18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Z cyklu Sadol uczy i bawi.

Słowem wstępu.
W poprzednim filmiku autor pokazał jak w amerykańskim/kanadyjskim trucku zmienia się biegi. Tym, którzy nie widzieli pierwszej części polecam koniecznie filmik żeby załapać zasadę działania: watch?v=p8HH2uMpPyc




Uprzedzam pytanie.
Tak, da się tak jeździć osobówką. Próbowałem na swoim aucie i na dwóch busach. Wszystko się da, skrzynie i sprzęgło całe Kwestia wyczucia. Ciekawe urozmaicenie jazdy.
Na dowód film od autora.
watch?v=zACckMLSnP8

Polecam też kanał autora. Ciekawie rozprawia o pracy i życiu w Kanadzie.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-04-02, 15:34
Myślę, że człowiek nie potrafiący obsługiwać sprzęgła, nie poradzi sobie ze zmianą biegów bez sprzęgła, gdzie trzeba dostosowywać obroty, prędkość i zwracać uwagę na kilka innych czynników, a z drugiej strony, osoba która ma wpojoną zmianę biegów ze sprzęgłem, będzie je prawdopodobnie zmieniała nadal z użyciem sprzęgła.
Zgłoś
Avatar
Captain 2013-04-02, 15:43
automat kurwa
Zgłoś
Avatar
Kiimi 2013-04-02, 15:45
@Kube_deknight , masz wyjebane na sprzęgło jadąc na motorze ? To co najwyżej skuter...
Zgłoś
Avatar
olex 2013-04-02, 17:11 2
kurwa a co tu testowac jebane debile. nie rozumiesz zasady działania i musisz stestować, a ze wstecznym probowałeś ?
najlepsze jak kolo moto kupi a tam synchronizatorow brak i do świateł tare 5..4..3..2..1 i sie dziwić czemu niby w r6 i r1 częsta usterka wyskakujące biegi hah żal... widać kto jezdzi a to jak z audi teraz buractwo sie z beczek przesiadło i szpan a pojecia zero
Zgłoś
Avatar
skandal89 2013-04-02, 21:08
tylko po kiego chuja?
Zgłoś
Avatar
.................. 2013-04-02, 21:28
Kiimi napisał/a:

@Kube_deknight , masz wyjebane na sprzęgło jadąc na motorze ? To co najwyżej skuter...


Kretynie na motocyklu też idzie zmieniać biegi bez sprzęgła
Zgłoś
Avatar
ciechan81 2013-04-02, 22:42
U mnie w romecie lancuch spada powyzej 7L czy jest na to jakas rada? Spier..lac pedaly nie mam polskich znakow!!!!
Zgłoś
Avatar
monto 2013-04-03, 14:39
Można biegi bez sprzęgła zmieniać i pierdolić się bez gumy, ale po co jak efekty widać w komentarzach...
Zgłoś