18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
GlassEdi 2017-06-14, 20:17 3
Powinni mu zabrać prawko, kierowcy dać kasę a i jeszcze wpierdol na opamiętanie.
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2017-06-14, 21:03 8
i na takich skurwieli potrzebna jest broń strzelił mi w mordę, ja jemu też.. ołowiem
Zgłoś
Avatar
PanZorro 2017-06-14, 21:23 47
Mialem kiedy taka sytuacje, gdzie gosciu siedzial mi na zderzaku przez 10 km. Droga pusta, mogl wyprzedzac, ale jakos bardzo sie mu spodobalo siedzenie na ogonie. Nie przewidzial, ze przy 70km/godzine moge wrzucic jedynke i zaciagnac reczny( dojezdzrzalem do skrzyzowania). Efekt, ja sie pozbylem starego grata z 2000 roku, za cene rynkowa, a on stracil znizki . Lekcja: nie badz chujem na drodze, bo nie wiesz na jakiego chuja trafisz!
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-06-14, 21:47
lakeroll napisał/a:

i na takich skurwieli potrzebna jest broń strzelił mi w mordę, ja jemu też.. ołowiem



taa. ale jak tobie by ktos zajezdzal droge podczas wyprzedzania to pewnie sam bys mu chcial kulke wladowac, albo zajebac pare plaskaczy w leb...
Zgłoś
Avatar
k................x 2017-06-14, 23:22 5
po chuj ta bezsensowna gadka z agresywna ruda histeryczna swinia?
wsciekle psy sie usypia
Zgłoś
Avatar
gralix95 2017-06-15, 0:21 11
Typowy syn w aucie od rodziców. Najpierw cwany przy dziewczynie, a potem po każdym placku coraz mniejsza parówa Aż miło popatrzeć
Zgłoś
Avatar
k................x 2017-06-15, 0:57 18
@up czyzbym zauwazyl polacką cechę narodową - zawisc i zazdrosc?

nawet jesli gowniak zawinil, to nie jest powod do rekoczynow. ruda cipa zachowuje sie jak mala rozhisteryzowana dziewczynka, zupelnie nawet nie probuje zapanowac nad soba, a wrecz przeciwnie: prowokuje, atakuje, probuje zastraszyc i pozwala sobie na to bo jest na jakims pierdolonym odludziu z kilka razy mniejszym gowniakiem. i gdyby gowniak z zaskoczenia wyjal bron i strzelil mu centralnie w jape po pierwszym lisciu "w obronie koniecznej" było by tu wielkie: łaaaał! trafiła kosa na kamien! dobrze mu tak!
Zgłoś
Avatar
gustav665 2017-06-15, 2:17
facet i pies cioty, typka musiała mieć polskie korzenie. mógł mu wyjebać tyłem w tą ciężarówkę
Zgłoś
Avatar
k................x 2017-06-15, 2:51 2
jasne, najpierw dac sie pobic, a pozniej jeszcze placic za naprawde

wyglada na takiego, co stac go na prawnika, majac material dowodowy i papuge moze wniesc o napasc, grozby karalne i zażądac odszkodowania za straty moralne (a nie sa to na zachodzie niskie odszkodowania)
Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-06-15, 3:33 2
Trzeba było prawym pasem jechać, a nie blokować lewy jak ostatnia pizda. Do gazu!
.. a rudemu, wyjątkowo, piwo za opanowanie.

[edit:]
Na cholerę im szczotka do kibla pod siedzeniem [00:54]?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-15, 6:06
Cytat:

wyglada na takiego, co stac go na prawnika


I pewnie dlatego jeździ 20 letnim autem....
Zgłoś
Avatar
pazzuzu 2017-06-15, 8:39 2
te amstafy i pitbulle jak potrzebne to tylko gapia sie przez okno. owczarki niemieckie najlepsze na swiecie.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-06-15, 8:54
ego rudobrodego jest jeszcze większe niż jego kupa sadła
Zgłoś
Avatar
mazurpl 2017-06-15, 10:49 2
Pies dobrze wyszkolony, widzę. Nawet nie zawarczał gdy pan dostawał po ryju.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie