18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
żmij 2024-05-27, 17:01 17
Śmiejcie się, szowiniści, śmiejcie!
To wszystko wina tego całego patriarchatu!

Zgłoś
Avatar
Janko 2024-05-27, 17:50 7
Kurwa te jebane Baby to one się zabiją o swój własny cień
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-05-27, 17:56 3
Janko napisał/a:

Kurwa te jebane Baby to one się zabiją o swój własny cień



No tak.
I to Twoja i moja wina!
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-05-27, 18:14 3
Na koniec zrobiła to, co umie najlepiej, czyli rozłożyła nogi.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-05-27, 19:06
Autur chyba jej zajechał drogę...
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2024-05-28, 0:42 1
I oczywiście bez kasku, bo by włosy potargała...
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-05-28, 7:13 1
Gruchenfuhrer napisał/a:

I oczywiście bez kasku, bo by włosy potargała...



Nie przesadzaj, kaski są dla lewaków. W młodości, przez 20 lat dość intensywnie na rowerze jeździłem ale kasku w życiu na głowie nie miałem. A różnie bywało i w sumie nigdy nawet o lekarza nie trzeba się było starać. Drobne obicia, same się leczą. Moje dzieci, odkąd opanowały przyzwoitą jadę na rowerze też nie zakładają. Jak zdawały na kartę, to pożyczały sobie. Jak jesteś ogarnięty, to kask na rower nie jest potrzebny. A jak jesteś lewakiem lub zmywarką, to na rower nie wsiadaj
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-05-28, 8:02
Ale odbyt można by wylizać
Zgłoś
Avatar
minions 2024-05-28, 10:10 2
kris1978 napisał/a:

Nie przesadzaj, kaski są dla lewaków. W młodości, przez 20 lat dość intensywnie na rowerze jeździłem ale kasku w życiu na głowie nie miałem. A różnie bywało i w sumie nigdy nawet o lekarza nie trzeba się było starać. Drobne obicia, same się leczą. Moje dzieci, odkąd opanowały przyzwoitą jadę na rowerze też nie zakładają. Jak zdawały na kartę, to pożyczały sobie. Jak jesteś ogarnięty, to kask na rower nie jest potrzebny. A jak jesteś lewakiem lub zmywarką, to na rower nie wsiadaj



Ojciec roku Pasów tez nie zapinacie w beemce nie? Bo tyle lat jeździcie i nic, co najwyżej otarcia przy woskowaniu. Na kajak bez kapoka, bo przecież wszyscy umieją pływać a po co się pocić. Kupcie sobie wyobraźnię, jak kiedyś będzie promocja na Steamie. To taki suplement do wolności, podobno fajny.
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2024-05-28, 12:41
W kuchni jest bezpieczniej
Zgłoś