18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Znaleziono ciało studenta
FunkyKoval • 2013-06-19, 20:49
W telegraficznym skrócie. Na poniższym zdjęciu jest student, który kilka miesięcy temu zaginął. Teraz jego zwłoki zostały odnalezione w Odrze. Śledztwo prowadził między innymi nasz as wywiadu, detektyw Rutkowski. Oto wersja Rutkowskiego:
W pełni sprawdziło się to, co przypuszczałem. To było samobójstwo. Poszło o dziewczynę, Luciński targany uczuciami rzucił się do Odry z miłości - twierdzi Rutkowski. Przypomnijmy, że ani policja, ani grupa poszukiwawcza RWR nie potwierdzały takiej wersji wydarzeń.

Też mi coś tu nie pasowało. Rudy i dziewczyna?

Zgłoś
Avatar
Piortuś 2013-06-20, 17:42
Może tak zwana miłość platoniczna
Zgłoś
Avatar
truskawkowabuba 2013-06-20, 20:58
bądź co bądź szkoda chłopaka. młody jeszcze był, całe życie przed sobą.
a rutkowski niech spieprza, detektyw do siedmiu boleści.
Zgłoś
Avatar
Qbiini 2013-06-20, 21:00 2
z jednej strony śmieszne bo rudy... ale kurwa... To jednak był NASZ rudy ;/
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2013-06-20, 21:00 1
Dziewczyny to chuje, po co za chuja sie zabijac ?
Zgłoś
Avatar
MarianGej 2013-06-20, 21:00 3
Naprawdę nie rozumiem fenomenu wyśmiewania zmarłej osoby. Wszystko jest zabawne, dopóki nie przekracza się granicy dobrego smaku. Szkoda chłopaka, niezależnie od tego jaki był powód jego decyzji.
Zgłoś
Avatar
mika93 2013-06-20, 21:09
może myślał że odra to też dziewczyna
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-06-20, 21:17
Ten Rutkowski w ogóle ma podpisaną jakąś umowe z TVN czy coś ? Że on niby detektywem prawdziwym jest niby takie "Kryminalne zagadki Miami" ? On w ogóle jest policjantem ? Ma jakieś uprawnienia ? Czy jest gwiazdą TVN ? Z tą całą " MADZIĄ " to przecież serial cały mogli zrobić... Baba zabiła dziecko = normalny przypadek 1,2 miesiące śledztwo sprawa w sądzie 15,20 lat... A ta kurwa światowa, zarobiła pewnie pare milionów - dzięki temu wyjdzie za rok za kaucją, która zarobiła na tym, że zabiła swoje dziecko. Tak samo ten Rutkowski, wszystko co z nim związane jest na TVN...
Zgłoś
Avatar
Bomba99 2013-06-20, 21:21
@maggie

dokładnie, grubaski którzy mają bogatych starych jeszcze nigdy nie doświadczyły nic złego i pierdolą głupoty, temat do usunięcia
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2013-06-20, 21:24 8
maggie napisał/a:

to żałosne, że nabijacie się ze śmierci studenta, tylko dlatego że był rudy. nikt nie pomyślał iż może tu zajrzeć ktoś z jego rodziny/przyjaciół/kolegów? ciekawe jakbyście się poczuli gdyby to z tragedii kogoś Waszego bliskiego jakieś ułomy się naśmiewały w internecie ;/

gratuluję, ten temat powinień iść do kasacji.



"Sadistic nie uznaje cenzury i tematów tabu." Nie jest to treść szerząca nienawiść ani jawny rasizm. Czego się spodziewałeś? Kółka różańcowego?
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-06-20, 21:39 5
Cytat:

"Sadistic nie uznaje cenzury i tematów tabu."



to też dobre, się uśmiałem
Zgłoś
Avatar
lion. 2013-06-20, 21:57 4
Jakby faktycznie mnie bolały słowa w internecie to bym się wypowiadał częściej ale że mnie to nie rusza to i ja się nie wypowiadam.

Boli mnie natomiast, że nikt nie pomyślał, że tam jest imię i nazwisko oraz zdjęcie gościa, poniżej tego kilku tumanów naśmiewających się z tego i to wszystko na portalu z kilkudziesięcio tysięcznym obrotem wyświetleń.

Zamaluj mu kurwa twarz, imię i nazwisko i pisz co chcesz. Jakby to było to przynajmniej nikt nie wie o kogo chodzi a to jest już wskazywanie palcem. Tyle w tym temacie..

Wiem że ból dupy ale szanujmy się - tak się nie robi.
Zgłoś
Avatar
Vegeta13 2013-06-20, 22:06
lion Masz racje tak się nie robi. admini rozkazuje wam usuncie to w pizdu kurwa wjego mać
Zgłoś
Avatar
qbaa666 2013-06-20, 22:06 1
@lion


Jeszcze napisz w następnym temacie o braku wolności słowa.
Zgłoś
Avatar
Vegeta13 2013-06-20, 22:07
Szkoda faceta. Niech spoczywa w pokoju
Zgłoś
Avatar
lion. 2013-06-20, 22:11
Wolność słowa

Skoro nie rozumiesz o czym mowa to już może faktycznie sobie podaruję.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie