18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Zmuszony do wyrwania chwasta
phrontch • 2024-09-26, 19:08
3. sierpnia policjant złapał bandytę, który stawiał opór a następnie probował zabić policjanta. Policjant dokonał więc słusznego i w pełni usprawiedliwionego zastrzelenia bandziora, do którego doszło po szarpaninie w 1:20 Akcja w Guarulhos w stanie São Paulo







[ Dodano 2024-09-26, 19:09 ]
jak ktoś sobie chce więcej poczytać o sprawie, to proszę bardzo

cm7brasil.com/noticias/policia/bandido-resiste-a-prisao-saca-r3volver-...
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
_flamaster_ 2024-09-26, 19:29 11
Chwast wyrwany, szkoda że nie wcześniej.
Zgłoś
Avatar
antidotum4 2024-09-26, 21:01 4
Brazylijskie "Sondy" z tego co wiem (kupa lewactwa), to różnie patrzą na takie akcje, jak dla mnie gość nie miał innego wyjścia. Będzie miał trochę problemów z wytłumaczeniem się z drugie strzału, ale co do zasady od początku filmu koleś chowa ręce do majtek i raczej mało prawdopodobne, żeby chciał się po jajkach podrapać. I tego nie rozumiem, w kraju, gdzie rocznie ginie w chuj ludzi w tym policmajstrów, Manaus, San Paulo i inne wspaniałe miejsca dają temu wiele świadectw, a prawo jest bardziej restrykcyjne niż w Stanach. Rozumiem u nas, że sytuacji, że ktoś posiada broń i jeszcze jest jej gotowy użyć jest jak na lekarstwo, ale tam?? 65000 rocznie zabójstw.
Zgłoś
Avatar
MatrixMx 2024-09-26, 21:07 1
popieram tą policje , prosił o szczepionkę, dawali mu ponton do domu, NIE to dowidzenia, w ( cynkowej)

[ Dodano: 2024-09-26, 21:09 ]
no i 1:28 , w końcu pieseł odpoczoł
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-09-26, 21:11 2
na całym świecie tak powinno być.
Zgłoś
Avatar
Jason76 2024-09-26, 21:44 3
I bardzo kurwa dobrze
Zgłoś
Avatar
Analinator 2024-09-26, 22:41 4
Dla mnie powinno być tak, że prawo w takiej sytuacji stoi za funkcjonariuszem. Jest nagrane... Policjant był wyczerpany, bo szarpanie się z innym chłopem przez 2 minuty potrafi zmęczyć, więc nie miał wyboru. Ten ostatni strzał wygląda jak egzekucja, ale poziom adrenaliny zawsze słusznie podpowiada. Cel należy unieszkodliwić do końca. Albo ja albo on. Wybór jest prosty jak to mój dziadek mówił. Grabie zawsze grabią do siebie koniec kropka. Święta kurwa prawo
Zgłoś
Avatar
BBBigSmokeee 2024-09-26, 22:46
a ustawa Ziobrzysta skaza policjanta na dożywocie...
Zgłoś
Avatar
Artanis02 2024-09-27, 6:14 1
Hm, przeglądając video poklatkowo nie idzie znaleźć tej klatki z gnatem.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-09-27, 10:40
antidotum4 napisał/a:

Brazylijskie "Sondy" z tego co wiem (kupa lewactwa), to różnie patrzą na takie akcje, jak dla mnie gość nie miał innego wyjścia. Będzie miał trochę problemów z wytłumaczeniem się z drugie strzału, ale co do zasady od początku filmu koleś chowa ręce do majtek i raczej mało prawdopodobne, żeby chciał się po jajkach podrapać. I tego nie rozumiem, w kraju, gdzie rocznie ginie w chuj ludzi w tym policmajstrów, Manaus, San Paulo i inne wspaniałe miejsca dają temu wiele świadectw, a prawo jest bardziej restrykcyjne niż w Stanach. Rozumiem u nas, że sytuacji, że ktoś posiada broń i jeszcze jest jej gotowy użyć jest jak na lekarstwo, ale tam?? 65000 rocznie zabójstw.



powie że chwast dalej trzymał w dłoni rewolwer i chuja mu zrobią
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2024-09-27, 21:23
prawa jest taka że wymyslili że chciał zabić policjanta bo go zabił od kiedy policjant jest od wymierzania kary to maniaklany glina który znecal sie nad oprawcą i zrobił mu egzekucje od tego są sady nie zagrażał już policjantowi bo lezał na ziemi nie był uzbrojony wiec powinien gho skuć i do radiowozu i od tego sa sądy a ten zaczą go okładać apotem pu strzelił w twarz policjant powinien dostać dożywocie
Zgłoś
Avatar
Meovv 2024-09-28, 11:31
danielusx25 napisał/a:

prawa jest taka że wymyslili że chciał zabić policjanta bo go zabił od kiedy policjant jest od wymierzania kary to maniaklany glina który znecal sie nad oprawcą i zrobił mu egzekucje od tego są sady nie zagrażał już policjantowi bo lezał na ziemi nie był uzbrojony wiec powinien gho skuć i do radiowozu i od tego sa sądy a ten zaczą go okładać apotem pu strzelił w twarz policjant powinien dostać dożywocie



Skończ pierdolic po szarpaninie i kilku strzałach dalej miał siłę żeby próbować go zastrzelic, dobrze zrobił nie potrzebnie to tak długo z tym zwlekał
Zgłoś