18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Znaleziono ciało studenta
FunkyKoval • 2013-06-19, 20:49
W telegraficznym skrócie. Na poniższym zdjęciu jest student, który kilka miesięcy temu zaginął. Teraz jego zwłoki zostały odnalezione w Odrze. Śledztwo prowadził między innymi nasz as wywiadu, detektyw Rutkowski. Oto wersja Rutkowskiego:
W pełni sprawdziło się to, co przypuszczałem. To było samobójstwo. Poszło o dziewczynę, Luciński targany uczuciami rzucił się do Odry z miłości - twierdzi Rutkowski. Przypomnijmy, że ani policja, ani grupa poszukiwawcza RWR nie potwierdzały takiej wersji wydarzeń.

Też mi coś tu nie pasowało. Rudy i dziewczyna?

Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-21, 0:41 1
Dobrze, że się wreszcie znalazł. Rodzina pewnie się martwiła, a tak to przynajmniej kamień z serca.
Zgłoś
Avatar
Severitus 2013-06-21, 8:06 1
Teraz gimbuski i niedojebane skurwisyny się śmieją ale jakby wam z rodziny ktoś zdechł jak pies to byście kurwa po cmentarzach latali i opłakiwali byście kurwa dostali pierdolca pośmiertnego.

Każdemu kto się naśmiewa ze śmierci, murzyński chuj w dupę tak głęboko aby wyszedł wam ustami i podłubał w nosie.
Zgłoś
Avatar
Socjocinus 2013-06-21, 8:39 1
Młody chłopak zginął -samobójstwo/zabójstwo a tępe podśmiechujki nabijają się z koloru włosów. Żadne z was tępe ścierwa nie powinien zwać się człowiekiem. Dobra wklejajcie te punkty karne ale musiałem.
Zgłoś
Avatar
senshishin 2013-06-21, 17:44 1
Ludzie to jest sadistic. Dobra szkoda chłopaka, ale... Wróć był rudy chuj z nim.
Zgłoś