18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Loaloa 2019-11-02, 15:54 1
Tępe wycieruchy. Zasadziłbym jej soczystego kopa w to wypięte dupsko.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2019-11-02, 17:38 1
ziembix napisał/a:

Idź pan w h*j . Patyczak



Szcuple dziewczyny sa fajne a nie grube świnie...
Zgłoś
Avatar
riterio8093 2019-11-02, 20:41
Loaloa napisał/a:

Tępe wycieruchy. Zasadziłbym jej soczystego kopa w to wypięte dupsko.


Wycieruch to ty.
Zgłoś
Avatar
Ivanowicz 2019-11-03, 10:57 1
Dzisiaj napisał/a:

ho ho - zmywarki, radosc w oczach urzadzenia.... no no no
90% sadoli by sie obsrala po samym wejsciu na taka wysokosc a o skakaniu juz nie wspomne. Szacunek dla dziouszek, ze na takim luzie i z taka pozytywna energia potrafily zrobic cos fajnego. Troche inny rodzaj zabawy niz np. angielskie naj***ne k***y czolgajace sie po chodniku....



Co się stało z sadolem, że najwięcej piw ma taki waginalny komentarz?! Albo pisała to baba, albo fan tęczowych parad. Saidtsic to Sadistic i jak chcesz bronić praw Kobiet i Ich czci, to spadaj na jakieś inne strony do tego dedykowane. A tu niech będą komentarze jak na Sadistica przystało.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-11-04, 0:01 1
Ivanowicz napisał/a:

Co się stało z sadolem, że najwięcej piw ma taki waginalny komentarz?! Albo pisała to baba, albo fan tęczowych parad. Saidtsic to Sadistic i jak chcesz bronić praw Kobiet i Ich czci, to spadaj na jakieś inne strony do tego dedykowane. A tu niech będą komentarze jak na Sadistica przystało.



no prosze... wszedzie tropisz pedalow. 11 postow - widac co masz madrego do powiedzenia i ile wnosisz do spolecznosci sadistica

jak nie rozumiesz o co chodzi to sie prosze nie wpierdalac Jesli nie widzisz roznicy pomiedzy takim filmikiem a spierdolina umyslowa z cyckami, ktora ma IQ na poziomie lewaka to ja Ci juz nie moge chyba pomoc.

Jesli za wzor meskosci uwazasz napisanie komentarza na sadolu "zmywarka" itd no to kurwa gratuluje geniuszu.

Co sie stalo z sadolem? Jajco - na hardzie 90% bab z kutasami i sranie do ryja, na glownej filmiki z tik-toka a w komentarzach stulejarze takie jak Ivanowicz.

ps. jaka obrona praw kobiet? Kobieta to np. taka dupeczka jak na filmiku a kurwa zmywarka/pizda/glupia szmata itd. to np maDka narazajaca zycie i zdrowie swojego dziecka lub odpierdalajaca jakas chujnie, za ktora powinna zostac odstrzelona.

Jak uwazasz, ze wszystkie kobiety to szmaty, kurwy, zmywarki, pojebane dziwki itd to podejrzewam, ze to wlasnie ty jestes teczowym chlopakiem i z kolegami toczycie rozmowy w stylu : "czy wylizalbyc cipe kobiecie za 100zl? Nieee a za 1000zl?" itd



jesli nie tezowy z ciebie chloptas to pewnie sfrustrowany prawiczek... dobranoc
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2019-11-04, 2:30 1
Dzisiaj napisał/a:

