18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mibcadet 2016-09-02, 10:31 1
ładnie ładnie, zapomniałeś źródła dodać demotywatory.pl/4686538/%E2%80%93-Tato-zmywarka-jest-wstawiona

Swoją drogą, nick masz skopiowany, żarty kopiujesz, zrobiłeś coś kiedyś swojego oprócz 'dwójki' ?
Zgłoś
Avatar
R................i 2016-09-02, 10:44 71
@mibcadet kurwa mać i chuj z tym ?! Znowu pierdolisz bez sensu, wyobraź sobie że nie wszyscy siedzą i przeglądają cały kurwa internet 24h non stop non profit. A w ogóle idąc twoją logiką to nie należałoby nic tu wrzucać bo tak naprawdę to wszystko już gdzieś było. Musiałbyś wrzucać foty swojej małej pały bo ona na pewno nigdzie i w niczym nie była.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-09-02, 12:38 8
Up

zimne piwo kurwa, mi 8 godz. prócz zarabiania na kieliszek chleba ledwo starcza na Sadola, wieczorami to mam dwoje dzieci, żonę, znajomych, życie, a nie przeglądanie odmętów demotów, wiochy, mistrzów, joe, ujaranych etc.

Jak coś lepsze to się kopiuje, bez tego ten portal by nie istniał...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2016-09-02, 12:42 2
Cytat:

@mibcadet kurwa mać i chuj z tym ?! Znowu pierdolisz bez sensu, wyobraź sobie że nie wszyscy siedzą i przeglądają cały kurwa internet 24h non stop non profit. A w ogóle idąc twoją logiką to nie należałoby nic tu wrzucać bo tak naprawdę to wszystko już gdzieś było. Musiałbyś wrzucać foty swojej małej pały bo ona na pewno nigdzie i w niczym nie była.


dokładnie, ja już od kilku lat nie przeglądam demotów, bo się zrobiły pedalskie;
Zgłoś
Avatar
mibcadet 2017-05-03, 0:37
pakicito napisał/a:


dokładnie, ja już od kilku lat nie przeglądam demotów, bo się zrobiły pedalskie;



Więc żelazna logiką idąc sypiesz piwa za teksty z pedalskich demotów. Ok....

A ja sie przypieradalam o źródła, robisz kopiuj-wklej, nie jesteś autorem, to krótkie info wrzucasz że 'zajebane z xxx'. Dzięki temu nie wyglądałbyś jak ktoś kto na czyjejś kreatowyności próbuje najebać piwek.
Zgłoś