18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Makabra w Sosnowcu



Makabra przed szpitalem w Sosnowcu. W krzakach, zaledwie 35 metrów od głównego wejścia, przechodnie zauważyli zwłoki mężczyzny. Okazało się, że ciało leżało tam aż 14 miesięcy.

To wtedy mężczyzna, chcąc popełnić samobójstwo, zażył dużą dawkę amfetaminy. Zabrany przez pogotowie uciekł ze szpitala.

Rzecznik szpitala tłumaczy, że lekarze nie wiedzieli, że pacjent jest po próbie samobójczej, więc nikt go nie próbował zatrzymać.

Śledczy i dyrekcja szpitala wyjaśniają jak to możliwe, że przez tyle czasu nikt nie zauważył rozkładających się zwłok pod krzakiem jałowca.

Co jest do kurwy nędzy z tym Sosnowcem, najpierw afera z Madzią i jej "matką", potem w pobliskim Będzinie się okazuje, że kobieta też dziecko zabiła, a teraz to. Niech mi to ktoś wyjaśni.
Zgłoś
Avatar
karrbon 2012-11-04, 14:02
Kurwa, gorsze tragedie z dzieciakami były przez ten rok np. teraz jest sprawa zabicia 5 swoich dzieci przez jakąś pojebaną kobietę w Hipolitowie, czy wcześniej zabicie nowo narodzonego dziecka w Kościerzycach. Ale kurwa nadal wszyscy muszą jechać o tej pierdolonej gwieździe z Sosnowca. Co miasto miało wspólnego z jej zbrodnią, że musi tak od wszystkich obrywać? Chyba tylko to, że była obywatelka Sosnowca. A wracając do tragedii z tematu, przecież nie tak dawno w szpitalu w Warszawie odnaleziono zwłoki pacjenta, który zniknął rok wcześniej, w kotłowni. I kurwa nikt warszawie tego nie wypomina.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-11-04, 14:14
Jak to co jest z sosnowcem?? GOROLE i tyle.
Zgłoś
Avatar
robalsko 2012-11-04, 14:20
ahahahah uśmiałem się
Zgłoś
Avatar
Cirion 2012-11-04, 15:02
@up Ronoaro

No ja się nie dziwię, że masz problemy na Szopkach, Giszu (na którym mieszkam 23 lata i ani razu nie "dostałem wpierdol", zresztą tak jak w całych Katowicach, a chodzę po różnych zakamarkach miasta, o różnych porach i stanach trzeźwości) czy Bogucicach, ale to nie dlatego, że są one jakie są - to po prostu litery SO na blatach Twojego auta

A rzucając sucharem - dlaczego mieszkania na najwyższych piętrach Gwiazd* są tańsze niż te na niższych? Bo widać z nich Sosnowiec.

*http://pl.wikipedia.org/wiki/Osiedle_Walentego_Roździeńskiego , jedne z najwyższych bloków mieszkalnych w Katowicach jak i w całej Polsce.
Zgłoś
Avatar
Skowroniasty 2012-11-04, 15:12
karrbon napisał/a:

Kurwa, gorsze tragedie z dzieciakami były przez ten rok np. teraz jest sprawa zabicia 5 swoich dzieci przez jakąś pojebaną kobietę w Hipolitowie, czy wcześniej zabicie nowo narodzonego dziecka w Kościerzycach. Ale kurwa nadal wszyscy muszą jechać o tej pierdolonej gwieździe z Sosnowca. Co miasto miało wspólnego z jej zbrodnią, że musi tak od wszystkich obrywać? Chyba tylko to, że była obywatelka Sosnowca. A wracając do tragedii z tematu, przecież nie tak dawno w szpitalu w Warszawie odnaleziono zwłoki pacjenta, który zniknął rok wcześniej, w kotłowni. I kurwa nikt warszawie tego nie wypomina.



Gotuj się dalej, a sam w informacjach masz wpisane:
Cytat:

Skąd: Miasto małej Madzi


Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-11-04, 19:32
Jeśli chciał popełnić samobójstwo to kogo to obchodzi? Szkoda, że nie poszedł gdzieś, gdzie by go nie znaleźli. Nie powinno się odciągać ludzi od prób samobójczych. Jakaś selekcja wśród ludzkości być musi.
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-11-04, 22:49
Pierdolicie jak potrzaskani. Sosnowiec nie jest zły tylko te buroki z kieleckiego, radomskiego, mazur i chuj wie jeszcze skąd się nazjeżdzały. Tu pierwsze drzwi z klamką zobaczyli, windę i tramwaj i się w głowie pojebało.
Ci którzy mieszkają tu od pokoleń są normalni tylko żydów nie lubią.
Zgłoś
Avatar
jackalski 2012-11-05, 11:47
Zgłoś
Avatar
boooreq 2012-11-05, 13:41
Jestem z Sosnowca
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-11-05, 20:35
I jeszcze niedawno grasował tam gwałciciel, codziennie grasuje wpierdol i w dodatku coś jeszcze na głównej jest o Sosnowcu.
Zgłoś