no prosze... wszedzie tropisz pedalow. 11 postow - widac co masz madrego do powiedzenia i ile wnosisz do spolecznosci sadistica
jak nie rozumiesz o co chodzi to sie prosze nie wpierdalac Jesli nie widzisz roznicy pomiedzy takim filmikiem a spierdolina umyslowa z cyckami, ktora ma IQ na poziomie lewaka to ja Ci juz nie moge chyba pomoc.
Jesli za wzor meskosci uwazasz napisanie komentarza na sadolu "zmywarka" itd no to kurwa gratuluje geniuszu.
Co sie stalo z sadolem? Jajco - na hardzie 90% bab z kutasami i sranie do ryja, na glownej filmiki z tik-toka a w komentarzach stulejarze takie jak Ivanowicz.
ps. jaka obrona praw kobiet? Kobieta to np. taka dupeczka jak na filmiku a kurwa zmywarka/pizda/glupia szmata itd. to np maDka narazajaca zycie i zdrowie swojego dziecka lub odpierdalajaca jakas chujnie, za ktora powinna zostac odstrzelona.
Jak uwazasz, ze wszystkie kobiety to szmaty, kurwy, zmywarki, pojebane dziwki itd to podejrzewam, ze to wlasnie ty jestes teczowym chlopakiem i z kolegami toczycie rozmowy w stylu : "czy wylizalbyc cipe kobiecie za 100zl? Nieee a za 1000zl?" itd

jesli nie tezowy z ciebie chloptas to pewnie sfrustrowany prawiczek... dobranoc


Toś dojebał...
Zgłoś
Avatar
Ivanowicz 2019-11-08, 1:22
Dzisiaj napisał/a:

no prosze... wszedzie tropisz pedalow. 11 postow - widac co masz madrego do powiedzenia i ile wnosisz do spolecznosci sadistica
jak nie rozumiesz o co chodzi to sie prosze nie wpie**alac Jesli nie widzisz roznicy pomiedzy takim filmikiem a sp***olina umyslowa z cyckami, ktora ma IQ na poziomie lewaka to ja Ci juz nie moge chyba pomoc.
Jesli za wzor meskosci uwazasz napisanie komentarza na sadolu "zmywarka" itd no to k***a gratuluje geniuszu.
Co sie stalo z sadolem? Jajco - na hardzie 90% bab z ku*asami i sranie do ryja, na glownej filmiki z tik-toka a w komentarzach stulejarze takie jak Ivanowicz.
ps. jaka obrona praw kobiet? Kobieta to np. taka dupeczka jak na filmiku a k***a zmywarka/p*zda/glupia szmata itd. to np maDka narazajaca zycie i zdrowie swojego dziecka lub odpie**alajaca jakas ch*jnie, za ktora powinna zostac odstrzelona.
Jak uwazasz, ze wszystkie kobiety to szmaty, k***y, zmywarki, poj***ne dz**ki itd to podejrzewam, ze to wlasnie ty jestes teczowym chlopakiem i z kolegami toczycie rozmowy w stylu : "czy wylizalbyc cipe kobiecie za 100zl? Nieee a za 1000zl?" itd

jesli nie tezowy z ciebie chloptas to pewnie sfrustrowany prawiczek... dobranoc



Się nie napinaj tak, lamusie. Nigdzie nie powiedziałem, że wszystkie kobiety to szmaty itp. Czytaj ze zrozumieniem. A na sadolu jestem 4 lata dłużej niż Ty wiec mam większy pogląd jak się zmienia. Zresztą po treści Twojej wypowiedzi widzę, że niezły z Ciebie debil i zdania składnie nie umiesz złożyć. Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, ale postanowiłeś się przywalić. Po co się tak napinasz? I nie wszędzie tropię pedałów, ale Ty na pewno jesteś, albo homosiem, albo lewakiem. Albo jedno i drugie. A nad łóżkiem pewnie masz zdjęcie Ostaszewskiej z podpisem "Czarny marsz" i z autografem. Beka z Ciebie i tyle.
Naucz się czytać ze zrozumieniem i pisać poprawnie po polsku jeśli chcesz prowadzić inteligentną dyskusję. A pisząc to zmarnowałem dość czasu na takiego matoła jak Ty. Koniec łańcucha pokarmowego to Twoje miejsce i siedź tam cicho, bo nic mądrego i poprawnego nie masz do powiedzenia. Pozdrawiam.
Zgłoś