18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Znaleziono ciało studenta
FunkyKoval • 2013-06-19, 20:49
W telegraficznym skrócie. Na poniższym zdjęciu jest student, który kilka miesięcy temu zaginął. Teraz jego zwłoki zostały odnalezione w Odrze. Śledztwo prowadził między innymi nasz as wywiadu, detektyw Rutkowski. Oto wersja Rutkowskiego:
W pełni sprawdziło się to, co przypuszczałem. To było samobójstwo. Poszło o dziewczynę, Luciński targany uczuciami rzucił się do Odry z miłości - twierdzi Rutkowski. Przypomnijmy, że ani policja, ani grupa poszukiwawcza RWR nie potwierdzały takiej wersji wydarzeń.

Też mi coś tu nie pasowało. Rudy i dziewczyna?

Zgłoś
Avatar
qbaa666 2013-06-20, 22:15
@lion Tak by było najlepiej.
Starasz się narzucić na nas swoje ramy przyzwoitości.
Zgłoś
Avatar
stankiewicz.b 2013-06-20, 22:39 2
@lion, racja
@ktoś tam wcześniej broniący chłopaka - racja.
@up - skretyniałeś chyba i nie tylko Ty na tym portalu. "Wolność słowa" nie oznacza deptania czci zmarłego na podstawie nieprawdziwej informacji. Brałem udział w akcji poszukiwawczej chłopaka, znałem człowieka z widzenia i lepiej znałem jego znajomych.
Bazujecie na jednej informacji powiązanej z Rutkowskim. Więc coś Wam powiem: gówno wiecie o wolności słowa, bo takowa zakłada również rzetelność informacji (ta, dziennikarz ze mnie). Chłopak nie skoczył z powodu dziewczyny, poza medialną wersją rutkowskiego ani policja, ani znajomi nie popierali takiej wersji wydarzeń. To był wypadek.

Straszne szmaty z co niektórych tutaj, żeby pod przykrywką wolności słowa i myśli obrażać zmarłego, krzywdząc jego bliskich, nie sprawdziwszy wcześniej wiadomości, czy w ogóle to prawda.
Zgłoś
Avatar
qbaa666 2013-06-20, 22:50
@up
Hehe. A odróżniasz świat realny od wirtualnego? Myślisz, że ktokolwiek w realu by mu nawrzucał? Dlatego powtarzam tak jak w poście usuniętym przez admina: nie spinaj dupy w necie, to śmieszne i żałosne jednocześnie. Nic nie wskórasz oprócz tego, że "dasz mi teraz lekcje przyzwoitości".
Zgłoś
Avatar
lukman07 2013-06-20, 22:51 1
maggie napisał/a:

to żałosne, że nabijacie się ze śmierci studenta, tylko dlatego że był rudy. nikt nie pomyślał iż może tu zajrzeć ktoś z jego rodziny/przyjaciół/kolegów? ciekawe jakbyście się poczuli gdyby to z tragedii kogoś Waszego bliskiego jakieś ułomy się naśmiewały w internecie ;/

gratuluję, ten temat powinień iść do kasacji.

jestes na sadolu a nie na gorzkich żalach... Skoczył to skoczył na ch*j drą(żyć) temat
Zgłoś
Avatar
jasiek.kulaga 2013-06-20, 22:54
po jego oczach widać, że miał trochę nie halo pod kopułą.
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-06-20, 23:10 2
maggie napisał/a:

to żałosne, że nabijacie się ze śmierci studenta, tylko dlatego że był rudy. nikt nie pomyślał iż może tu zajrzeć ktoś z jego rodziny/przyjaciół/kolegów? ciekawe jakbyście się poczuli gdyby to z tragedii kogoś Waszego bliskiego jakieś ułomy się naśmiewały w internecie ;/

gratuluję, ten temat powinień iść do kasacji.



Zgłoś
Avatar
arsene007 2013-06-20, 23:24
tak własnie , to jest , był mój kolega więc nie pierdolcie mi tutaj o kolorach ok . Z tą dziewczyną to też takie pierdolenie że aż boli. Skończcie temat, to jest tragedia a nie coś do smiechu.
Zgłoś
Avatar
stankiewicz.b 2013-06-20, 23:25 3
qbaa666 napisał/a:

@up(...) Nic nie wskórasz oprócz tego, że "dasz mi teraz lekcje przyzwoitości".



Ja gratuluję, jeżeli uważasz, że "świat wirtualny" istnieje. Internet to narzędzie w naszych rękach, a nie odrębny świat. To że jesteś anonimowy i nie słyszę Twojego głosu nie oznacza, że możesz zachowywać się jak prostak.
Zgłoś
Avatar
qbaa666 2013-06-20, 23:27
@up A jeżeli ja chcę zachowywać się jak prostak? Powstrzymasz mnie? proszę...
Zgłoś
Avatar
stankiewicz.b 2013-06-20, 23:29
qbaa666 napisał/a:

@up A jeżeli ja chcę zachowywać się jak prostak? Powstrzymasz mnie? proszę...



Oczywiście nie będę Cię powstrzymywał. Tylko nie mów proszę, że jesteś prostakiem "w świecie wirtualnym". Prostakiem albo się jest albo nie. Można być sadystycznym, ale bez chamstwa.
Zgłoś
Avatar
qbaa666 2013-06-20, 23:35
@up Mam przesuniętą granicę czułości na czyjś ból. Również nikogo nie obraziłem w tym temacie, bronię tylko pewnych poglądów, np wolności wyrażania myśli, nawet tych złych i raniących.
Zgłoś
Avatar
maggie 2013-06-20, 23:44 2
Bomba99 napisał/a:

@maggie

dokładnie, grubaski którzy mają bogatych starych jeszcze nigdy nie doświadczyły nic złego i pierdolą głupoty, temat do usunięcia



Jeśli ten komentarz miał cokolwiek wnieść do dyskusji, to Ci się niestety nie udało. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to się nie odzywaj.

