/a:



I tyle w temacie...
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-03-15, 20:45 3
mówcie co chcecie ale Różal zdaje się jako jedyny w tym sporcie mieć jakiekolwiek wartości moralne, była też akcja jak inny bokser czy kto tak zabił kotka to Różal dostał banana na fb za wypowiedź...znając politykę fb zero zadziwienia.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2018-03-15, 21:06 7
Velture napisał/a:


Bo panuje debilne przekonanie, że koń > świnia/krowa/drób/dziczyzna/królik/ryby itd. i do tego to ślicznie PR'owo wygląda jak się wykupi konia z rzeźni. szkoda, że nikt nie mówi co dalej z nimi się dzieje.
Ja regularnie wpierdalam kabanosy z koniny i śmiało mogę polecić bo są o niebo lepsze i zdrowsze od wieprzowych i drobiowych.

Żałuję, że tak ciężko dostać cokolwiek z koniny w naszym kraju.


Ale zdajesz sobie sprawę, że pierdolisz jak 15 latek z szeroko pojętym niedojebaniem mózgowym ? Wpierdalaj nawet własne gówno, kogo to obchodzi ?
Czy robisz z siebie tutaj twardego złodupca bo wpierdalasz koninę ?
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-03-15, 21:24 8
@up hhaahahahaha nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
FanatiCS 2018-03-15, 21:28 2
Pomazał się, jego sprawa. Mi się to nie podoba ale do religii ma zdrowe podejście. Niestety większość ludzi nie ma pojęcia że religia to jedynie narzędzie do kontroli i spinają dupy jak ktoś otwarcie mówi że nie uznaje żadnej religii. Ci sami ludzie którzy tak bronią np kk piją nienawiścią do muzułmanów a gdyby urodzili się na bliskim wschodzie sami byli by wyznawcami tej religii.
Wystarczy poznać historię kk i mieć dwie szare komórki żeby się połapać o co chodzi. Przeczytaj sobie katoliku drugie przykazanie Boże w biblii(księga wyjścia) i wyrzuć wszystkie figurki i obrazki matki boskiej z domu albo przyznaj że wierzysz w kościół a nie w Boga.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-15, 21:36 4
PhantomMask napisał/a:


Ale zdajesz sobie sprawę, że pierdolisz jak 15 latek z szeroko pojętym niedojebaniem mózgowym ? Wpierdalaj nawet własne gówno, kogo to obchodzi ?
Czy robisz z siebie tutaj twardego złodupca bo wpierdalasz koninę ?


Ależ mi pocisnąłeś!
A teraz idź przytul sobie drzewo czy co tam robisz w czasie wolnym od jedzenia trawników.
Zgłoś
Avatar
Pigwaranek 2018-03-15, 21:52 2
@FanatiCS Jedyne narzędzie do kontroli?? Toś dojebal.. normalnie koń by się uśmiał. Państwo, rząd, media, przemysł reklamowy, system państwowego szkolnictwa, przemysł rozrywkowy - Religia przy tych tutaj to pikuś
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2018-03-15, 22:00 6
Velture napisał/a:


Ależ mi pocisnąłeś!
A teraz idź przytul sobie drzewo czy co tam robisz w czasie wolnym od jedzenia trawników.


Ty naprawdę masz umysł dziecka, życiowego przegrywa co swoje ego próbuje pompować pierdoleniem o kabanosach z koniny
Szczerze powiedziawszy to mam najgłębszym zakamarku dupy co ty wpierdalasz, czy to mortadela z psa czy kiełbasa z konia
Zgłoś
Avatar
FanatiCS 2018-03-15, 22:01 1
@Pigwaranek jak powstawały dzisiaj obowiązujące religie to to nie było ani radia ani tv tylko ksiądz powiedział że deszcz nie spadł od tygodni bo się Bóg gniewa i wszyscy srali po gaciach. Dzisiaj niestety religie nadal mają ogromną siłę przebicia. Kościół za franciszka I ewoluuje w nieznanym dotąd tempie i docelowo ma zostać wygaszony. Powstanie religia adekwatna do dzisiejszych czasów gdzie większość parafian(tu odsyłam do słownika w celu sprawdzenia co to słowo znaczy) siedzi w mediach społecznosciowych. Jedna religia i jeden rząd mówił o tym już Jan Paweł II.
Zgłoś
Avatar
vass 2018-03-15, 22:28 1
Brawo Różal jebać religię
Zgłoś
Avatar
JohnMadafaka 2018-03-15, 22:29 4
FanatiCS napisał/a:

Niestety większość ludzi nie ma pojęcia że religia to jedynie narzędzie do kontroli i spinają dupy jak ktoś otwarcie mówi że nie uznaje żadnej religii.

Pigwaranek napisał/a:

@FanatiCS Jedyne narzędzie do kontroli?? Toś dojebal..



Wiem, że większość ludzi to debile i spędzając kilkanaście, kilkadziesiąt lat w swojej ojczyźnie nie potrafią nauczyć się pisać w swoim ojczystym języku, ale nie sądziłem, że są osobniki tak ograniczone, że w wieku 33 lat nie potrafią w nim czytać.

Rożal ogólnie fajny chłop. Lubi rzucać się w oczy i trochę gwiazdorzy, ale mimo wszystko po kilku obejrzanych wywiadach polubiłem go, bo mądrze gada na różne tematy.
Zgłoś
Avatar
vass 2018-03-15, 22:30 1
Brawo Różal, jebać religię
Zgłoś
Avatar
Organista 2018-03-15, 23:46
mateusos napisał/a:



Ten komentarz to hit roku .
Gdybym mógł, dałbym tysiąc piw ))
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-03-16, 5:11
@Up a mi osobiście dupy nie urywa ale co kto woli. mnie takie komenty nudzą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie