18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-13, 13:55 5
Nome napisał/a:

daj spokój, myślisz, że policja będzie stała przy każdym żulu i pilnowała, żeby sobie paznokietka nie ułamał... napierdalają się to się napierdalają, a potem będą razem pić... nie upilnujesz
policja dobrze podała, że mogą coś zrobić, jak wpłynie zawiadomienie, jak nie ma zawiadomienia, to mogą co najwyżej zastosować środki "pozapenalne" - nie wiem kurwa kto to słowo wymyślił


Na żula nie wygląda, raczej na nabuzowanego sebiksa. Policja ma to ignorować, bo drugi też był pijany? Tam 90% obecnych piło alkohol. Jak policja zakłada, że skoro "czuć było woń alkoholu" to nie warto interweniować, to po chuj nam taka policja?

[ Dodano 2024-09-13, 14:01 ]
silwerbalk napisał/a:

Wiesz po co jest sadol ?


To oczywiste, po co jest Sadol. Sadol służy proruskim kurwom do szczucia na Żydów, lewaków, pedałów, kolorowych i inne nacje, a szczególnie tą jedną, zza wschodniej granicy. Widać to po materiałach i opisach z dupy, jak twój.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-13, 14:02 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Na żula nie wygląda, raczej na nabuzowanego sebiksa. Policja ma to ignorować, bo drugi też był pijany? Tam 90% obecnych piło alkohol. Jak policja zakłada, że skoro "czuć było woń alkoholu" to nie warto interweniować, to po chuj nam taka policja?



no taka jest, u mnie kilka dni temu pod oknami była regularna bitwa, tłukli się z godzinę, darli mordy, wszystko o trzeciej w nocy, zadzwoniłam i prosiłam, żeby chociaż przejechali obok na sygnale, że może wtedy się rozejdą... przyjęła zawiadomienie i to wszystko... impreza trwała jeszcze dobrą godzinę, policja pewnie po moim telefonie profilaktycznie omijała okolicę
Zgłoś
Avatar
KasperSverige 2024-09-13, 14:08
@nowynick: dziel i rządź to raczej stara łacińska sentencja -divide et impera
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-13, 14:11 2
Pogodzę was - jebać TVN
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-13, 14:16 1
KasperSverige napisał/a:

@: dziel i rządź to raczej stara łacińska sentencja -divide et impera


Ale nikt tak gorliwie nie wcielał jej w życie jak Brytyjczycy. Skutki widać do dziś np. w Indiach, gdzie hinduiści i muzułmanie od stukilkudziesięciu lat piorą się po mordach.
Zgłoś
Avatar
Pro100wRyj 2024-09-13, 14:38
O kurwa, miód i malina
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-09-13, 15:09
Manolito666 napisał/a:

Ale reakcja tej baby mówi sama za siebie. Dwa pokolenia temu jakby jakaś kobieta wypowiedziała publicznie "ja pierdolę" oznaczałoby to totalną patolę. A teraz spoko i norma.



Bo "jezus maria" wyszło z mody. A szkoda. Husaria z tymi słowami jak szła do boju to wrogowie siedzieli obsrani w gęstych zaroślach...
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-13, 15:26 2
Pietrushka napisał/a:

Bo "jezus maria" wyszło z mody. A szkoda. Husaria z tymi słowami jak szła do boju to wrogowie siedzieli obsrani w gęstych zaroślach...



Jak by podczas ataku wrzeszczeli "JA PIERDOLEEEE!!!", to wrogowie sraliby pod siebie może nawet bardziej.

Co nie znaczy, że pochwalam coraz większe zagęszczenie wulgaryzmów w przestrzeni publicznej.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-09-13, 15:37 1
żmij napisał/a:

Jak by podczas ataku wrzeszczeli "JA PIERDOLEEEE!!!", to wrogowie sraliby pod siebie może nawet bardziej.
Co nie znaczy, że pochwalam coraz większe zagęszczenie wulgaryzmów w przestrzeni publicznej.



Dobry masz podpis w stopce hahah
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-13, 15:43 2
Ważne, że Poltercipa, BigNajebański i reszta kacapów, od razu rzuciła się do akcji. Pozostałe kacapSSkie cepy komentują nie czytając komentarzy
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-13, 15:53
Jebać kurwy i tyle dostal to dostał na chuj drążyć temat, za nic na bank nie dostał
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-13, 17:14
nowynick napisał/a:

ten wysoki z brodą to upadliniec i pedofil zgodnie z opisem,wtedy temat będzie miał pierdylion piw albo ten niski to upainiec i temat będzie miał milion komentarzy



Wersja jest jedna: ten wysoki z brodą to upadliniec i pedofil zgodnie z opisem, a ten niski to upainiec.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-09-13, 17:29 1
Kurwa gdzie ja żyje. Facet napierdala drugiego sztachetą, mógł go zabić, przyjeżdża policja, daje pouczenie. Jak w jakimś batustanie.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-13, 17:36 1
Witamy w Polsce

[ Dodano: 2024-09-13, 17:48 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:


To oczywiste, po co jest Sadol. Sadol służy proruskim kurwom do szczucia na Żydów, lewaków, pedałów, kolorowych i inne nacje, a szczególnie tą jedną, zza wschodniej granicy. Widać to po materiałach i opisach z dupy, jak twój.



Długo ci zajęło tu dotrzeć. Czyżbyś opierdalał pęto jakiemuś Abdulowi czy innemu Mokebe czy może na zmywaku było dużo roboty?
Można cię wzywać jak Batmana, wystarczy nasrać i zatknąć w gówno banderowską flagę, a pojawisz się po chwili
Zgłoś
Avatar
Analinator 2024-09-13, 17:51
Sadole na ulicę wieczorem na spacer i obserwować czy jakaś małpa 🐒 coś nie odpierdala 😎😎
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie