18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
~Velture 2018-03-15, 16:09 31
Nie wiem kto to jest ani jeden, ani drugi, ani ten chuj trzeci co zadał pytanie ale po chuj się pytać kogoś na konferencji prasowej poświęconej <tu wstaw tematykę> o religię?

No ale to super expres więc czego wymagać od takiego gównianego plotkarskiego pismaka.
Jak widzę kogoś kto czyta super expres albo inny fakt to wewnętrznie zaczynam czuć pogardę do takiej osoby pomimo, że jej nie znam. Chyba gorsze co może być od tego gówna to wyborcza.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2018-03-15, 16:19 226

Zgłoś
Avatar
Bushido21 2018-03-15, 16:25
mateusos napisał/a:




He he
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2018-03-15, 16:33 8
Wykupił osiem koni z rzeźni, ale pewnie cały rok wpierdala wieprzowinę i wołowinę.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-15, 16:42 21
tranzystor napisał/a:

Wykupił osiem koni z rzeźni, ale pewnie cały rok wpierdala wieprzowinę i wołowinę.


Bo panuje debilne przekonanie, że koń > świnia/krowa/drób/dziczyzna/królik/ryby itd. i do tego to ślicznie PR'owo wygląda jak się wykupi konia z rzeźni. szkoda, że nikt nie mówi co dalej z nimi się dzieje.
Ja regularnie wpierdalam kabanosy z koniny i śmiało mogę polecić bo są o niebo lepsze i zdrowsze od wieprzowych i drobiowych.

Żałuję, że tak ciężko dostać cokolwiek z koniny w naszym kraju.
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2018-03-15, 16:44 11
Na początku w ogóle go nie zauważyłem tak jego bazgroły na mordzie wtopiły się w kolejne bazgroły na ścianie za nim.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-03-15, 16:56 3
Lewacki koksiarz odebrał włoskim dzieciom ulubioną kiełbasę i myśli że zrobił coś szlachetnego. Jakie to typowe.
Zgłoś
Avatar
premium122 2018-03-15, 17:07 3
Ach pierdoli ten rozal farmazony niebywale.Natura, natura a natura to na tym polega ze jak cos chcesz to bierzez sila zabijasz i zjadasz czy tam ruchasz a wlasnie religia wprowadza w tym wzgledzie okreslone prawa czego ten debil nie pojmuje i podnieca sie ze ratuje zwierzeta a ludzi stawia na dalszym planie.
Za to ze faktycznie ma podejscie do sportu jak typowy wojownik to tam spoko to szanuje ale poza sportem to moglby zamknac to wymalowana gebe.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2018-03-15, 17:55 18
wy tu pierdolicie, koles dobrze prawi. Powiedzial tepaki ze wykupil 8 koni i przerobil na kielbasy zeby wydac potrzebujacym, powiedzial otwarcie co sie stalo z konmi, oddal wlasnorecznie zarobione pieniadze na fundacje czy chocby konie zeby pomoc osobom ktorym nikt pomoc nie chce. Powiedzial co dobrego zrobil i zostal wysmiany, albo kurwa jestescie tak zawistni ze nawet z tego powodu hejtujecie filmik na sadolu albo kurwa synapsy sie wam do konca nie rozwinely( w ogole czy jeszcze jeden chuj) pierdolona ciemnota na sadolu
Zgłoś
Avatar
doopa 2018-03-15, 18:27 5
ja pierdole jaki brudnopis
Zgłoś
Avatar
serenity 2018-03-15, 18:52
Mam nadzieję, że ma już jaja zmielone i nie będzie się rozmnażać!
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-03-15, 18:56
@doopa dobrze prawisz.Nie uznaje żadnej religii a wygląda jak biblijny szatan.Jebać go! Kto chciałby go jebać?
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-03-15, 19:19 2
Każdy normalny uznał by pytanie półżartem (szczególnie że wizualnie tak właśnie wyglądają). Co inteligentniejszy odpowiedział by błyskotliwą ripostą dziennikurwiarzowu SE.
Ale nie! Bo trafiło na gimbo-ateiste który poczuł się tak bardzo urażony że aż musiał zrobić awanture.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2018-03-15, 19:24 12
koniki wykupił

mój bohater
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie