18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Znajomi
Fakerę • 2012-12-05, 10:32
Każdy z nas ma bardzo religijnych znajomych na facebooku... A o to sposób na to by się ich pozbyć...

Usuwamy z listy znajomych, kiedy spytają dlaczego tak zrobiłeś to odpowiadasz: ''To że mnie tam nie widzisz to nie znaczy że mnie tam nie ma, miej wiarę''

Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-12-05, 11:50
Nie każdy
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-12-05, 11:52 5
Nie każdy ma fejzbuka.
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-12-05, 17:52
Twarzksiazka to zuo.
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-12-05, 19:23 170
Zacny dowcip

To, że nie widzisz piwa, nie znaczy, że go tam nie ma buahahahahahha
Zgłoś
Avatar
Persil1 2012-12-06, 22:13 1
Cóż... niektórzy starają się za bardzo.
Zgłoś
Avatar
mak667 2012-12-06, 22:20 1
Co za pedalstwo z tym fejsbukiem. Pokolenie metroseksualnych ekshibicjonistów. Porażka.
Zgłoś
Avatar
majmarek 2012-12-06, 22:20 1
a ja założyłem konto nieistniejącej osoby i w ciągu 1 doby do grona znajomych przyjęły mnie 53 osoby z całego świata. trochę poczekam i ...... trolling ruszy pełną parą !
Zgłoś
Avatar
auguriusz 2012-12-06, 22:25
~slipp otrzymał więcej piw niż autor tej pseudoinstrukcji. hehe
Zgłoś
Avatar
WiecznyCham 2012-12-06, 22:37 6
@auguriusz

To nie jest pseudoinstrukcja. Nie widzisz tutaj sarkazmu? Tak właśnie wygląda wiara w Boga gdyby ją przedstawić na przykładzie facebook'a. Nie ma dowodów na istnienie Boga, tylko ludzie w niego wierzą, bo chcą wierzyć. Wiesz co by się działo na świecie gdyby nikt nie wierzył i nie dążył do życia pozagrobowego w raju? Byłby totalny chaos. Każdy by żył własnymi prawami, nie byłoby porządku na świecie. Większość ludzi na świecie dąży do tego aby być jak najlepszym wg. swojego boga, postępować wg. jego praw. Ludzie muszą w coś wierzyć żeby mieć motywację do życia, bo co gdyby każdy się dowiedział, że po śmierci nie ma nic? Znikamy i nas nie ma. Po prostu. Spora część ludzi by się załamała i popełniła samobójstwo, a pozostali jakoś by sobie dali rady, ale i tak by mieli głęboko w sercu rozczarowanie, że przez wieki ich pokolenia wierzyły w coś czego nie ma.
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-12-06, 22:38
^up, challenge accepted i chuj. Pewnie to jedyny raz, na święta
Zgłoś
Avatar
JaE 2012-12-06, 22:39 4
Ohohoho, mistrzu dowcipów. Religijne osoby z pewnością zawiążą sobie pętle wokół szyi jak im taki numer wywiniesz
Zgłoś
Avatar
Cfany 2012-12-06, 23:18 2
WiecznyCham, dzięki za tekst zawierający kwintesencję katolicyzmu. Straszenie ludzi chaosem, jesli odsuną się od swojego urojonego boga i jego urojonych praw... zacznij myśleć człowieku samodzielnie a nie cytuj teksty z ostatnich kazań.
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2012-12-06, 23:41 10
Mam usunąć kogoś ze znajomych tylko dlatego, że wierzy w Boga? Postawa godna prawdziwego gimnazjalnego ateisty Piona!
Zgłoś
Avatar
WiecznyCham 2012-12-08, 8:10
@Cfany
Chyba nie zrozumiałeś mojego przekazu. Sam jestem ateistą. Ja tylko tłumaczę dlaczego ludzie w coś wierzą. Część ludzi bez tego nie potrafi żyć (szczególnie na starość), inna część boi się przyznać, że nie wierzy w nic lub w coś innego, a reszta uważa, że rodzimy się, żyjemy i umieramy. Nie uważam za słuszne wierzenie w coś czego nie ma i wmawianie sobie, że tak jest. Myślę samodzielnie i dlatego przestałem wierzyć. Jest naprawdę masa ludzi, którzy gdyby nie ich wiara to dawno zrobili by coś niemoralnego, niehumanitarnego, a jak wiadomo, gdy raz się coś zrobi to później łatwiej zrobić to drugi raz.
Następnym razem przeczytaj dłuższe teksty kilka razy, bo możesz coś źle zrozumieć.
Zgłoś