Szwancolot napisał/a:



"Sadistic nie uznaje cenzury i tematów tabu." Nie jest to treść szerząca nienawiść ani jawny rasizm. Czego się spodziewałeś? Kółka różańcowego?



Nie, spodziewałam się jakiejkolwiek przyzwoitości. Gdyby chociaż nazwisko zamalować i oczy, nie wiem, cokolwiek ;/ zgadzam się z tymi komentarzami:

MarianGej napisał/a:

Naprawdę nie rozumiem fenomenu wyśmiewania zmarłej osoby. Wszystko jest zabawne, dopóki nie przekracza się granicy dobrego smaku. Szkoda chłopaka, niezależnie od tego jaki był powód jego decyzji.



lion. napisał/a:

Jakby faktycznie mnie bolały słowa w internecie to bym się wypowiadał częściej ale że mnie to nie rusza to i ja się nie wypowiadam.

Boli mnie natomiast, że nikt nie pomyślał, że tam jest imię i nazwisko oraz zdjęcie gościa, poniżej tego kilku tumanów naśmiewających się z tego i to wszystko na portalu z kilkudziesięcio tysięcznym obrotem wyświetleń.

Zamaluj mu kurwa twarz, imię i nazwisko i pisz co chcesz. Jakby to było to przynajmniej nikt nie wie o kogo chodzi a to jest już wskazywanie palcem. Tyle w tym temacie..

Wiem że ból dupy ale szanujmy się - tak się nie robi.



stankiewicz.b napisał/a:

@lion, racja
@ktoś tam wcześniej broniący chłopaka - racja.
@up - skretyniałeś chyba i nie tylko Ty na tym portalu. "Wolność słowa" nie oznacza deptania czci zmarłego na podstawie nieprawdziwej informacji. Brałem udział w akcji poszukiwawczej chłopaka, znałem człowieka z widzenia i lepiej znałem jego znajomych.
Bazujecie na jednej informacji powiązanej z Rutkowskim. Więc coś Wam powiem: gówno wiecie o wolności słowa, bo takowa zakłada również rzetelność informacji (ta, dziennikarz ze mnie). Chłopak nie skoczył z powodu dziewczyny, poza medialną wersją rutkowskiego ani policja, ani znajomi nie popierali takiej wersji wydarzeń. To był wypadek.

Straszne szmaty z co niektórych tutaj, żeby pod przykrywką wolności słowa i myśli obrażać zmarłego, krzywdząc jego bliskich, nie sprawdziwszy wcześniej wiadomości, czy w ogóle to prawda.



Jak tacy kozacy jesteście, by anonimowo obsmarować kogoś, to proszę bardzo! Co za problem pójść do jego rodziców i powiedzieć, że syn był głupi, bo popełnił samobójstwo?

lukman07 napisał/a:

maggie napisał/a:

to żałosne, że nabijacie się ze śmierci studenta, tylko dlatego że był rudy. nikt nie pomyślał iż może tu zajrzeć ktoś z jego rodziny/przyjaciół/kolegów? ciekawe jakbyście się poczuli gdyby to z tragedii kogoś Waszego bliskiego jakieś ułomy się naśmiewały w internecie ;/

gratuluję, ten temat powinień iść do kasacji.

jestes na sadolu a nie na gorzkich żalach... Skoczył to skoczył na ch*j drą(żyć) temat



Widzę iż masz podejście 'je*ne bezsensowny komentarz. je*łem. mogę wracać do fapowania na hardzie.' gratulacje.

żal tyłek ściska jak się widzi tylu kretynów, naprawdę. nie jestem święta, też się śmieje z różnych artykułów na sadolu, ale znam granicę. żeby tak dowalać komuś, zwłaszcza w sytuacji iż ktoś znający PRAWDĘ, mógłby to zobaczyć.

Sprawdza się stara prawda internetu:
Kozak w necie, pi*da w świecie.
Zgłoś
Avatar
LxDead 2013-06-20, 23:44 2
Nie potrafił się widocznie z tym pogodzić i psychika nie wytrzymała, szkoda tylko że posunął się aż do tego i na dodatek przez jakąś głupią kurwę. Sam nieraz miałem takie dni że chciał się człowiek pierdolnąć w łeb i mieć święty spokój, kto takich nie miał?
Nie wszyscy mają silną psychikę by sobie z takimi problemami radzić, być może dręczyło go co innego a dziewczyna tylko te czarę przelała. Szkoda gościa, miałem nadzieję że zostanie odnaleziony, plakaty z jego zdjęciem widziałem wszędzie a tu taka wiadomość.
Zgłoś
Avatar
stankiewicz.b 2013-06-21, 0:10 1
LxDead napisał/a:

Nie potrafił się widocznie z tym pogodzić i psychika nie wytrzymała, szkoda tylko że posunął się aż do tego i na dodatek przez jakąś głupią kurwę. (...)


Czytaj proszę komentarze. Na przykład ten mój o tym, że chłopak nie popełnił samobójstwa, a był to wypadek. Sikał do rzeki po pijaku i wpadł pod lód. Historia o samobójstwie, którą przytacza autor posta to jedynie wersja rutkowskiego- medialnego bajkarza. Ani policja, ani przyjaciele nie potwierdzali takiej historii.

Byłem, widziałem. Do widzenia. Moje miasto, mój człowiek i zapraszam po tubę w zęby idiotów naśmiewających się ze śmierci NIEANONIMOWEGO człowieka.
Zgłoś
Avatar
qbaa666 2013-06-21, 0:33
@up Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie